در پیشنهاد برای ما سنا Hagerty و Sethi, tout محافظه کار اعتبار برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن از ترک ایران تقسیم

رای گیری اولیه در جریان است برای تنسی Aug. 6 اولیه زمانی که حزب جمهوری خواه رای دهندگان را انتخاب کنید از 15 نامزدها به دنبال این حزب نامزدی برای موفقیت بازنشستگی به گزارش ایسنا ، لامار الکساندر.

پیشرو در مسابقه هستند سفیر سابق ایالات متحده به ژاپن لایحه Hagerty, 60 و, Nashville, ارتوپدی جراح تروما مانی Sethi, 42, که باید حفظ frontrunner در وضعیت اولیه شکل حمایت و از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نامزدها در مبارزات انتخاباتی به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد — و به عنوان رای گیری شکاف بین آنها باریک.

در اوایل ماه ژوئیه ، Tennessean سفر به کمپین متوقف می شود با هر دو نامزد به شنیدن آخرین بیخ و بن سخنرانی ها و تعاملات با رای دهندگان. این مصاحبه برای این داستان صورت گرفت به عنوان Sethi ملاقات با هواداران در چند East Tennessee شهرستان در جولای 7 و به عنوان Hagerty مبارزات انتخاباتی در Lobelville و سامرویل در جولای 8.

نبرد بین دو برنده 2018 مبارزات

اولیه در بسیاری از جهات یک مسابقه بین دو برنده تنسی مبارزات از سال 2018 است.

هر دو در نیروی انسانی و استراتژی Sethi انتخاباتی آینه رژیم صهیونیستی است. بیل لی در حالی که Hagerty را دنبال راهکار وزیر بهداشت ، مارشا بلکبرن انتخاباتی: مردمی-سنگین RV تور امور خارجه در لی فرمانداری مسابقه مقابل بلکبرن ریاست جمهوری تایید و فصاحت و بلاغت از جمله میل به “مشروطه” قضات است.

فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی Hagerty است که حمایت از جامعه کسب و کار از جمله حمایت از ایالات متحده در اتاق بازرگانی است.

استقبال از کار قبلی خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و به عنوان سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam توسعه اقتصادی رئیس Hagerty گفت: تجربه خود را ارائه خواهد شد او قابل پا اگر او انتخاب شود.

“من فکر می کنم من باید یک ارز های مختلف از هر دانشجوی سال اول سناتور آینده به این کشور ایالات متحده آمریکا دلیل است که در روابط کاری قوی است که من در حال حاضر توسعه یافته” او در مصاحبه ای گفت:. “هیچ در کار آموزش مورد نیاز است.”

2020 انتخابات: در پیشنهاد دیگری برای ممفیس تاجر جورج Flinn تساوی مقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن

2020 انتخابات: ایالت Dem پیشنمایش: دموکرات جیمز Mackler امید به ‘لغو’ بلکبرن

Hagerty که تا به حال به رسمیت شناختن نام اولیه در مسابقه مجبور به تکیه بر گسترده مردمی و تلاش به عنوان راه اصلی برای ساخت مبارزات انتخاباتی خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را دو بار برای Hagerty که اعلام کرد صبح روز جمعه او خواهد بود برگزاری مجازی تله تاون هال که شب با رئیس جمهور. Hagerty میزبانی چندین تهمت متصل افراد برای کمپین حوادث از جمله رئیس جمهور را Donald Trump Jr., و یک کنفرانس تلفنی با لری Kudlow تهمت را مشاور اقتصادی.

“من مطمئن هستم که وجود دارد یک نامزد در این کشور است که مجهز تر در این زمان بار اقتصادی کنونی بسیار آشفته بار در این اقتصاد جهانی که ما زندگی می کنند — از سفیر Hagerty” گفت: Lobelville شهردار رابی مور.

Sethi در ضمن تقلید لی, نام تجاری خود را به عنوان یک خارجی خود اعلام جدید-به-سیاست محافظه کار است که به شدت با سفر به شهر میزبان هال حوادث در تمام 95 شهرستانهای استان است. او انجام این کار در یک عکس برگردان-کمپین پیچیده, اتوبوس, zig-zagging از پایان این دولت به دیگر گاهی اوقات در یک روز برای ملاقات با متوسط اندازه گروه از رای دهندگان.

“من فکر نمی کنم (Hagerty) در واقع نشان دهنده منافع مردم در تنسی” Sethi در مصاحبه ای گفت: در RV.

