در سال 1968 یک “راهزن” در زمان چراغ از تنسی دبیرستان و کمک به تغییر موسیقی زنده

کنسرت بدون چراغ نیز ممکن است به رادیو در چشم مایکل Strickland.

و کنسرت روشنایی بدون Strickland? خوب, آن را سخت به تصور کنید.

Strickland خواهد پذیرفت که استعداد موسیقی بود و بخشی از طرح خدا برای او. اما در سال 1968 در سن 12 او در بر داشت یک راه برای تبدیل اشتیاق خود را برای موسیقی به یک حرفه ای مادام العمر.

که سال Strickland تاسیس مناسب به نام Bandit Lites با تجهیزات او “قرض گرفته شده” از Dobyns-Bennett دبیرستان در Kingsport, Tennessee.

حقیقت گفته شود, معلمان تا به حال هیچ سرنخی.

کنسرت روشنایی پایونیر نیست از نگاه رشد شرکت خود را از روشنایی را نشان می دهد در مدرسه و ورزشگاهها به روشن کردن برخی از شناخته شده ترین هنرمندان از سراسر جهان است.

“کار ما این است که به منظور ارتقاء موسیقی” Strickland گفت ناکس اخبار. “این هرگز به جای آن. آن را هرگز به پایمال کردن آن است. آن را به این فوق العاده موسیقی این هنرمندان قرار داده و با تکیه تلفظ کردن آن و آن را به سطح بعدی.”

اما آنچه را به سطح بعدی را برای یک شرکت است که به طور کامل نمی تواند بدون عمل هزاران نفر از مردم جمع شده بودند با هم ؟

Strickland نشده furloughed هر از حدود 300 کارکنان با وجود صنعت چگونه است که درد و رنج در چهره coronavirus. راهزن این ستاد در Knoxville با دفاتر در شارلوت, Nashville, سان فرانسیسکو و لندن و هنگ کنگ و تایوان است.

این بار بی سابقه اما راهزن تحت فشار قرار دادند از طریق دیگر شرایط زمانی که آینده روشن نیست.

پیشگام به معنای هیچ کس به صحبت کردن Strickland گفت: “هیچ مربی و هیچ راه است.”

“من صادقانه فکر من این کار را برای مدتی به دلیل من نمی دانم که چگونه مردم می توانند این کار را انجام,” او گفت:.

هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که 52 سال و شمارش.

یک لامپ خاموش می رود در Strickland سر

وجود Strickland شد – 12 سال در یک دبیرستان تربیت بدنی پیش بینی نشان می دهد. او احتمالا شبیه یک upperclassman در زمان او همواره تحت اللفظی سر و شانه ها بالاتر از همسالان خود.

کلارینت درس پیانو, درام, درس – هیچ یک از آنها کاملا کار می کرد. Strickland بود و حتی اخراج از گروه کر پسران برای او خسته کننده صوتی محدوده و آن را کاملا روشن است که موسیقی نیست خواستار است.

او تا به حال برخی از موفقیت تحت چراغ از جامعه تئاتر ،

صبر کنید … چراغ … این شروع را کلیک کنید.

“من نمی دانم آنچه (چراغ) بودند اما من می دانستم که آنها وجود دارد و من می دانستم که آنها بخشی از این چیزی به نام سرگرمی” Strickland گفت. “من به یاد داشته باشید کسانی که چراغ از جامعه تئاتر و من می دانستم که آنها در انتهای دیگر از Dobyns-بنت در تئاتر است.”

در آینده نشان می دهد – شاید آن Monkees یا شاید ساحل پسران – استریکلند محروم برخی از چراغ تئاتر نورد آنها را به ورزشگاه و کلمپ آنها در دست برخی از ریل. ترکیبی از مایعات و مواد غذایی رنگ آمیزی و یک پروژکتور ساخته شده برای برخی از تصاویری روانگردان.

یک کسب و کار که در آن هیچ وجود داشته است’

مردم مصرف شد stabs در این نوع از نور در سواحل غرب اما قطعا نه در Kingsport, Tennessee. Strickland تماس خود را پیشگام و سن آمد و با برخی از مزیت متمایز.

“من به این معنی نیست که متکبرانه یا egotistically,” او گفت:. “شما شنیده ام بیان جنس مواد مخدر و راک اند رول.’ همین دلیل است که هر یک از آنها (به کنسرت روشنایی). … من بچه بودم یک آموزش و پرورش که می خواستم برای ساخت یک کسب و کار که در آن هیچ یک وجود نداشته است.”

این مفهوم از کنسرت روشنایی آنقدر جدید است که مخاطب فکر کردم چیزی اشتباه بود زمانی که houselights که به طور معمول تنها روشنایی استفاده می شود برای یک کنسرت رفت که برای اولین بار نشان می دهد. اما زمانی که آنها را دیدم او روشنایی تکنیک های Strickland گفت که همان جمعیت رفت “آجیل.”

