‘من تو را به مرگ’: متهم تیرانداز را نامزد مورد عجیب و غریب, دو قتل

امی Clarkson می گوید او و نامزد او را به حال هرگز تا به حال مشکل در رابطه خود را قبل از او رو به وانت شنبه شب و دیدم handgun روی صندلی.

در, عجیب و غریب, خشونت آمیز قسمت که به دنبال مقامات می گویند که 31 ساله رونی ادوارد جانسون سعی به اجرا کردن Clarkson او به عنوان فرار به سمت غرب Knox County خانه برای کمک به. او سقوط کامیون خود را به خانه و سپس به ضرب گلوله کشته بی گناه زن و شوهر است که وجود دارد زندگی می کردند.

“من نمی دانم هر دلیل این اتفاق افتاده بیش از هر کس دیگری می کند” Clarkson, 38, گفت, Knox, اخبار. “هیچ کس می داند که او را دیدم این اومده. او همواره چنین مثبت, نشاط بخشی, فرد مفید است.”

این الکوا زن و شوهر بودند dogsitting برای دوستان در یک خانه خاموش Lovell جاده که آخر هفته او توضیح داد. جانسون در سمت چپ برای اجرای errands برای چند ساعت.

“ما داشتیم خوب روز عادی” کلارکسون گفت.

هنگامی که او بازگشت و به او گفت: Clarkson او نیاز به صحبت. او با صعود به کابین خود وانت. که زمانی که او را دیدم ،

“از سمت راست پرش به او فرمود:” من تو را به مرگ,'” کلارکسون بازگو کرد.

بدون توضیح جانسون راند او را به Lovell جنگل زیربخش تنها چند دقیقه دور. او پارک شده فقط تا خیابان از خانه بوید و دوریس چغندر در لایو اوک دایره.

کلارکسون گفت که او نه به رسمیت شناخته شده در خانه و نه می دانستم که هر کسی که زندگی در محله.

“او سوار مستقیما به آنجا” کلارکسون گفت. “تفنگ بود بین ما تمام وقت.”

کلارکسون شروع به پریدن کرد به عنوان به زودی به عنوان وانت متوقف شد. جانسون زد و پنجه او را به زمین.

کلارکسون گفت که او او را خفه تا زمانی که او تقریبا آگاهی را از دست داد اما پس از آن به طور ناگهانی متوقف شد و دستور داد او را در کامیون.

به جای او زد درب بعدی را به نزدیکترین خانه با چراغ در داخل.

“من حتی نمی آن را به دست کشیدن بر روی درب” کلارکسون گفت. “من به سختی آن را به ایوان وقتی که من شنیده کامیون.”

وانت خمرهای شکل سمت کلارکسون از پشت قطع سمت و فوق العاده به اتاق نشیمن.

هنگامی که او را دیدم جانسون مرحله از کامیون نگه داشتن تفنگ او زد.

کلارکسون گفت که او شنیده ام یک زن فریاد می زند پشت خود را به عنوان او فرار کرد و به دنبال آن تقریبا بلافاصله توسط تیراندازی.

“وجود دارد یکی انفرادی گلوله پس از دیگران” او گفت:. “من مطمئن هستم که او خود را کشت.”

او فرار یک بلوک بیش از, در نهایت مخفی در حد مرگ از یک قفل ماشین.

در حدود پنج دقیقه Clarkson شنیده صدای پاترول موبایل با عجله به صحنه است. او ساخته شده راه خود را بازگشت به خانه در زمان برای دیدن ناکس شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان برگزاری جانسون در زور اسلحه.

جانسون دستگیر شد بدون مبارزه پس از پاسخ افسران خال خال او را ایستاده در خیابان, Knox, شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی کیمبرلی گلن گفت. مقامات هنوز به ارائه یک انگیزه ممکن است برای حمله به آنها در ادامه به بررسی.

کلارکسون فرار آسیب جدی و حاضر به درمان های پزشکی در صحنه, او گفت:.

او بعدها متوجه جانسون بود که متهم به قتل دو تن از ساکنان خانه – بوید چغندر مهندس آزمایشگاه ملی اوک ریج و همسرش, بازنشسته فرگت متوسط, مدرسه, معلم, دوریس بوید هر دو 67.

جانسون زندانی باقی مانده در $2.52 میلیون اوراق قرضه جمعه به اتهام از جمله دو فقره قتل درجه اول اقدام به قتل و تشدید حمله های داخلی. او برای یک جلسه مقدماتی مارس 6.

کلارکسون اصرار او تا به حال هرگز دیده می شود هر گونه رفتار غیر منطقی و یا اشاره از تمایلات خشونت آمیز در او در حال حاضر-ex-نامزد. دو مشغول شده بود حدود یک ماه اما آنها شناخته شده اند هر یک از دیگر برای 12 سال است.

آنها برنامه ریزی نوامبر عروسی, او گفت:.

در حال حاضر Clarkson احساس امواج گناه بازمانده برای آنچه اتفاق افتاده است. او علنا التماس برای بخشش از چغندر’ عزیزان از جمله زن و شوهر دو فرزند و سه نوه دارد.

“قلب من می رود به آن خانواده بیش از حد” کلارکسون گفت. “من بسیار متاسفم. من آرزو می کنم من تا به حال متوقف شده و در آن خانه.”

ایمیل هیز Hickman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @KNSBreakingNews. اگر شما لذت بردن از هیز’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>