Sethi کشید چند ده حامیان در شرق تنسی توقف در اوایل ماه ژوئیه دادن از بیخ و سخنرانی قبل از گرفتن سوال از مخاطبان است.

“پیام خود را نه تنها محافظه کار مسیحی آن را بسیار پایین-صفحه اصلی” گفت: Elsie دستی 43 که به یک ظهر جولای 7 رویداد کلینتون در با مادر خود پس از یادگیری در مورد Sethi از یک آگهی تلویزیونی. “آن را احساس نمی کند مانند شما در حال رفتن به رای دادن به کسی که بر روی یک پایه است که تا کنون در این فاصله است.”

داخل Anderson County fairgrounds ساختمان دستی با نزدیک شدن Sethi هنگامی که آن را به نوبه خود او را در خط در طول ملاقات و خوش آمد می گوید. او قدردانی سفید کفش او با دامن بلند, ذکر خود را اولویت برای کفش راحت.

“با تشکر” دستی گفت. “آنها از خارج شده است.”

خود را وفادار ترین هواداران به طور فعال به اشتراک گذاری این کلمه در مورد Sethi در Facebook, tout نامزد به عنوان کسی که مربوط به آنها; کسی که ایستادن به استقرار نیست که به طور کامل در تماس با آنها می گویند.

هر دو نامزد خودشان را به عنوان نزدیک که ممکن است برای مغلوب ساختن پیشی جستن

هر دو کمپین تاکید بر حمایت خود برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

Hagerty نقل از نقش خود به عنوان یک جمع آوری کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و اخیرا انتصاب او توسط رئیس جمهور به یک بهبود اقتصادی نیروی کار. در ماه مارس زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید تنسی به تور گردباد ویران مناطق Hagerty استقبال او در فرودگاه است.

در حالی که Hagerty سفر بین کمپین توقف در Lobelville و سامرویل تهمت به نام او به بحث در مورد نژاد و رئیس جمهور تصمیم به خروج از سازمان بهداشت جهانی است.

حتی قبل از Hagerty وارد مسابقه مغلوب ساختن پیشی جستن تایید او یک نقطه غالبا برجسته در مبارزات انتخاباتی و در ادبیات حیاط علائم و تی شرت.

و اگر چه Hagerty انتخاباتی امیدوار بود به مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید تنسی در طول مسابقه رئیس جمهور تصریح کرد حمایت خود را از پیشنهاد خود را در اوایل ماه جولای در توییتر.

در حالی که تهمت حمایت Hagerty به او می دهد یک مزیت منحصر به فرد در مسابقه چنین پشتوانه همیشه ثابت کرده شکست امن. در انتخابات اخیر برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن-پشتیبانی از نامزدها خود را از دست داده اولیه مناقصه از جمله در کارولینای شمالی کنتاکی و کلرادو است.

Sethi در آغوش تهمت و تراز خود را با رئيس جمهور در مواضع. Sethi — که به قول او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ریاست جمهوری 2016 اولیه در حالی که Hagerty که سال خدمت به عنوان یک نماینده برای نامزد جب بوش — به تصویر می کشد خود را به عنوان واقعی محافظه کار خارجی در این مسابقه است.

Sethi می گوید تهمت حمایت از حریف خود را ناشی از یک “داخل باتلاق معامله” و حمله Hagerty خود را برای سال ارتباط نزدیک در واشنگتن است.

“او مدتها در استقرار و او را همیشه مدیون به سی خودی” Sethi گفت.

Hagerty به ندرت اشاره به مخالفان خود را در مسابقه در حالی که در مبارزات انتخاباتی. در حالی که در سامرویل او با اشاره به مذاکرات رقبا بدون نام بردن از آنها.

“هیچ کس دیگری در حال اجرا در این مسابقه برداشته انگشت برای کمک به رئیس جمهور تهمت انتخاب شود در سال 2016” گفت: با اشاره به نقش خود به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک و عضو ریاست جمهوری انتقال تیم. “آنها کمک نمی کند یک سکه.”

در طول یک مصاحبه Hagerty شفافی گفته او تنها ایران نامزد در مسابقه که دارای یک سابقه طولانی در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

جان Geer مدیر دانشگاه واندربیلت نظرسنجی و استاد علوم سیاسی با اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده است هنوز ثابت قدرتمند در یک محل مانند Alabama. هفته گذشته خود را انتخاب کنید در آمریکا اولیه تامی Tuberville به راحتی شکست داد دادستان کل سابق ایالات متحده جف جلسات یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن از دشمنان.