این آزمایش کوچک او را به دست آورده $25 و دعوت به کار بعدی نشان می دهد. اما وجود دارد فقط یک مشکل: نبود او به اندازه کافی به درایو.

در نهایت متوجه شد که برخی از افراد با اتومبیل و تریلر است که می تواند سفر به نشان می دهد با او. اعضای خدمه که هنوز در مدرسه بودند به خانه آمد در طول هفته.

Strickland به دست آورده $200,000 خود را از سال آخر دبیرستان. که حدود 1.2 میلیون دلار امروز است.

“سپس در هر آخر هفته ما را چراغ از دبیرستان اما همچنین از دو دبیرستان مدارس و دو تئاتر شهر,” او گفت:. “بنابراین در هر آخر هفته ما تا به حال این همه چراغ های قرض گرفته شده از این رو نام راهزن Lites.”

او همچنین برخی از الهام از یک Frito Bandito پاک کن که با یک کیسه چیپس ذرت. Bandito چراغ فقط کاملا همان حلقه به آن است.

پرواز با یک مشتری بزرگ

در حال حرکت به سمت دانشگاه تنسی هیجان انگیز بود برای Strickland, اما آن را نیز به معنای از دست دادن موجودی خود. خوش شانس برای او وجود دارد کلارنس براون تئاتر است.

راهزن بود بهتر از همیشه.

“من سال آخر در دانشگاه تهران, ما 2 میلیون دلار از یک اتاق خوابگاه” Strickland گفت.

خوابگاه خود را به گوشی خود را, دفتر, خط, و, ارشد سال, این شرکت در حال حاضر عامل در سراسر کشور.

دانشکده حقوق شد و در فصل بعد و آن آمد تا با یک مشتری جدید: Kenny Rogers یکی از بزرگترین اعمال تور در جهان است.

یک جت را انتخاب کنید Strickland در پنج شنبه و او را در روز دوشنبه. Strickland گفت: این شیوه زندگی نشان داد نمرات خود را, اما او هنوز هم اعتبار می دهد به UT خود را برای موفقیت است.

او و راجرز خیلی نزدیک او گفت که راجرز همکاری امضا خود را برای اولین بار کسب و کار وام. خود را به خانه اول وام به شرکت امضا شده توسط Conway Twitty و Loretta Lynn.

ساختار پیچیده صنعت

بنابراین چه چیزی باعث این هنرمندان اعتماد Strickland با خود را نشان می دهد ؟

چند دهه به عقب Strickland گفت: این شرکت با ابداع عبارت “sli nua careers.”

“همه ما از کسب و کار تصمیم گیری بر اساس اطراف چه چیزی بهترین را برای مردم و نه دلار,” او گفت:.

و وجود دارد بسیاری از مردم درگیر در کسب و کار از کارکنان تمام وقت به قرارداد کارگران و هنرمندان.

در این کنسرت صنایع روشنایی راهزن Lites نشانه یک قرارداد با یک گروه و به شرح زیر است هنرمندان در هر کجا که بروید.

زمانی که Garth Brooks بازی Neyland ورزشگاه پاییز گذشته راهزن Lites تا به حال شش کارمندان در جاده و 10 میلیون دلار ارزش از چراغ Strickland گفت. آنها نشان دادند که تا اوایل هفته به Knoxville, جایی که آنها کار می کرد با 50 محلی کارگران به راه اندازی چراغ.

در هر روز داده شده راهزن است روشنایی بین 25 و 45 را نشان می دهد در سراسر جهان است.

“این نشان می دهد که می تواند به عنوان بزرگ به عنوان Garth Brooks و یا به عنوان کوچک به عنوان چارلی Daniels” Strickland گفت.

برخی از هنرمندان نیز برای درخواست تور نور مدیر کسی است که توانایی به منظور افزایش و یا نابود کردن این, نشان می دهد, او گفت:. این افرادی که کنترل حرکت و رنگ چراغ که روشن و هنرمندان در طول آهنگ.

“هر 18 ماه وجود دارد یک تلفن همراه جدید نمی باشد وجود دارد؟” Strickland گفت. “هر 18 ماه یک حرکت نور است. امروز همه چراغ آنها حرکت آنها پان آنها شیب آنها تغییر رنگ آنها پروژه الگوهای آنها گسترده آنها باریک. آنها بسیار گران است.”

مانند $20,000 هر کدام.

به علاوه شما نیاز به کنترل بگویید این چراغ چه باید بکنید. کسانی که $100.000 قطعه و برخی از نشان می دهد نیاز به دو کار کنترل و دو پشتیبان گیری.

که $400,000 ارزش تجهیزات فقط در مقابل از خانه.

‘آن را رشد می کنند و یا می میرند’

“شما مجبور به صرف پول برای پول” یکی از قدیمی ترین کسب و عبارات در این کتاب است. راهزن Lites تا به حال چندین مالی “فلات” هر مرحله از آن زمان Strickland گفت.

