در شیوع Knox County بیمارستان می تواند افزایش به درمان دو بار به عنوان بسیاری از بیماران

دکتر کیت خاکستری مدیر UT مرکز پزشکی دقیق روز چهارشنبه در منطقه ما در بیمارستان, ظرفیت صورت عمده شیوع کروناویروس.

این Knox County, جایگزین, مراقبت از سایت نیروی کار شده است در جلسه “بیش از یک بار در هفته” آماده می شود در مورد شیوع کروناویروس را تحت الشعاع محلی ما سیستم مراقبت های بهداشتی.

خاکستری گفت: چهار نفر از جامعه سلامت سیستم کار کرده اند با هم به درک این تعداد تخت در دسترس در حال حاضر و آنچه که می تواند در دسترس زمانی که بیمارستان های انعطاف پذیری برای مراقبت از به عنوان بسیاری از بیماران به عنوان امکان پذیر است. در شیوع مراکز درمانی می تواند تبدیل فضاهای هستند که به طور معمول استفاده می شود برای مراقبت از بیمار قادر به درمان کسانی که بیمار هستند.

“ما می دانیم که با ما زمان بستر سیستم در محل ما می توانیم افزایش به دو برابر ظرفیت فعلی ما در Knox County,” او گفت:.

این بدان معناست که تمام امکانات موجود می توانید برای مراقبت تا 4000 بیماران در طول یک موج – که دو معمولی ظرفیت تخت. ICU ظرفیت می تواند به دو و یک ظرفیت تقریبا می تواند سه گانه چه در محل در حال حاضر.

“به طور کلی ما می تواند تا گنجایش حدود 4000 بیماران در طول یک افزایش Knox County,” او گفت:.

اما در صورتی که به اندازه کافی نیروی کار در حال برنامه ریزی برای مراقبت از بیماران در ناکسویل مرکز نمایشگاه یک سایت بود که هفته گذشته اعلام کرد. رژیم صهیونیستی. بیل لی گفت که فضا را یک ظرفیت 350 تخت.

“برخی از شما ممکن است تعجب که چرا ما یک وظیفه نیروی جایگزین مراقبت های سایت که بار این بیماری در منطقه ما به نظر می رسد به طور قابل توجهی کمتر از آنچه که ما در حال تجربه حتی در میانه و غرب تنسی و بدیهی است که برخی از شهرهای دیگر در سراسر کشور,” او گفت:.

جواب این است که مدل های مختلف قله در مناطق مختلف کشور و شیوع ویروس همیشه به دنبال یک الگوی قابل پیش بینی. خاکستری گفت: نظام سلامت باید برای چه بدترین مدل نشان می دهد.

نمایشگاه مرکز خواهد بود اصلی سرریز مرکز اما وظیفه نیروی کاوش سایت های اضافی. این طرح می تواند اصلاح شود به عنوان مدل و واقعیت – بیماری آمده به تمرکز.

از روز شنبه وجود داشته است چهار COVID-19 مرگ و میر در Knox County است. قربانیان شامل 93-سال 86-year-old-و 84-ماه-پیر مرد و 63 سال.

هر سه در نظر گرفته شد در معرض خطر ابتال به این ویروس یا به دلیل سن یا شرایط بهداشتی موجود گفت: دکتر مارتا Buchanan, مدیر Knox County Health Department.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>