اما بر خلاف در آن مسابقه تهمت نیست به زحمت از حمله Hagerty بالا حریف.

“مغلوب ساختن پیشی جستن تایید امور” گفت: Geer “اما به دلیل تهمت نبوده است پس از رفتن Sethi آن را ندارد همان قدرت است.”

شهر کوچک ریشه های معتبر کالج ها و تحقق رویای آمریکایی

دو نامزد هر دو بزرگ شده در روستایی در جنوب شهر بودند و تحصیل کرده در دانشگاه های معتبر: Sethi در دانشگاه براون قبل از حضور در دانشکده پزشکی هاروارد و Hagerty دانشگاه برای مقطع کارشناسی و درجه است.

نامزدهای ” بیشتر شباهت قابل توجه, اما, عبارتند از شعارهای محبوب جمهوری خواه صحبت کردن امتیاز. هر دو در آغوش محافظه کار موقعیت انفجار مهاجرت غیر قانونی و ضد پلیس احساسات در حالی که با استناد به این نیاز به نگه چین پاسخگو برای COVID-19 بیماری همه گیر.

هر دو نامزد مشتری جلب کردن ارزش های خانواده خود دین و طرفدار زندگی در حالی که موقعیت برجسته خود را در داستان های شخصی به عنوان سمبل از رویای آمریکایی است.

در بیخ و بن سخنرانی و تبلیغات Sethi, مذاکرات در مورد پدر و مادر خود را — پزشکان که “کشیده خود را با خود خندیدن” و “صبر در خط” به طور قانونی مهاجرت از هند به ایالات متحده, و در نهایت حل و فصل در قهوه شهرستان که در آن به کمک آنها اجرا قهوه مرکز پزشکی در منچستر.

“مردمی مثل شما دقیقا مثل شما به این دو مهاجر از هند شانس” Sethi گفت: در شهرستان اندرسون تاون هال در اوایل این ماه.

“و نگاه به آنچه اتفاق افتاده است. من یک دکتر برادر من شد ، من در حال اجرا برای این کشور ایالات متحده آمریکا. که قدرت این کشور است. است که آمریکایی داستان است.”

با اشاره به خانواده اش Sumner County, ریشه های خود را در طول سامرویل بازدید Hagerty گفت: او را به یک تاجر موفق پس از حضور در مدارس و دبیرستان تحصیل پدر که کلوخ آسفالت.

“که ممکن است در آمریکا,” او گفت:. “که در آن دیگری می تواند یک شهر کوچک بچه مثل من صرف چهار سال گذشته مشغول به کار در کنار رئیس جمهور ایالات متحده است ؟

آنها همچنین با انتقاد از اعضای حزب خود را.

Hagerty لعنتی “ضعیف و سست عنصر” جمهوری خواهان حتی rebuking الکساندر برای حمایت خود را از ماندن در که.

“آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر در آمریکا است که ستون فقرات,” او گفت:.

Sethi نیز استناد اسکندر نام در تاون هال در Anderson County, اگر به دنبال کراوات Hagerty به او با توصیف حریف خود را به عنوان کسی که “dines با لامار” و “می داند که در آن مجلس سنا اتاق ناهار خوری است” در کنگره.

Hagerty گفت: Tennessean آغوش سیاه زندگی مهم جنبش متحده سنسور. Sherrod قهوه ای و میت رامنی مشکل ساز شد. در حالی که مبارزات انتخاباتی, Hagerty انتقاد رامنی در موارد متعدد.

Sethi, در ضمن به یاد رای دهندگان که Hagerty کار کرده و رامنی در طول دو سال 2008 و 2012 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. Hagerty در ابتدا به عنوان رامنی ملی رئیس امور مالی و پس از آن نظارت خود را “آمادگی تیم” یک نقش مشابه Hagerty بعد از آن زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

با وجود coronavirus مبارزات بسته در جمعیت برای فرد در حوادث

مانند دیگر مبارزات انتخاباتی این نامزدها مجبور شده اند برای تنظیم فعالیت های خود را با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در اوایل ماه Sethi و Hagerty تا حد زیادی اجتناب فرد در گردهمایی در حمایت از تله-سالن شهر و کنفرانس تلفنی برای حفظ رای دهندگان مشغول اند.

