یخ نمی خواهد حتی نگاهی به الکس گارسیا با آخرین نرم افزار

برای بزرگنمایی کلیک کنید Carly Garcia tears up after learning ICE wouldn't review her husband's application for a stay of deportation. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • Carly گارسیا اشک تا پس از یادگیری یخ نمی, نقد و شوهرش درخواست برای اقامت از اخراج.

پس از روز ها الکس گارسیا در زمان پناهگاه در مپلوود کلیسا نزدیک به دو و نیم سال پیش خانواده اش و هواداران باید سعی کردم کمی از همه چیز را برای متقاعد کردن مهاجرت فدرال مقامات به او اجازه ماندن در این کشور است.

آنها به واشنگتن دی سی برای دیدار با اعضای کنگره در دفاتر خود را. آنها به جمع آوری صدها امضا از مردم ساکن در خانواده های شهر زادگاه محبوب بلوف. آنها به راهپیمایی و سازماندهی استخدام وکلا و دعا.

و در عین حال آنها هنوز هم نمی تواند به گذشته مقابل درب یخ در سنت لوئیس این صبح است.

“بدیهی است که چیزی شکسته است اینجا” مپلوود شهردار بری گرینبرگ گفت.

در سه شنبه شب مپلوود با صدور بیانیه در حمایت از اجازه می دهد گارسیا به باقی می ماند در ایالات متحده و گرینبرگ رفت و صبح امروز با سنت لوئیس Alderwoman آنی برنج و Alderwoman مگان Ellyia سبز به دست ارائه یک نرم افزار برای به تاخیر انداختن یک قاضی مهاجرت را از سال 2000 به اخراج گارسیا به بومی هندوراس.

همچنین نگاه کنید: یخ دستور الکس گارسیا به گزارش تبعید. او در زمان پناهگاه در مپلوود کلیسا به جای

ایده این بود که شاید سه مقامات منتخب را موفق که در آن خانواده اش شکست خورده بود در تلاش برای گرفتن یخ به حداقل خود را بررسی آخرین نرم افزار. همسر گارسیا, Carly سعی کرده بود در ماه سپتامبر 2017 به ارسال فرم اما گفته شد برای از بین برود. مشروط ده شبان سعی دوباره در ماه اکتبر 2017. یخ مقامات درهای قفل شده است به دفتر و ارسال DHS افسران اداره امنیت Robert A. جوان فدرال ساختمان به قطع شبان کردن قبل از آنها وارد شده است. پس از یک تنش بن بست که در طی آن شبان بودند را تهدید به بازداشت یخ سرپرست موافقت کردند که این مدارک برای بررسی. نرم افزار رد شد سه هفته بعد.

امروز صبح یخ مقامات دوباره حاضر به قبول مدارک گفتن سه که پذیرش های قبلی نرم افزار از کشیشان در سال 2017 یک اشتباه بوده است. تا آنجا که یخ نگران است, گارسیا یک uncooperative فراری. یک مقام آژانس گفت: شهردار و دو alderwomen که آنها نیاز به یک سرپرست در شیکاگو به بررسی مدارک.

که مشکل مانور داده شده که سنت لوئیس مقامات حتی نمی خواهد دریافت نرم افزار به تصویب همراه می گوید: برنج, که همچنین یک وکیل مهاجرت. خیابان دیگری خواهد بود برای گارسیا در مصاحبه با یخ عوامل مهاجرت مقامات پیشنهاد شده است.

“او می تواند بلافاصله تبعید به هندوراس” برنج می گوید.

گارسیا اخراج منظور این است که از اوایل تلاش برای ورود به ایالات متحده پس از خروج از هندوراس. او را دستگیر و تبعید در سال 2000 اما بازگشت و چهار سال بعد و حل و فصل در پاپلر بلوف. در پانزده سال پس از او ساخته شده است یک زندگی به عنوان یک خستگی ناپذیر کارگر ساختمانی پدر و شوهر است. او و کارلی ازدواج شده است برای یک دهه و آنها باید پنج بچه های بین آنها را. او و بچه ها همه شهروندان آمریکایی است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Alex Garcia is still hoping immigration he'll be able to leave sanctuary and rejoin his family. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • الکس گارسیا هنوز امیدوار مهاجرت او قادر خواهد بود به ترک پناهگاه و دوباره پیوستن به خانواده اش.

