برای بزرگنمایی کلیک کنید Charlie, before and after he endured chemical burns last week. - MADISON POLICE DEPARTEMNT

  • مدیسون پلیس DEPARTEMNT
  • چارلی, قبل و بعد از او تحمل سوختگی شیمیایی هفته گذشته است.

دادستان در Madison County امروز اعلام کرد اتهامات علیه یک شهرستان گرانیت مرد متهم به شکنجه کوچک Maltese mix به نام “چارلی” که تقریبا از درگذشت شدید سوختگی شیمیایی این هفته است.

با توجه به Madison County, Illinois, دولت, دفتر وکیل, 45 ساله رادنی جانسون است که در مواجهه با یک اتهام هر یک از جنایت حیوانی شکنجه و تشدید ظلم و ستم به حیوانات. در آزادی مطبوعات, دولت, وکیل تام گیبونز گفت: “ما باید تحمل صفر برای سوء استفاده و ظلم و ستم به حیوانات در مدیسون کانتی و پر کردن از این اتهامات است فقط آغاز است که درس را برای این متهم در دست نیست.”

گیبونز نیز ستایش Madison County Police Department برای تماس با پوند حیوانات خانگی, Inc., غیر انتفاعی امداد و نجات حیوانات در شهرستان گرانیت که بلافاصله منتقل چارلی برای توجه فوری پزشکی در دامپزشکی خدمات تخصصی در منچستر, Missouri.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The mugshot of Randy Johnson. - MADISON POLICE DEPARTMENT.

  • مدیسون اداره پلیس.
  • Mugshot سفت جانسون.

اتهامات آمده کمتر از یک هفته پس از پوند حیوانات خانگی برای اولین بار به اطلاع عموم مورد چارلی. در فوریه 6 Facebook, پست امداد و نجات, سازمان, عکس های منتشر شده از شدت سوخته سگ.

“ما یک تماس از کسی که گزارش او اب قلیایی ریخت و او 2 روز پیش و تا به حال در نظر گرفته شده است به یک دامپزشک!!” در این پست توضیح داده شده است. “او فقط تخمگذار وجود دارد رنج می برند. آن را در حال خوردن پوست خود را.”

همچنین نگاه کنید به: بازنشسته پلیس که شات سگ همسایه را به جرم سوء استفاده از حیوانات

امروز آزادی مطبوعات از Madison County دولت اوباما اشاره می کند که جانسون است نه چارلی صاحب هر چند روشن نیست چگونه ادعا حیوانات آزار دهنده در تماس با ده سال سگ.

اگر محکوم Johnson, چهره یک جمله حداکثر هشت سال در زندان است. او وثیقه تعیین شده است در $40,000.

دنبال دنی Wicentowski در توییتر @D_Towski. E-mail نویسنده در Danny.Wicentowski@RiverfrontTimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su