دیزنی رئیس می گوید: تصمیم گیری برای آینده شده است برای مدت زمان طولانی

والت دیزنی Co.’s جدید اجرایی رئیس Bob Iger گفت: این تصمیم به کنار به عنوان مدیر عامل شرکت با بیش از یک سال و چپ در قرارداد خود را یکی شده است که در یک زمان طولانی بود و لازم بود برای او را به درستی تمرکز بر سرگرمی غول استراتژی های خلاق.

Iger داد تا به عنوان مدیر عامل سهشنبه پس از 15 سال عبور باتوم به Disney Parks رئیس باب Chapek موثر بلافاصله. Iger باقی خواهد ماند با این شرکت از طریق دسامبر 31, 2021 و منجر خواهد شد هیئت مدیره به عنوان رئیس اجرایی.

Iger سعی کرده بود به بازنشستگی در حداقل سه نوبت در طول پنج سال گذشته اما چیزی که همیشه به ارمغان آورد او را به عقب. پس از اینکه نام مدیر عامل در سال 2005 Iger به ارمغان آورده است از جمله برندهای نمادین به عنوان پیکسار Lucasfilms و مارول تحت دیزنی چتر. در سال گذشته به تنهایی او باعث شده است که خرید دارایی های خاصی از 21st Century Fox برای $71.3 میلیارد و راه اندازی خود را wildly موفق خدمات جریان دیزنی+ در ماه نوامبر.

در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران پس از نزدیک به بازار آمده است. 25, Iger گفت: این تصمیم در حال حاضر ساخته شده از هر گونه خاص حس فوریت “دیگر از ما احساس نیاز شد و در حال حاضر به این تغییر.” او افزود که Chapek تا به حال شده است به طور خاص به عنوان جانشین او “برای مدتی.”

Iger گفت: پس از اتمام معامله روباه و راه اندازی ESPN+ و دیزنی+ شرکت دارایی پایه در محل و اولویت شماره 1 است که در حال حاضر به تمرکز بر روی جنبه خلاق کسب و کار.

“فکر کردن در مورد آنچه من می خواهم برای به انجام رساندن من قبل از ترک این شرکت در پایان سال 2021 گرفتن همه چیز درست خلاقانه خواهد بود من شماره 1 هدف” Iger گفت. “من نمی تواند انجام دهد که اگر من این شرکت در حال اجرا در یک روز به صورت روز.”

Chapek که صرف بخش عمده ای از 27 سال کار حرفه ای با تصدی دیزنی در استودیو طرف — او به عنوان رئیس جمهور Walt Disney Studios Home Entertainment و به عنوان رئیس جمهور از توزیع برای استودیو والت دیزنی قبل از پیوستن به محصولات مصرفی در سال 2015– گفت که او و Iger کار کرده اند و از نزدیک از طریق تمام جنبه های کسب و کار.

“باب [Iger] بوده است از نظر من قرار گرفتن در معرض در سراسر بسیاری از بخش های شرکت” Chapek گفت: در تماس است. “من صرف 19 سال در استودیو و سپس با انتقال به مصرف کننده و سپس به پارک های, بنابراین من تا به حال احتمالا نسبتا گسترده ای اجمالی از نحوه عمل شرکت بدون در نظر گرفتن صنایع مختلف است که ما در کار. که گفت: بدیهی است که من نه به عنوان صرف زمان زیادی را در رسانه ها سمت و یا مستقیم به مصرف کننده طرف اما ما باید برخی واقعا بزرگ رهبران با تجربه است که در آن کسب و کار. راه که باب مدیریت خود را مستقیم تیم ما یک مقدار زیادی از عبور از لقاح. دیدار ما در هر هفته و بحث در مورد هر یک از دیگر و کسب و کار. در حالی که من قطعا باید یک فرصت به خودم غوطه ور بیشتر در داخل آن رسانه ها کسب و کار من یک بیت از تسلط درست مثل همسالان من باید برخی از تسلط ما در کسب و کار و آشنایی با فرصت ها و برخی از چالش های است که همه آنها ،

در یک پژوهش توجه داشته باشید Evercore ISI رسانه های تحلیلگر Vijay جیانت نوشت که اگر چه اعلام شده بود تا حدودی ناگهانی آن شده است دانش مشترک برای مدتی که Iger خواهد بعد از خود قرارداد کار بود.

“ما فکر می کنیم یک انتقال سریع حس می کند و به طور موثر حذف نیاز به یک دوره انتقالی و ما انتظار نداریم که هر معنی استراتژیک شیفت برای شرکت به عنوان یک نتیجه از تغییر” جیانت نوشت.

تا آنجا که Chapek جیانت به ذکر است که پارک های رئیس نظارت عظیم سرمایه گذاری که دو برابر اندازه آن کشتی کروز ناوگان و منجر به ساخت چندین پارک در سراسر جهان است. و مهم تر از 22 ماه زمان سرب بین در حال حاضر و Iger خروج می دهد خروجی مدیر عامل شرکت زمان کافی برای نشان دادن Chapek طناب.

“[T]او ~22 ماه زمان سرب بین در حال حاضر و تا پایان Iger قرارداد به باب Chapek مقدار زیادی از زمان را به فرض و یادگیری روز به روز مدیر عامل شرکت مسئولیت” جیانت نوشت:, و اضافه کرد که او ندارد و پیش بینی هر گونه تغییرات ساختاری مهم در این شرکت است. “همانطور که گفته شد ما فکر می کنیم ناگهانی طبیعت این شب مطبوعاتی اعلام Chapek به عنوان مدیر عامل سرچشمه می گیرد تنها از هدف از ساخت این انتقال به عنوان سریع و صاف به عنوان امکان پذیر است. ما به طور کامل انتظار Iger باقی می ماند درگیر در اجرای این شرکت استراتژی دراز مدت و توجه داشته باشید که Chapek به نظر می رسد شده اند به نام مدیر عامل شرکت پس از جستجوی کامل انجام شده و توسط هیئت مدیره شرکت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im