غوطه ور شدن اعصاب شاخص نشان می دهد که اشتیاق عمومی جهت از آن انتخاب رهبران و نه افراد مشهور, در طول یک بحران


لس آنجلس – غوطه ور شدن در علوم اعصاب جهان پیشرفته ترین پیش بینی شرکت نرم افزاری آنلاک علوم اعصاب به اندازه گیری آنچه که مردم عشق امروز اعلام کرد یک جدید, غوطه وری, شاخص آشکار مردم در واکنش به مشاهیر’ در مقابل مقامات منتخب’ ارتباطات درباره زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

غوطه وری تحقیق موثر ترین راه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات عمومی در مورد کوروناویروس. این مطالعه جدید مقایسه مشاهیر و پیام های رسانه های اجتماعی با مقامات منتخب.

“بهترین راه برای تعیین اگر ارتباط موثر است برای اندازه گیری چگونه به خوبی آن را “چوب” در مغز است. علم ثابت شده است که هنگامی که مغز را غرق در اطلاعات است و به خاطر, با دیگران به اشتراک گذاشته و در عمل. بسیار همهجانبه اطلاعات چه خواهد شد کاهش گسترش coronavirus و صرفه جویی در زندگی,” دکتر گفت: Paul J. Zak, بنیانگذار غوطه وری.

مطالعه تحقیقاتی: غوطه وری شرکت کنندگان خواست به نوبه خود به ساعت اپل یا سایر پوشیدنی سنسور و ایمیل آنها را شش ویدئوها برای مشاهده آنلاین. فیلم فرار برای یک و نیم تا دو دقیقه و ویژه رئیس جمهور تهمت; معاون رئیس جمهور پنس که منجر کاخ سفید Coronavirus نیروی کار; Dr. Anthony Fauci که منجر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو Coronavirus نیروی کار; گرجستان فرماندار برایان کمپ; خواننده Cardi, B; و هنرپیشه و فرماندار سابق کالیفرنیا آرنولد شوارتزنگر همه صحبت در مورد شیوع کروناویروس.

این مطالعه نشان داد که ارتباطات در مورد کوروناویروس توسط رهبران دولت است به طور موثر تر از یک, افراد مشهور, بیهوده گویی و یا نامتعارف تصویری با اسب مینیاتوری به عنوان مثال.

غوطه ور شدن پلت فرم جمع عصبی پاسخ و بازگشت به طور متوسط غوطه وری ارزش از 1 تا 10 برای هر ویدیو.

غوطه ور شدن شاخص نتایج جستجو برای ارتباطات اثر عبارتند از:

  • مایک پنس: 6.28
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: 4.24
  • گرجستان فرماندار برایان کمپ: 4.24
  • NIAID سر Dr. Anthony Fauci: 3.91
  • بازیگر آرنولد شوارتزنگر 3.24
  • رپر Cardi B: 2.96

معاون رئیس جمهور پنس تولید عصبی غوطه ور بود که 48 درصد بالاتر از آینده همهجانبه ترین سخنرانان کراوات بین رئیس جمهور تهمت و فرماندار کمپ. دکتر Fauci نزدیک بود و سوم در 53 درصد کمتر همهجانبه در حالی که آرنولد و Cardi B بودند در پایین لیست در 61% 64% کمتر همهجانبه از آقای پنس.

نتایج نشان می دهد که مبتنی بر حقیقت ویدئوها از مقامات منتخب تحویل بدون نمایشهایش به طور معنیداری بیشتر همهجانبه به معنی این هستند احتمال بیشتری برای ایجاد انگیزه اقدامات توسط شهروندان است.

“ما سلام مشاهیر برای یادآوری مردم به امن است. اما هنگامی که بار سخت این مطالعه نشان می دهد که مغز می دانم که کارشناسان ارائه اطلاعات با ارزش ترین. اگر شما بخواهید مردم که فیلم آنها “مانند” یا “سرگرم کننده” آنها را انتخاب کنید ستاره ها بیش از این کارشناسان است. تحقیقات گسترده نشان داده است که “میل” است و هیچ ارتباطی به آنچه که مردم انجام می دهند. در این زمان بحران عمل مهمه. همین دلیل است که اندازه گیری عصبی غوطه وری بسیار مهم است” گفت: غوطه ور شدن مدیر عامل اسکات براون.

پانزده سال از کارشناسی تحقیقات ثابت کرده است که زمانی که مغز تولید یک مجموعه خاص از ناخودآگاه پاسخ به نام “غوطه وری” آن را شناسایی به عنوان یک تجربه ارزشمند است.

غوطه وری اختصاصی راه حل و نرم افزار در جهان است, دقیق ترین راه برای اندازه گیری مغز ناخودآگاه احساسی پاسخ به تقریبا هر نوع از محتوا است که آیا تصویری موسیقی, رویدادهای زندگی می کنند, آموزش, آموزشی, منابع, و بیشتر. طراحی و توسعه توسط برجسته تحقیقات دانشمندان غوطه وری ساده برای استفاده و مقیاس پذیر پیش بینی SaaS پلت فرم democratizes علوم اعصاب به طوری که هر کسی می تواند اندازه گیری آنچه که مردم عشق را در مقیاس.

غوطه ور شدن پلت فرم منحصر به فرد است در توانایی خود را برای انجام توزیع اعصاب که ضروری می شود در زمانی که جهان پناه در محل. غوطه ور شدن در مغز را اندازه گیری پاسخ هر جایی که مردم در حال استفاده از یک برنامه تلفن همراه است که می فرستد داده ها به سرورهای ابری است. الگوریتم های توسعه یافته توسط غوطه وری دانشمندان استنباط فعالیت مغز از یک سنسور پوشیدنی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غوطه وری بازدید www.getimmersion.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

اندرو Laszacs

باب طلا و همکاران

310-320-2010

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>