در ناکسویل و دیگر شهرستانها شرقی در اینجا چیزی است که باعث زمستان که هرگز اتفاق افتاده است

این زمستان که نبود. و یا این واقعیت جدید.

در ناکسویل و سراسر شرق ایالات متحده ده ها تن از شهرستانها تجربه “هواشناسی زمستان” — سه ماه از دسامبر تا مارس — که رتبه خود را در میان بالا 10 گرم در ضبط.

این بود ناکسویل هشتم-گرمترین ماه دسامبر از طریق فوریه در 143 سال از رکورد نگه داشتن با متوسط متوسط متوسط 5.7 درجه گرمتر از نرمال برای این سه ماه.

کسانی که atypically گرم روز ادامه به ماه مارس با گرمتر از میانگین درجه حرارت در هفت از 11 اولین روز از ماه, با توجه به خدمات ملی آب و هوا. خروج از نرمال بود بیش از 10 درجه سه از آن روز هدف قرار دادن 71 درجه دو بار.

در جای دیگر در ایالت تنسی در نشویل زمستان شد آن هفتم گرمترین با متوسط متوسط متوسط 6.3 درجه بالای نرمال برای سه ماه شامل 8 درجه بالاتر از نرمال در ماه دسامبر و 7 درجه در ماه ژانویه است.

ممفیس گره خورده است برای آن 13th گرمترین زمستان در 3.3 درجه بالاتر از حد نرمال است.

و آتلانتا بود 4.9 درجه بالای نرمال آن 10 گرمترین زمستان در 142 سال recordkeeping.

گرم املا کاهش یافت و در سراسر شرق با نرگس و لاله peeking در خارج از زمین یک ماه در اوایل واشنگتن و ابرها از گرده در حال ظهور از درختان کاج در کارولینای شمالی دو ماه زود است.

در بسیاری از جوامع و کسب و کار heating تقاضا کمتر بود. و درجه حرارت گرمتر ساخته زمستان دوچرخه سواری و پیاده روی لذت بخش تر, به جز زمانی که وجود دارد بیش از حد باران و علاقه مندان در فضای باز گفت.

J. D. Schlandt که منجر به افزایش برای کوه دودی پیاده روی باشگاه در Knoxville گفت: افزایش تقریبا هر آخر هفته و باران ارائه چالش است. “این creeks فوق العاده سختی برای عبور از این زمستان است.”

به دلیل آن بوده است غیر منتظره ای گرم Schlandt گفت: بهار گلهای مانند انتهایی آربیوتس و بهار زیبایی در کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی در حال شکوفه دادن زود است.

اما یک حرکت نزولی وجود دارد: مقامات بهداشت عمومی و علاقه مندان در فضای باز در ایالت های شرقی در حال حاضر نیز باید نگرانی در مورد مطلب بیماری-حمل اشکالات این بهار.

یکی-دو پانچ ناشی از دماهای بالاتر

یک پدیده آب و هوای سرد نگه داشته بطری در قطب شمال. و تغییر آب و هوا نقش داشته است.

ماه ژانویه بود داغترین ژانویه در سطح جهان در رکورد. پنج سال گذشته رتبه به عنوان بالا پنج داغترین در سطح جهانی.

در این سال از آن است که در حال حاضر تقریبا قطعی خواهد بود در میان پنج گرمترین سال ثبت شده در سطح جهانی و این تقریبا یک سکه بازی شیر یا خط که در سال 2020 خواهد بود گرمترین سال ثبت شده با توجه به مرکز ملی اطلاعات زیست محیطی بخشی از سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره.

“وجود دارد که سال به سال تغييرات گفت:” کارین L. Gleason یک هواشناس با مراکز. “ما انتظار داریم که در همه زمان ها. اما روند کلی در حال گرم شدن است.”

تغییر آب و هوا, او گفت: مثل اینکه در یک “پله برقی است که همیشه در حال بالا رفتن است.”

به خصوص قوی نوسان قطب شمال

طبیعی آب و الگوی آن را نگه داشته زمستان در خلیج در بسیاری از ایالات متحده است که به نام Arctic oscillation. می آید در هر دو مثبت و منفی فاز بسته به اختلاف فشار هوا بین منطقه قطب شمال و اقیانوس اطلس شمالی و اقیانوس آرام.

آن را تحت تاثیر گرداب قطبی یک منطقه کم فشار سرد و هوایی بیش از قطب شمال و همچنین طوفان و متوسط-فرمان جریان جت ،

Deepti سینگ آب و هوا دانشمند در دانشکده محیط زیست در دانشگاه ایالتی واشنگتن در ونکوور واشنگتن گفت: قطب شمال نوسان بوده است در غیر منتظره ای قوی فاز مثبت این زمستان که منجر به قوی تاوه که نگه داشته قطب شمال سرد هوا به دام افتاده تا شمال.

