در پیشنهاد دیگری برای ممفیس تاجر جورج Flinn تساوی مقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن

در عرض چند دقیقه اول مصاحبه جولای 9, جورج Flinn جلب تضاد بین خود و او دو اصلی مخالفان به حزب جمهوری خواه رقابت به پر کردن آن. لامار الکساندر soon-to-be-صندلی خالی.

“دو نفر دیگر متعهد شده اند که وفاداری کور به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن…. من متفاوت است چرا که زمانی که تهمت اشتباه است و او همیشه راست من ایستاده تا به او. من یک جمهوری خواه است. من یک محافظه کار است و اگر او را حمایت محافظه کار ارزش من را کاملا ایستادگی کردن به او. و هیچ کس دیگری در مسابقه برای دیداری به او…. این تفاوت بزرگ” Flinn گفت.

Flinn یک ممفیس تاجر و رادیولوژیست است و رقابت در برابر مانی Sethi یک همکار پزشک و لایحه Hagerty یک تاجر و سفیر سابق ایالات متحده به ژاپن است. داخلی رای گیری از Hagerty مبارزات انتخاباتی نشان می دهد Flinn دور سوم است.

خواهان طراحی یک تمایز بین خود و مغلوب ساختن پیشی جستن قابل توجه است در تنسی است. Sethi و Hagerty متفاوت از رئیس جمهور می گویند و آنها را به ادامه مبارزه برای دستور کار خود دارد. بسیاری از Hagerty کمپین ایمیل با استفاده از صفت “مغلوب ساختن پیشی جستن-تایید” — تایید رئیس جمهور دوباره بالا برده و در یک صدای جیر جیر اخیر.

2020 انتخابات: Hagerty و Sethi, tout محافظه کار اعتبار برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن از ترک ایران تقسیم

2020 انتخابات: دموکرات جیمز Mackler امید به ‘لغو’ سناتور مارشا بلکبرن

Flinn گفت: دولت آمریکا باید تمرکز بر سه چیز است: نظم و قانون coronavirus همه گیر و اقتصاد است. چیزهای دیگر گفت: در حال حواس پرتی.

“ما نیاز به مراقبت از coronavirus. ما نیاز به مراقبت از اقتصاد است. ما نیاز به مراقبت از نظم و قانون…. اگر ما مراقبت از آن سه چیز ما از دست رفته” Flinn گفت.

“من فکر می کنم درگیر شدن در نسکار است که در زیر به رئیس جمهور کرامت است. بسیاری از چیزهایی که ما به tweeting در مورد زیر رئيس جمهور کرامت… ما تقریبا در حال سنگسار با پاپ کورن. این مسائل که هیچ فرقی نمی کند. آن را کمک نمی کند امنیت ملی است. آن را کمک نمی کند اقتصاد است. آن را کمک نمی کند coronavirus وضعیت است.”

او همچنین گفت: تهمت باید یک ماسک چیزی که رئیس جمهور دیده می شد با پوشیدن عموم برای اولین بار در اوایل این ماه.

“من عشق خود را محافظه کار سیاست. آیا من اشتباه نمی کنید تا زمانی که او را در حزب محافظه کار سیاست ما چشم در چشم. هنگامی که ما ولگرد از کسانی که در دو جزئی جزئیات و اجازه دهید که نگاهی به اخبار مهم و تمرکز از آنچه که در ایالات متحده ما رو به توقف است که” Flinn گفت. “ما در حال داشتن یک بیماری همه گیر برای sakes خوبی…. ما نیاز به یک رهبر…. او نیاز به پوشیدن ماسک. یک رهبر خواهد پوشیدن ماسک. منظورم این است که اگر رهبر نمی پوشیدن ماسک, چرا باید هر کس دیگری آن را انجام دهد؟”

COVID-19: به عنوان تنسی COVID-19 بحران بدتر پیام از رهبران سیاسی متناقض

این است Flinn اولین اجرا برای دفتر در سال های اخیر است. او دو بار مخالف در کنگره ایالات متحده دیوید Kustoff در 8 کنگره منطقه جمهوریخواه اولیه دقت از دست دادن در سال 2016.

در سال 2014 او در برابر سارا کایل برای دولت سنا منطقه 30 در یک انتخابات ویژه پس از از دست دادن یک چالش اصلی برای الکساندر. تفاوت این زمان ؟

“تفاوت در این است که ما باید مشکلات رو در جریان است که من می دانم که چگونه به حل کند. و من قصد دارم برای به رای دهندگان انتخاب است. اگر آنها می خواهند به بزرگ…. اگر آنها می خواهند به چیز دیگری را انتخاب کنید که به انتخاب خود. و من فقط گفت: من آن را ارائه و من همچنان به ارائه کمک به پیشنهاد خودم … منجر شود و نه به دنبال” Flinn گفت.

در حالی که Flinn گفت: او می ایستاد به تهمت و گفت: “توافق با رئیس جمهور کرزی در چند چیز از جمله نظر خود را در چین به خصوص او تصمیم به استفاده از تعرفه به عنوان بخشی از یک جنگ تجاری.

“من فکر نمی کنم او بسیار موفق بوده است. من فکر می کنم او نیاز به کمک در گرفتن آن انجام می شود. تعرفه? بله. این قراره بیشتر هزینه آن را هزینه رفتن به ایالات متحده بیشتر” Flinn گفت. “اما اگر ما می توانید قیمت های بالا به اندازه کافی که در آن ما می توانیم آن چیزهایی تولیدی و مشاغل در آمریکا تولید همه چیز و ارائه کالا و خدمات آن را به خوبی به ارزش آن است. نگاه کنید که در آن آن را بدست ما: چین در نظر گرفتن شغل ما و آنها به ما یک ویروس است.”

2020 انتخابات: آدرس خود را وارد کنید برای دیدن نامزد خود را و ایجاد یک سفارشی رای

ساموئل Hardiman پوشش شهرستان ممفیس دولت و سیاست تجاری تجدید نظر شود. او را می توان از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>