در زمان نیاز New Orleans,’ رستوران آشپز خوراک یکدیگر

یک زن نگران در مورد چگونه او را به خوردن. او یک سرور در نیواورلئان رستوران و او تا به حال هیچ کار زمانی که فرماندار تعطیل کردن همه اتاق ناهار خوری در مارس 16 به سرعت گسترش coronavirus. او نوشت: در مورد ترس خود را در Facebook به نیواورلئان خدمات کارگران صنعت. ملیسا Daigle, خودش گذاشته کردن نوار مدیریت از بالای شهر رستوران Atchafalaya دیدم پست و ارائه شده برای کمک به.

“من صاحبان رستوران بودند خلاص شدن از چیزهای فاسد شدنی در راه رفتن در اوایل آن روز. به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم که او تا به حال نوشته شده است که در Facebook, من با هم قرار داده و با کمی دقت بسته” Daigle گفت.

Daigle ساخته شده flatbread با منداب و گوشت, نان ذرت مکزیکی, سالاد و دسته ای از تاس کباب با سیب زمینی و هویج و کلم. پس از او شده است از کار Daigle ساخته شده است که وعده های غذایی کوکی ها و بزرگ دسته از کوکتل رها کردن آنها را در ایوان از دوستان و همکاران. او از نیواورلئان. خانواده او در اینجا زندگی می کند. بنابراین او دارای پشتیبانی که دیگران که در نیواورلئان کافه ها و رستوران ها نیست.

“خوشبختانه مامان همیشه پخت و پز و من همیشه می توانید انتخاب کنید تا بسته های مراقبت از او” Daigle گفت. “به همین دلیل من احساس می کنم مثل من قطعا باید برای به اشتراک گذاشتن هر آنچه که منابع که در من است.”

نیواورلئان است که یک شهر توریستی. و صنعت گردشگری با توجه به موسسه بروکینگز مطالعه یکی از آسیب پذیر ترین در طول coronavirus بحران است. در میان بزرگ شهرستانها ایالات متحده که اقتصاد هستند بیشتر در معرض خطر این مطالعه رتبه نیواورلئان در بالا پنج.

اکثریت مردم در نیواورلئان ساخته شده است که زندگی خود را به مراقبت از مشتریان در کافه ها و رستوران ها از کار هستند. آنها نمی دانند زمانی که آنها دوباره کار خواهد کرد. در حال حاضر کسانی که آشپز سرور و bartenders پله تا به مراقبت از یکدیگر.

Trey Rintala بود آشپز شیرینی در Meauxbar مدرن اغذیه فروشی و مشروب فروشی در پشت لبه فرانسه در سه ماهه. بعد از رستوران بسته او شروع به ساخت دسر و کیک برای کسب درآمد برخی از پول است. جسیکا Orgeron یک کارمند در لوئیزیانا, دیوان عالی کشور, طعم یکی از Rintala این دسر کردم و یک ایده است. او را به جمع آوری پول و پرداخت Rintala به طبخ برای جدید Orleanians نیاز دارند. این کمک خواهد کرد او را با صورتحساب خود را و مطمئن شوید که کسانی که نیاز دارند به خوبی تغذیه شده بودند.

“مردم من بیشتر نگران مردم هستند که من می دانم در خدمت صنعت و نوازنده دوستان” Orgeron گفت.

Rintala و Orgeron هستند خواستار تلاش خود را ترس بن مواد غذایی صندوق. از Rintala آشپزخانه خانه آنها امید به دور 40 تا 50 وعده های غذایی یک هفته از لوئیزیانا ظروف مانند لوبیا و بامیه.

“من یک مقدار مناسب و معقول از پس انداز” Rintala گفت. رستوران خود را نیز پرداخت می شود او را از طریق مه و پوشش خود را بیمه سلامت از طریق پایان ماه آوریل است.

“بنابراین من احساس می کنم در یک موقعیت بهتر برای کمک به در حال حاضر,” او گفت:.

بیشتر: به عنوان coronavirus را می بندد و رستوران ها و مزارع که عرضه آنها به دنبال مشتریان جدید

رستوران ها در اطراف نیواورلئان ارائه شده اند وعده های غذایی رایگان خود را گذاشته کارکنان. کریول غذاهای یک رستوران بزرگ شرکت شده است ساخت 1,500 وعده غذا در روز برای کارگران آن است. لینک رستوران گروه اجرا می شود که جشن در مکان هایی مانند Cochon, Herbsaint و Peche غذاهای دریایی کوره است که با دادن هزار وعده های غذایی در یک هفته برای کارکنان خود و با همکاری در سراسر کشور Lee ابتکار به محلی دیگر کارگران خدمات. در Toups’ Meatery در نزدیکی شهر پارک کاخون متولد آشپز اسحاق Toups دهد و به دور از وعده های غذایی رایگان در هر روز از 3 بعد از ظهر تا مواد غذایی اجرا می شود.

تام Levings یک دبستان در طبخ آبی بلوط کباب است که در سراسر خیابان را از Toups’ Meatery. اگر چه او ساعت قطع شده است, او هنوز هم یک شغل است. دیدن خطوط از مردم در حال انتظار برای مواد غذایی در Toups’ او تصمیم گرفت که او نیز می تواند کمک کند. Levings داوطلب خدمت سربازی دو گذاشته دوستان bartenders Raluca Giurgiutiu و دیانا Morari و تشکیل Krewe ده سبز.

“ما در حال افرادی که می دانند به کجا برای دریافت مقدار زیادی از مواد غذایی و از همه مهمتر چگونه به طبخ مقدار زیادی از مواد غذایی” Levings گفت.

لوئیزیانا, تازه, غذای محلی, توزیع, اهدا چهار مورد از سبزی و یک مورد از چغندر. همسایه برداشت یک جعبه گریپ فروت از خود درخت است. چند نفر از دوستان با ارسال پول از طریق Venmo. این Krewe د سبزی تبدیل آن کمک های مالی در هفته گذشته به 20 گالن خفه سبزی که آنها گذشت در نقاط اطراف اواسط شهرستان.

“ما نمی گویند هیچ به مردم” Giurgiutiu گفت.

در حال حاضر آنها برنامه ریزی برای تصویب و ارائه وعده های غذایی هر دوشنبه و جمعه, تبلیغات رایگان مواد غذایی در Facebook, تا coronavirus بحران به پایان می رسد و هر کس می تواند بازگشت به کار.

“ما می خواهیم دوستان ما برای خوردن خوب است اما ما نمی خواهیم آنها را به صرف هر گونه پول در هر چیزی که آنها لازم نیست که در حال حاضر” Levings گفت.

اخبار راهنمایی کنید ؟ داستان ایده ها ؟ سوال ؟ تماس خبرنگار تاد قیمت در 504-421-1542 یا ایمیل او را در [email protected] برای ثبت نام در آمریکای جنوبی عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>