یخ تصمیم به اخراج دانشجویان بین المللی در نظر گرفتن تمام کلاس های آنلاین

پس از شکایت کرد و raked بیش از زغال سنگ برای گذشته چند روز مغلوب ساختن پیشی جستن عقب نشینی دولت در بحث سیاست که فرستاده اند هزاران نفر از خارجی و دانشجویان بسته بندی به کشورهای خود را.

روز سه شنبه بعد از ظهر ایالات متحده مهاجرت و گمرک آژانس رسما معکوس البته با موافقت نمی ناکرده دانشجویان بین المللی از اقامت در امریکا اگر آنها در حال گرفتن تمام دوره های آنلاین برای ترم پاییز.

پشت در جولای 6, یخ اعلام کرد که دانشجویان بین المللی با 100 درصد مجازی دوره بارهای خواهد بود موضوع را به اخراج, اگر آنها را ترک نمی ایالات متحده آمریکا تنها چند ساعت پس از دانشگاه هاروارد اعلام کرد که نمی تواند ارائه هر فرد در کلاس های این ترم آینده

در آغاز یک دادگاه فدرال در بوستون در روز سه شنبه ایالات متحده در منطقه قاضی آلیسون Burroughs گفت که یخ موافقت کرده بود به برداشت از قانون جدید آنها صادر شده در جولای 6 و بازگشت به بیشتر ملایم سیاست های اتخاذ شده در ماه مارس این سال است که اجازه می دهد تا دانش آموزان بین المللی انعطاف پذیری برای اقامت در این کشور در حالی که در نظر گرفتن کلاس های آنلاین.

یخ تصمیم هفته گذشته در دیدار با swift محکومیت — دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و نمرات از دانشگاه های آمریکا ثبت amicus دادخواستها در حمایت از آن طرح دعوی در دادگاه. علاوه بر بهره گیری از استعدادهای بین المللی از دانشمندان آمریکایی دانشگاه ها رو با پرداخت شهریه توسط دانشجویان خارجی بسیاری از آنها را دریافت نمی قابل توجهی کمک مالی از مدارس خود را.

هوستون خود دانشگاه رایس یکی از مدارس که علنا پشتیبانی دانشگاه هاروارد و دانشگاه MIT اقدام قانونی در برابر یخ. در یک ایمیل و نامه به برنج دانش آموزان در اواخر هفته گذشته برنج جمهور David Leebron نوشت که اگر چه به اعتقاد او این مدرسه را برنامه ریزی شده دو آنلاین و حضوری دوره تحویل سیستم برای سقوط شده اند “مطابق با” یخ قوانین جدید او و برنج دولت “پشیمانی ظلم و ستم از این خودسرانه و مقررات است.”

“ما عمیقا مخالف با سیاست ها و اقداماتی است که کاهش فرصت های شغلی برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل در ایالات متحده و یا به باقی می ماند در ایالات متحده پس از مطالعات خود را برای کارآموزی و کار و تجربه و یا مقاصد دیگر. لطفا می دانم که ما در حال کار خستگی ناپذیر برای پیدا کردن بهترین مسیر رو به جلو برای دانش آموزان ما و جامعه ما” Leebron نوشت.

در طول یک بعد از ظهر سه شنبه در ظاهر در سی ان ان Leebron گفت: استقبال از او با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییر از قلب پس از مطلع شدن در هوا که یخ موافقت کرده بود برای رها کردن خود جنجالی جدید می باشند.

“ما فکر کردیم که این قوانین اصلی بودند که پیشنهاد شد بی رحمانه و غلط و نمی خدمت دانشگاه های ما نیست در خدمت دانش آموزان ما” Leebron گفت: “و رک و پوست کنده نمی خدمت به کشور ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>