اولین راهزن کار محلی و سپس منطقه ای و سپس سواحل شرق و سپس در سراسر کشور. در اواسط 1970s کسی پیشنهاد او باز عملیات در اروپا است. و در سال 1993 Strickland گفت: او یکی از اولین کسانی که در این صنعت به گسترش به آسیا.

“آن آمد در مراحل و در لحظات و در طول راه شما فقط نوع رشد و بزرگتر است.” “و هنگامی که شما در رسیدن به بالای ظهور یک مرحله شما در حال ساخت یک سود خوب و سپس شما سطح و شما پول خود را. و سپس شما می گویند, ‘OK ما رو به رشد است.’… آن را رشد می کنند و یا می میرند.”

راهزن نمی کند فقط با ارائه چراغ برای فردی کنسرت, هر چند که چه کسب و کار شناخته شده است. این شرکت فراهم می کند چراغ حوادث پارک و بی شماری جشنواره از جمله Bonnaroo, معجزه و Austin City Limits.

این شرکت با روشن حوادث شامل تمام روسای جمهور از جرالد فورد به باراک اوباما ، همچنین طرح های فروش و نصب تجهیزات روشنایی برای مکانهای زمانی که آنها باز است. نشویل را بروکلین کاسه یکی از آخرین سالن برای دریافت چراغ ها و چرخ دنده ها از راهزن.

این چراغ که ارائه “احساسات” و “درام” در نشان می دهد Strickland گفت. کنسرت در طول روز فقط یکسان نیست.

“وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از موارد استثنا و احتمالا بزرگترین استثنا برای این قانون است Garth Brooks چون Garth Brooks نمی کند نیاز به هر گونه چراغ” Strickland گفت. “آن را به لطف خدا در Garth که او را دوست دارد چراغ می پردازد و ما را به انجام آن. اما که می تواند یک جمعیت در روز روشن چون از قلب او و که او چه کسی است و من او را دیده ام آن را انجام دهد.”

Garth Brooks: ما مانند ‘برادران’

در طول سال Strickland تبدیل شده است با بروکس که سفر به کالیفرنیا در ماه ژانویه به افتخار Strickland در Parnelli جوایز شناخته شده به عنوان “اسکار زنده رویداد صنعت است.” Strickland داده شد “رویایی” جایزه برای کار خود را.

در طول سخنرانی خود بروکس توصیف Strickland به عنوان “یک مرد که من دوست دارم به مرگ” با یک مشترک رابطه مانند “برادران”.

“من نمی تواند فکر می کنم از یک شریک بهتر به کنار من پس از من به کنار شما خواهد بود در این” او گفت:.

Strickland کار کرده با R. E. M., آلیس کوپر, Van Halen, ملکه, Aerosmith, Rage Against The Machine, کری آندروود و Shinedown.

Shinedown, خواننده, Brent Smith است که از Knoxville نیز صحبت کرد و در طول Parnelli جوایز تجلیل Strickland.

“تور صنعت عظیم است در حال حاضر بیش از همیشه است اما, زمانی که من فکر می کنم مردم در خط مقدم من فکر می کنم مایکل” اسمیت گفت. “او همیشه مجاز هنرمندان به توان خود را به کار با و برای کمک به راهنمای آنها را به جایی که آنها نیاز به رفتن.”

گام بعدی برای راهزن Lites?

در مصاحبه اخیر خود با ناکس اخبار اسمیت گفت: او شده است صحبت کردن با Strickland در مورد نحوه معرفی افراد به موسیقی زنده. این یک مکالمه Strickland داشتن با هنرمندان متعدد.

بخش هایی از این گفتگو در مورد احتمالا بازگشت با تکمیل نشده به پایین نسخه های سنتی را نشان می دهد – “به عنوان ارزان و شاد به عنوان ما می توانیم” Strickland گفته شده است توسط هنرمندان است.

در خرداد ماه Strickland گفت ناکس خبری که رانندگی در کنسرت, می تواند یک احتمال است. که مفهوم اتحاد به ثمر می آیند و در ژوئن 27, راهزن Lites با کار بروکس در یک کنسرت که پخش زنده در 300 drive-ins در سراسر کشور است.

حرکت رو به جلو Strickland گرفتن مشاوره از اواخر خود را دوست و مربی پت Summitt که مربی بانوی جلد در دو دقیقه ای ، او روش های کسب و کار خود را دو هفته در یک زمان.

“شما نمی توانید پایان بازی” Strickland گفت: درست مثل او نمی تواند پیش بینی راه rock ‘n’ roll کسب و کار رشد می کنند.

“من نمی دانم که در این جاده منجر خواهد شد اما زمانی که من از طریق من می تواند به یک وکیل” یاد او به خود گفت: در اوایل روز است. “و من از طریق نشده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>