“در-ماهیگیر” اعلام جدید نشر تیم

دنور (3 مارس سال 2020)–, هوای آزاد, ورزشکار, گروه انتشارات (OSG) به نام
Michael Cassidy به عنوان ناشر در-ماهیگیر و تاد Ceisner به عنوان نام تجاری کاردانی ناشر. این خبر امروز توسط , هوای آزاد, ورزشکار, گروه مدیر عامل افسر, مایکل کارنی.

تیم کسیدی و Ceisner نظارت همه در-ماهیگیر ارائه شده که شامل در-ماهیگیر , مجله, پنج منافع خاص نشریات در-ماهیگیر تلویزیون و تمام دیجیتال و اجتماعی نام تجاری پسوند.

“علاوه بر این از مایکل و تاد را بیشتر تقویت ما در ماهیگیر تیم به عنوان ما وارد 45 سال از ارائه بهترین در کلاس های چند گونه ماهیگیری مطالب” کارنی گفت. “هر دو رسانه های حرفه ای را یک ثروت از ماهیگیری صنعت و دانش به برند و ما هیجان زده به آنها را در هیئت مدیره است.”

کسیدی که ادامه خواهد داد تا خود را در نقش های موجود به عنوان ناشر در-ماهیگیر , خواهر, انتشار, بازی ماهی , مجله بیش از 30 سال تجربه در صنعت رسانه ها در خارج از منزل. او قبلا در Bassmaster, آمریکای شمالی ماهیگیر و میدان و جریان.

در-ماهیگیر است یاد چند رسانه ای با نام تجاری رسیدن به میلیون ها نفر از مصرف کنندگان سالانه در سراسر آن چاپ, پخش, اجتماعی و دیجیتال, سیستم عامل, و ما مفتخر به مایکل و تاد رهبری تیم” عمومی ورزشکار گروه معاون اجرایی رئیس جمهور, گروه ناشر & عملیات Derek Sevcik گفت.

Ceisner می پیوندد در-ماهیگیر تیم پس از خدمت به عنوان سردبیر BassFan.com برای هشت سال گذشته است.

در-ماهیگیر یک میراث از اطلاع رسانی و آموزش ماهیگیران تفننی در سراسر سیستم عامل های مختلف است که دیگر ماهیگیری عناوین در صنعت ماهیگیری لذت بردن از” Ceisner گفت. “من مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با این تیم به توسعه راه های جدید برای آموزش بیشتر و گسترش در حال حاضر ما وفادار و پرشور مخاطبان است.”

در مورد در-ماهیگیر – تاسیس در سال 1975 در-ماهیگیر پیشرو چند گونه تجاری با اثبات سابقه در آموزش ماهیگیران تفننی از تمام سطوح و آوردن روند جدید به توده ها. اصلی تاثیر گذار,
در-ماهیگیر در ادامه به آموزش مردم چگونه به گرفتن بیشتر و بزرگتر ماهی با استفاده از روش علمی ثابت شده برای درک رفتار ماهی.

در مورد هوای ورزشکار گروه: عمومی,, ورزشکار, گروه متشکل از جهان مهمترین رسانه و سرگرمی برندها برای علاقه مندان به ماجراجویی. آن را شامل سه پیشرو در چند شبکه: عمومی, کانال های ورزشکار کانال و شبکه جهانی ماهیگیری و همچنین به عنوان ورزشکار کانال کانادا و MOTV جهان پیشرو, هوای آزاد, محتوای تلویزیون پلت فرم. این گروه همچنین شامل تعدادی از تاسیس انتشارات دارایی: 15 عمومی, مجلات از جمله اسلحه و مهمات بازی و ماهی پترسن شکار در-ماهیگیر و 19 وب سایت های بالا از جمله BassFan.com. علاوه بر این, در بیرون, ورزشکار گروه شامل تولید تلویزیون عملیات Winnercomm. برای اطلاعات بیشتر www.outdoorsg.com. #MyOutdoorTV

********

تام Caraccioli | هوای ورزشکار گروه | 212.852.6646 | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>