من مطمئن هستم که از سال است. احتمالا این سال 2004 بود. این یک فوتبال رسانه-فرصت بعد در تنسی است. مظنون معمول جمع آوری شده در حال انتظار برای مصاحبه با فیلیپ Fulmer و بازیکنان از روز است.

من متوجه یک چهره آشنا در لبه نوعی بازی فوتبال راگبی خود را.

“جی ؟ جی گراهام?” به من گفت.

آن را در واقع جی گراهام. پس از نهایی حمل از خود نامی UT حرفه ای در سال 1996 او شده است ضربه زدن در اطراف فوتبال حرفه ای است. آنچه که او انجام پشت در دانشگاه ؟

پاسخ او تعجب آور است. او گزارش برای سیمور هرالد یک روزنامه هفتگی. طرفدار فوتبال به پایان رسید. یکی از بهترین پشت در حال اجرا تا کنون به بازی برای جلد وجود دارد به “پوشش” Vols مانند بقیه از ما.

من نمی دانم تا چه حد گراهام شیرجه زده و روزنامه نگاری. من گمان می کنم آن را یک خیابان به عقب بر گردیم در اطراف فوتبال کالج است. در سال 2005 گراهام فارغ التحصیل دستیار مربی با تنسی است. بقیه سابقه است.

گراهام به تازگی برای دومین full-زمان مربیگری روی لئامت دادن در مادر آلما. حقوق و دستمزد خود را بطور قابل توجهی بالاتر از آن است که از یک توله خبرنگار در سیمور هرالد (یا نیویورک تایمز).

گراهام صعود مربیگری نردبان از چاتانوگا به UT-Martin به میامی (اوهایو) به کارولینای جنوبی است. او به خانه آمد در سال 2012 به مربی تنسی پشت در حال اجرا. یک سال بعد او در نقل مکان به ایالت فلوریدا پس از آن در سال 2018 به تگزاس A&M.

در حال حاضر او را به عقب. و اگر او را به خوبی در مربیگری به عنوان او در حال اجرا پشت جلد ضربه اجرا خانه.

قدرتمند بادپا (او باسواد در مسیر در سال 1994) گراهام رتبه شماره 8 در UT حرفه ای عجله نمودار با 2,609 متری. سه دلیل وجود دارد او بالاتر نیست: چارلی جلب جیمز استوارت و هارون هیدن.

جی گراهام: ‘خوشحال به خانه’ با تنسی فوتبال

بیشتر: چرا جی گراهام است هیجان زده به مربیگری در تنسی دوباره

گراهام وارد در سال 1993 به عمق نمودار که شامل Garner, استوارت و هیدن. هر می تواند 2000-حیاط حرفه ای متهور. هر یک خواهد بود در پیش نویس NFL. گراهام کردم 28 حمل.

گارنر رفته بود در سال 94 اما استوارت و هیدن بودند سالمندان است. گراهام کردم 61 حمل. او به نظر نمی آید برای انتقال پورتال.

آمده 1995 آن را گراهام ، چه فصل است.

به عنوان یک تازه وارد گراهام پیشی گرفتن همه UT پشت قبل یا پس با racking تا 11 (12) 100-حیاط عجله بازی. تنها از دست یک 62-37 از دست دادن در فلوریدا.

او به پایان رسید با 1,438 متری دوم-بهترین ها در مدرسه تاریخ است. او ضربه یا صدر 130 در شش بازی ها, اوج در 211 برابر Vandy.

به عنوان یک مقام ارشد در ’96 گراهام شماره های مورد حمایت کردن به 797 متری. اما او ثبت لحظه ای دیگر تنسی طرفداران را هرگز فراموش نکنید.

اما برای اولین بار دو سال 1995 اجرا می شود.

برای اولین بار بود که در لژیون زمینه است. این جلد winless در برابر آلاباما از سال 1985 آغاز شده اما ‘باما به دست آورد شتاب در نیمه دوم به ثمر رساند به قطع UT است منجر به 28-14. اولین بازی پس از کیکآف گراهام شتافت 75 متری به منطقه پایان. نهایی 41-14.

در بالا و پنج مرکبات کاسه مرحله نهایی مسابقات با ایالت اوهایو به Buckeyes تقریبا به حاصل کار دو تیم با یک 7-0 منجر شود. با نیمی از یک دقیقه در ساعت گراهام غرش از طریق یک سوراخ خمیازه و زد 69 متری به منطقه پایان. این جلد برنده 20-14.

در ’96 آلاباما و جلد قفل شد 13-13 در Neyland ورزشگاه با کمی بیش از 2 دقیقه باقی مانده است. گراهام در زمان handoff برش به حق مرزی و به سرعت از 79 متری. جلد پیروزی 20-13.

Ex-جلد بازگشت به مربی را تضمین نمی کند انتهای مبارک. (نگاه کنید به چاک اسمیت تری عادلانه است.) گراهام پیوست با شکوه سابق-روز تیمی توپ را روی گوه مارتین این بار در مربیگری طرف ساختمان.

طرفداران رویای بازگشت به روز های شکوه امید او باقی می ماند طولانی تر از یک سال در این زمان.

مایک عجیب و غریب است که یک نویسنده سابق برای اخبار نگهبان. او در حال حاضر در حال نوشتن یک هفتگی ستون ورزشی برای خریداران ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im