تنسی 2020 استخدام در کلاس رتبه 10 در سراسر کشور. اما باید آن را رتبه بندی و حتی بالاتر.

بسیار ساخته شده است, استخدام, رتبه بندی که استخدام خدمات نیاز به تنظیم به تغییر بار. استخدام است و دیگر محدود به سالمندان دبیرستان و کالج در چشم انداز. این دوران نقل و انتقالات و آنها نیاز به شامل در رتبه بندی.

رتبه بندی باید منعکس کننده تمام تازه واردان نه فقط کسانی که در حال ساخت انتقال از دبیرستان به کالج یا کالج به کالج عمده فوتبال است.

هیچ مثالی بهتر از که از گرجستان انتقال حیوان دست اموز Mays که وارد انتقال پورتال این سال و فرود در تنسی است.

او علاوه بر این شبیه به فرود پنج ستاره استخدام. ذرت آغاز شده است برای بخشی از دو فصل گذشته در موقعیت های مختلف در خط حمله. او تمام ثانیه بالقوه است. و او می تواند واجد شرایط در سال 2020 است.

اگر او می تواند بیش از هر بازیکن روی جلد امضا شده در سال 2020 کلاس.

میز نیست و تنها نقل و انتقال دانشگاه تهران به دست آورد.

جنوب کالیفرنیا انتقال Velus جونز’ رزومه نیست به عنوان امیدوار کننده به عنوان ذرت’. با این حال او ممکن است کمک بیش از برخی از چهار ستاره جدید الورود در دانشگاه تهران به امضای کلاس.

جونز’ حرفه ای دریافت آمار به سختی خیره کننده. او تا به حال 36 جلب برای 347 متری. با اینحال در ذهن داشته باشید که USC انباشته شده است در گیرنده گسترده و موقعیت.

جونز را پر کردن یک نیاز برای این جلد که از دست خود را بالا دو گیرنده. او همچنین می تواند افزایش تنسی بازی بازگشت. او به طور متوسط 24 متری در 81 ضربه بازده سه فصل گذشته.

با جونز در هیئت مدیره دانشگاه تهران در حال اجرا پشت Ty چندلر باید یک فندک حجم کار در سال 2020 است. چندلر که منجر جلد در عجله فصل گذشته نیز بود و خود را ضربه اولیه returner.

تنسی نیست تنها SEC برنامه سریع برای انتخاب کنید تا در افزایش شیوع نقل و انتقالات.

گرجستان جرم به ظاهر دچار مشکل شد وقتی که کاربر کارفرمایی جیک فروم اعلام شده به صورت پیش نویس NFL. آن را حل و فصل مسئله با اضافه کردن ویک فارست فارغ التحصیل انتقال جیمی نیومن.

مانند فروم, نیومن دارای طرفدار بالقوه است. بر خلاف اساسی او را نیز اجرا کنید. در علاوه بر این به پرتاب 26 touchdown پاس در فصل گذشته نیومن با عجله برای 574 متری در فصل گذشته.

می سی سی پی امور خارجه و آرکانزاس نیز اضافه شده اند فارغ التحصیل انتقال quarterbacks.

سابق فلوریدا شروع کارفرمایی Feleipe فرانکها را بازی آخر فصل با Razorbacks و مربی جدید سام پیتمن. فرانکها را باید یک فرصت به ضرب و شتم دانشگاه تهران برای بار سوم زمانی که تیم دیدار در فیتویل آرکانزاس فصل آینده است.

جدید می سی سی پی امور خارجه مربی مایک صافی تا به حال سابقه ای طولانی در برنده شدن با انتقال quarterbacks در واشنگتن است. تغییر مدارس نیست تغییر رویکرد خود را. وی افزود: دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل انتقال K. J. Costello.

صدمات محدود کاستلو به پنج بازی آخر فصل. اما او به اتمام 65.1 درصد از خود عبور برای 3,540 متری در سال 2018 است. او می تواند شکوفا در صافی عبور خوشحال جرم.

کاستلو فرانکها و نیومن نمی خواهد تعداد در استخدام رتبه بندی. اما آنها را به شمارش در این زمینه این سقوط.

بنابراین می تواند Mays.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا john.adams@knoxnews.com. او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im