ایلینوی, گلدان بهشت ساخته شده $75 میلیون خاموش علف های هرز فروش در دو ماه

برای بزرگنمایی کلیک کنید VIA FLICKR/GARY TODD

به عنوان Missourians صبر کنید برای اولین درمانگاه حشیش به باز سرسبز زمین شناخته شده به عنوان ایلینوی — که در آن پرندگان پوشیدن, Baja پیراهن و رودخانه ها اجرا با رزین — در حال غرق شدن در شاهدانه فروش.

پس از ایلینویز’ تفریحی شاهدانه فروش آغاز شد و در ژانویه درمانگاه دولت باید raked در حدود 75 میلیون و در مجموع با فوریه حسابداری فروش برای $34.8 میلیون, با توجه به گزارش منتشر شده در این هفته توسط ایلینوی بخش مالی و حرفه ای قوانین و مقررات. که در واقع کوچکتر از ایلینویز’ ماه اول فروش که آمار 39 میلیون دلار, از جمله بیش از 3 میلیون دلار در روز اول خود را از فروش به تنهایی. در ماه ژانویه دولت گزارش جمع آوری شده حدود 10.5 میلیون دلار مالیات.

در یک مصاحبه مطبوعاتی های پر زرق و برق فروش تعداد آنها تبلیغ توسط ایلینویز’ گلدان تزار Toi هاچینسون — که عنوان رسمی است مشاور ارشد شاهدانه کنترل به فرماندار ایلینوی J. B. پریتزکر — که در ادامه به توصیف ایلینوی به عنوان “ترین سهام محور برنامه شاهدانه در کشور است.

“به عنوان فیلم استفاده از شاهدانه صنعت به رشد خود ادامه خواهد شد تا تعداد زیادی از فرصت ها برای مصرف کنندگان و کارآفرینان به طور یکسان” هاچینسون گفت: “به خصوص آن دسته از جوامع که دچار بیشترین طول شکست خورده جنگ با مواد مخدر.”

در حالی که میسوری پزشکی شاهدانه ابتکار عمل هدایت یک درصد از فروش به صندوق جانبازان برنامه های آن را فاقد ایلینویز’ صریح تعهد به پرداختن به این نسل از ممنوعیت مواد مخدر که, راه قبل از علف های هرز شد یک پول بزرگ راه اندازی صنعت به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع اقلیت و پر زندانها با مردم است. در ایلینوی قانونی کردن آن قانون نیز ساخته شده برخی از 700,000 ماری جوانا اعتقادات واجد شرایط برای expungement و متعهد 25 درصد از مالیات بر درآمد به صندوق بازگرداندن سرمایه گذاری مجدد و تجدید برنامه که هدایت پول از طریق کمک های مالی به جوامع سوخته توسط اتلاف سرمایه.

با توجه به حداقل یک ایلینوی, نماینده مجلس, نماینده Jehan Gordon-غرفه (D-ایلینوی) این برنامه به مقدار غرامت.

“آنچه ما در حال انجام در اینجا این است که در مورد پرداخت غرامت,” گوردون-غرفه گفت: در یک سال 2019 مصاحبه با فکر می کنم در حال پیشرفت است. “پس از 40 سال از درمان کل جوامع مانند مجرمان در اینجا می آید این چند میلیارد دلاری صنعت و حدس بزنید چه ؟ سیاه و سفید و قهوه ای در افراد قرار داده شده است در مرکز این سیاست در راه است که هیچ دولتی تا به حال انجام داده است.”

در میسوری اما اجرای قانونی لرزاند بوده است توسط صدها شکایت از ناراضی بود شاهدانه صاحبان کسب و کار که مجوز برنامه رد شد. این هفته میسوری بالا شاهدانه رسمی Lyndal Fraker قانونگذاران گفت که دولت را با استفاده از جانباز صندوق به پرداخت برای آنچه که به احتمال زیاد چند سال چند میلیون دلاری دفاع قانونی.

البته این سوال بزرگ در اطراف علف های هرز در میسوری باقی مانده است “زمانی که ما می توانیم از نظر قانونی پخته مانند متمدن مردم؟” در طول یک جلسه در قوه مقننه Fraker کاهش یافته است به ارائه یک جدول زمانی خاص برای باز کردن این دولت اولین درمانگاه ها گفت که “من فکر می کنم احتمالا ما می بینیم بعد از مدتی در تابستان, اما من نمی تواند آن را فراتر از آن.”

اما دوست عزیز در ضمن ایلینوی نورد نگه می دارد. در اوایل این هفته مترو شرق شاهد دوم آن داروخانه سبز راه حل در Sauget باز کردن درهای خود را. حداقل ما باید یک دلیل خوب برای عبور از رودخانه.

دنبال دنی Wicentowski در توییتر @D_Towski. E-mail نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>