Ianniello مبادله $125.4 M Payday


سابق CBS مدیر عامل جدایی معامله افزایش پرداخت

سابق CBS مدیر عامل: یوسف Ianniello رفت با $125.4 میلیون در مجموع خسارت در سال 2019 از جمله مبلغ 84 میلیون جدایی بسته با توجه به پدر و مادر ViacomCBS پروکسی بیانیه منتشر شده در روز جمعه.

با توجه به پروکسی Ianniello دریافت $2.8 میلیون نفر در حقوق و دستمزد $37.4 میلیون نفر در سهام جایزه و $84.7 میلیون دلار دیگر غرامت که شامل پرداخت های مربوط به تمدید قرارداد او رسیده با شرکت در 2019 . به عنوان بخشی از این فرمت Ianniello راه اندازی شد برای دریافت 70 میلیون دلار اگر او گذشت بیش برای نقطه بالا در هر “شرکت های بزرگ, رویداد” از جمله ادغام CBS با ویاکام. Ianniello نیز واجد شرایط برای دریافت 450,000 جدید واحد سهام محدود در ViacomCBS به ارزش حدود 30 میلیون دلار در آن زمان پس از معامله بسته شده است.

Viacom تکمیل ادغام آن با CBS در ماه دسامبر با سابق مدیر عامل Viacom تبدیل شدن به رئیس اجرایی شرکت در ترکیب. Ianniello پایین پا در ژانویه و جایگزین شد سابق NBCUniversal اجرایی جورج گونه.

Bakish رسید حدود 36.6 میلیون دلار در سال 2019-از جمله یک 3.1 میلیون دلار حقوق و دستمزد و $12.4 میلیون پاداش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>