در گذشته خانواده مشغول به کار با یک وکیل به امید تامین امنیت شهروندی برای گارسیا و همچنین, اما اخراج منظور از سال 2000 به طور موثر کاهش دهد که مسیر. او را مجبور به بازگشت به هندوراس و راه اندازی مجدد فرایند از وجود دارد. که به مدت ده سال تحت شرایط عادی وکلای مهاجرت می گوید اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نه تنها به دنبال به بازی شیر یا خط کردن مردم مانند گارسیا آن را فشرد مسیر ورود قانونی به عنوان به خوبی. اگر گارسیا بود مجبور به ترک خانواده اش نگرانی او ممکن است نگه داشته و از همیشه بازگشت.

در دولت اوباما سیاست هایی که اولویت جنایتکاران به جای مردم DHS تا به حال به نمایش در آمد و مشخص شد نه یک تهدید گارسیا اعطا شد سال تاخیر طولانی مدت از اخراج منظور در سال 2015 و 2016. اما سالانه خود درخواست رد شد در سال 2017 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات بود و او با ارسال نامه ای سفارش او را به گزارش تبعید. به جای او در زمان محراب در کلیسای مسیح در مپلوود و زندگی می کردند وجود دارد زمان.

در ماه جولای نماینده ایالات متحده بند دار رس (D-St. Louis) معرفی قوانین است که گارسیا وضعیت به عنوان یک دائم اقامت قانونی. گارسیا حامیان امیدوار هستند “خصوصی لایحه” خواهد شد به تصویب رسید اما آنها همچنان به فشار به عنوان بسیاری از جبهه ها به عنوان آنها می توانند.

در حالی که برنج سبز و گرینبرگ در یخ, اتاق کار, همسر گارسیا, و حامیان برگزار شد یک کنفرانس خبری در سنت لوئیس شهرستان سالن.

“این شگفت انگیز است و Alex است — این است که بدون اغراق — او است که سخت ترین کارگر من تا کنون ملاقات کرده می گوید:” برگرد. ربکا Turner, کشیش کلیسای مسیح. “او است که کمک به جامعه است.”

در ابتدا این گروه امیدوار است که یخ را احترام سه مقامات منتخب و به اندازه کافی به نرم افزار. سارا جان از سنت لوئیس اینتر-ایمان کمیته در امریکا, یک سازمان است که منجر به تلاش برای کمک به گارسیا گفت: از آن آسان بود برای یخ به نوبه خود Carly و بچه ها خود را و آنها می خواستند برای دیدن اگر یک رویکرد متفاوت خواهد تغییر نتیجه.

“سوال این است که چقدر قدرت و اقتدار آن را تا زمانی که آنها انجام کار درست و می گویند: ‘بله’?” او گفت:.

در طول روز او داد و ستد پیام های متنی با برنج و خواندن و به روز رسانی به این گروه است. مدت کوتاهی قبل از ساعت 10:30 a. m. او تحویل داده خبر بد. یخ مقامات گرفته بود اینچ ضخامت پشته از مقالات برای حدود 45 دقیقه اما سپس با دست آنها را عقب امتناع از قبول و تصویب آنها را و یا حتی مهر آنها را به عنوان یک رد درخواست. رسما یخ هرگز حتی دریافت آنها.

Carly چشم welled با اشک به دور است. آن را به طور کامل از این سوال که یخ را قبول مدارک و هنوز هم وجود دارد گاه به گاه مورد که منجر به اقامت از اخراج حتی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.
فقط چهارشنبه یک قاضی مهاجرت دستور داده بود اقامت برای یکی دیگر از هندوراس مهاجرت یک زن به دنبال پناهندگی پس از او چاقو در معده توسط شریک زندگی خود را که زندگی کرده بود در پناهگاه به مدت دو سال در کارولینای شمالی.

اما صبح امروز امتناع حتی بررسی درخواست دیگری بود ، در طبقه اول سالن شهر Turner شروع به آواز خواندن و پیوست شده توسط این گروه است.

“ما حاضر به اجازه نفرت در” آنها خواند. ما می خیزند. ما نمی خواهد به پایین.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Rev. Rebecca Turner (right) and Carly Garcia with supporters at City Hall. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • برگرد. ربکا ترنر (راست) و کارلی گارسیا با حامیان در شهرستان سالن.


ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>