اما در هفته های اخیر — به عنوان COVID-19 موارد سر به فلک کشید در تنسی — مبارزات باید حرکت رو به جلو با فرد رویدادها در حالی که سفر در سراسر کشور. Hagerty و Sethi آزادانه لرزش دست با رای دهندگان و هرگز ماسک می پوشند.

Hagerty جولای 8, حوادث بودند با حضور بیش از 150 نفر در رستوران های کوچک و فضاهای اکثریت قریب به اتفاق بدون پوشش صورت. یک خبرنگار تنها دیدم Hagerty استفاده از ضد عفونی کننده دست یک بار ،

در تاون هال حوادث در اندرسون و اسکات استان ها — به عنوان Sethi کمپین در بسیاری از تمام وقایع در حال حاضر یک کارمند نشسته در یک نشانه در جدول ارائه ماسک یکبار مصرف و ضد عفونی کننده دست به هر کسی که مورد نظر آنها هر چند چند تصمیم به پوشیدن ماسک.

هر دو نامزد تاکید کرده اند به شدت از تاثیر اقتصادی همه گیر بیش از بحران بهداشت و درمان. Hagerty گفت: به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و شغل و اقتصاد شده است در خط مقدم از رای دهندگان ذهن.

“شماره یک مسئله ای است که رای دهندگان در حال رفتن به رفتن به انتخابات … قرار دادن امریکا و تنسی بازگشت به کار” Hagerty گفت.

در حالی که Sethi در زمان استراحت در مارس مکرر از مبارزه به تمرکز بر روی خدمات به کارفرمای خود مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت او تصمیم به گام به دور از بیمارستان به در راه بازگشت در اوایل ماه مه اعلام و او را سوار بر 95-کانتی, تور جلوتر از اولیه.

“من فکر می کنم ما overreacted,” Sethi گفت: دولت پاسخ به همه گیر به طور خاص گسترده تعطیلی کسب و کار. “ما باید آن را باز و حفاظت آن دسته از افرادی که آسیب پذیر است.”

در طول روز, اما, Sethi به طور معمول slathered در ضد عفونی کننده دست به عنوان او سوار بر روی مبارزات انتخاباتی خود RV پس از متوقف می شود.

او تاکید کرد که ایالات متحده به امن خود را در ساخت تجهیزات پزشکی و مواد مخدر دیگر با تکیه بر “کمونیست و دولت چین” در زنجیره تامین.

Sethi دوست و همکار عضو Vanderbilt شش-دکتر ارتوپدی تروما تیم, Dr. Alex جهانگیر رهبری مترو نشویل پاسخ به این ویروس به عنوان رئیس هیئت شهرستان مدیره بهداشت و درمان است. جهانگیر در خدمت یک مدافع برای جهانی ماسک پوشیدن و سنگین-دست اقدام دولت برای سرکوب ویروس.

“ما فقط اختلاف نظر دارند” Sethi گفت: دو پزشک نگرش در این بیماری همه گیر.

در مورد افزایش اخیر موارد در تنسی و حامیان او نه با پوشیدن ماسک در کمپین حوادث Hagerty گفت که او بیشتر نگران اقتصاد است.

“است که عواقب قابل توجهی به عنوان خوب,” او گفت:. Hagerty گفت: بسیاری از افراد در جامعه پزشکی شده اند “به طور مداوم اشتباه” در مورد شدت بیماری همه گیر.

“من نمی خواهم به از این” او گفت:. “من فکر می کنم که همه باید تصمیم گیری برای خود را دارند که برای آنها مناسب است.”

در مورد ماسک Sethi کرد که “اطلاعات نامشخص است” در مورد اینکه آیا آنها موثر در متوقف کردن گسترش ویروس.

در حالی که مقامات بهداشت و درمان در مراحل اولیه این بیماری همه گیر گفت: ماسک نمی شد و لازم است مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن زمان اعلام کرد که علم نشان می دهد که پوشش صورت در حال حیاتی برای کند کردن روند گسترش ویروس.

مسابقه به اثبات محافظه کار bonafides یادآور 2018

به عنوان دو مجلس سنا نامزدهای انتخاباتی برخی سیاسی خودی باید فلش بک به تنسی 2018 فرمانداری مسابقه هنگامی که لی سابق مجلس بث Harwell سابق دولت توسعه اقتصادی کمیسر سفت بوید و سابق کنگره ایالات متحده دایان سیاه و سفید به دنبال توافق نامزدی.

در طول مبارزات انتخاباتی و بوید سعی کردم به شدت tout محافظه کارانه خود اعتبار. برای Boyd حرکت به سمت راست تعجب برخی با توجه به عدم وجود چنین شعارهای قبل از ورود به مسابقه.

Sethi و Hagerty را, کمپین ناظران با اشاره محافظه کارانه تر شیفت به outflank یکی دیگر. در یکی از آگهی های تلویزیونی Sethi انتقاد مهاجران غیر قانونی شجاعانه مردم به او نژادپرستانه در حالی که Hagerty گفت: تهمت باید اضافه شود به کوه راشمور.

در این مسابقه به اثبات است که بیشتر محافظه کار Hagerty استعفا از هیئت مدیره موقعیت در R. J. o’brien & Associates پس از این شرکت اهدا شده به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

پنج شنبه هر دو کمپین راه اندازی جدید منفی تبلیغات تلویزیون در برابر هر یک از دیگر. Hagerty تیم حمله Sethi برای اهدا به نامشخص در سمت چپ متمایل گروه در حالی که Sethi انتخاباتی برجسته Hagerty را کمک مالی به سابق دموکراتیک ال گور معاون رئيس جمهور.

کایل Kondik مدیریت سردبیر Sabato را توپ کریستال در دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست گفت: “بغل کردن” از مغلوب ساختن پیشی جستن توسط Hagerty و Sethi شبیه به آنچه رخ داده است در دیگر نژادها در سراسر کشور است.

“این نشان می دهد که یک احساس جمهوریخواهان که آنها فقط باید نزدیک به رئیس جمهور اگر آنها می خواهند به پیروزی اولیه,” او گفت:.

در سال های اخیر Kondik گفت: نامزدها در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه را نشان داده و “تقریبا کارتونی” تراز با مغلوب ساختن پیشی جستن بود که متفاوت از دموکراتها در آغوش رئیس جمهور سابق باراک اوباما در انتخابات است.

Sethi و Hagerty تلاش خود را به اثبات محافظه کار اعتبار را تقسیم اعضای دولت در حزب جمهوری خواه. هر دو کمپین به رخ کشیدن تاییدیه از قانونگذاران ایالتی و فدرال.

در علاوه بر این به گزارش ایسنا ، رند پل سناتور کنتاکی, Sethi دریافت حمایت از سابق کنگره ایالات متحده جیمی دانکن دیرین شرق تنسی کنگره متوقف کرد که برای Sethi در شهرستان اسکات. در مصاحبه ای دانکن گفت: او در اصل برنامه ریزی برای اقامت در خارج از مسابقه اما نمیفهمد او حمایت خواهد Hagerty.

سپس Sethi پیام مصرف در لیبرال اوباش و حزب استقرار شروع به طنین انداز با Duncan, او گفت:.

“من فقط باید این تصور که دکتر مانی قوی محافظه کار و من باور نمی کنم او را تغییر زمانی که او در دفتر” دانکن گفت. “در حزب جمهوری خواه اولیه همه اعمال مانند یک محافظه کار است. و سپس برخی از آنها را نمی حکومت در همان راه آنها مبارزه است.”

در ضمن تشکر. اندی Holt, R-درسدن یکی از محافظه کارانه تر قانونگذاران دولت پشتیبانی از Hagerty با استناد به حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن موضع خود را در مهاجرت های غیر قانونی و انتقاد خود را از چین است.

“من فکر می کنم او انتخاب روشن و محافظه کار انتخاب” گفت: Holt در جولای 9 تصویری ارسال شده در توییتر.

قبل از رای گیری اولیه ابتدا هر دو کمپین های ارائه شده به طور گسترده ای متفاوت نمایش از حاشیه بین دو نامزد. داخلی نظرسنجی از Sethi انتخاباتی در بر داشت دو تقریبا بسته — شدید پرش از یک ماه قبل زمانی که او توسط دو رقمی — در حالی که Hagerty تیم مقابله با یک نظرسنجی نشان نامزد خود را حفظ 17-نقطه منجر شود.

ایالت رای گیری عمومی منتشر شد روز بعد توسط ترافالگار گروه نشان داد یک مسابقه با Hagerty در 42.3 درصد و Sethi در 38.8%.

به عنوان نامزدهای مسابقه به خط پایان جنگ برای جمهوری خواه نامزدی در این سال را در ماه اوت اولیه میان یک بیماری همه گیر و تظاهرات شده است بر خلاف هر گونه دیگر در تنسی تاریخ است.

2020 انتخابات: آدرس خود را وارد کنید برای دیدن نامزد خود را و ایجاد یک سفارشی رای

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>