که در مقابل به برخی از های اخیر در زمستان هنگامی که ضعیف تر تاوه اجازه داده است بسیار سرد هوا برای فرود از سمت شمال و در نتیجه بسیار سرد روز و قوی طوفانهای برف در سراسر بخش هایی از ایالات متحده, او گفت:.

اما برخی از دانشمندان نیز گمان می کنند که تغییر آب و هوا است که به ایفای نقش در تضعیف تاوه در برخی از زمستان های اضافه کردن به افراط و آب و هوا است که دانشمندان مربوط به فعالیت های انسانی مانند سوزاندن سوخت های فسیلی است.

حتی زمانی که هوا سرد و شیوع بیماری های مرتبط با ضعیف تاوه این هوای سرد از قطب شمال مناطق شرقی ایالات متحده آمریکا است که گرمتر از آنچه در آن استفاده می شود به چند دهه پیش سینگ گفت.

به طور کلی با تغییر آب و هوا, او گفت: فصل بهار است و به طور کلی دیر آمدن فصول سرد در حال گرم شدن سریع تر “و ما در حال گرفتن کمتر سرمای شدید حوادث است.”

شرقی عملا برف کمتر

در عصر تغییر آب و هوا برف می تواند غیر قابل پیش بینی. درجه حرارت گرمتر می تواند به تولید بیشتر در زمستان باران اما ملی اقیانوسی و جوی دولت مشاهده شده که با رطوبت بیشتر در هوا افزایش فرکانس شدید طوفانهای برف در طول سرد جادوها نیز ممکن است.

در Knoxville فقط دو اینچ از برف کاهش یافته است در یک شهرستان است که خدمات ملی آب و هوا می گوید: ممکن است انتظار 6.5 اینچ به طور متوسط. ناکسویل دریافت یک پا از برف به تازگی به عنوان زمستان 2010-2011 و سپس 11 اینچ در 2013-2014.

نیویورک و فیلادلفیا و واشنگتن دی سی نیز تا به حال به سختی هر بارش برف.

اما برای نشان دادن افراط و آب و هوا مربوط به تغییر آب و هوا شمال ایالت نیویورک دریافت یک تا چهار پا برف در هفته گذشته در یک تعجب آور “دریاچه اثر” snowstorm.

دریاچه اثر بارش برف رخ می دهد که هوا سرد حرکت می کند در سراسر باز آب از دریاچه های بزرگ. به عنوان هوای سرد عبور می کند بیش از unfrozen و نسبتا گرم و آب آن میدارد تا رطوبت اشکال ابرها و سپس تخلیه می تواند برف در دو تا سه اینچ در هر ساعت.

به دلیل گرم, زمستان, دریاچه های بزرگ نداشته تا آنجا یخ در این سال سوخت شرایط برای هفته گذشته تالار بارش برف Gleason گفت.

“معمولا ما ندارد و دریاچه اثر برف در این اواخر به فصل” او گفت:.

تغییرات آب و هوایی منجر به heavy rain

تا به حال در دماهای شده پایین تر وجود دارد که فرصت کافی برای برف بیشتر. به جای آن وجود دارد سیل و دیگر اشکال آب و هوایی شدید.

در سراسر جنوب شرقی در زمستان گرم و بسیار مرطوب, inundating جوامع در ایالات تنسی و جورجیا و کارولینای شمالی گفت: Charles E. کنراد جونیور مدیر جنوب شرقی آب و هوا منطقه ای مرکز در دانشگاه کارولینای شمالی است.

می سی سی پی بود و خیس شده بود کنتاکی شرقی با فرمانداران از هر دو ایالات متحده اعلام شرایط اضطراری.

با گرم شدن کره زمین, دانشمندان شاهد افزایش بارش شدید باران و طوفان کنراد گفت.

ماه گذشته باران های سنگین در اوایل فوریه ناشی از جاری شدن سیل گسترده در شرق تنسی وادار به تعطیلی مدارس و سفر اختلالات. تنسی ولی قدرت درهم با موفقیت به نگه داشتن سیل از تبدیل شدن به یک فاجعه است.

در همسایه شرقی کنتاکی, جاری شدن سیل در هشت شهرستان باعث کنتاکی, رمان سیلاس, خانه, در مقاله ای در اقیانوس اطلس به اندیشیدن گرمایش جهانی و تعجب می کنم که آیا هر کسی که در شهرهای بزرگ در مورد مراقبت روستایی رنج می برند که رفت و تا حد زیادی خسته شده اید.

در اوایل این ماه گردباد پاره پاره از طریق نشویل و میانه تنسی یک شبه پشت سر گذاشتن مسیرهای از مرگ و نابودی و بالا بردن سوال جدید در مورد اینکه آیا تغییر آب و هوا و گردباد.

دانشگاه واندربیلت آب و هوا دانشمند Jonathan Gilligan توصیف هر گونه ارتباط بین تغییرات آب و هوایی و تورنادو به عنوان “فوق العاده نامشخص” و اضافه کرد که دانشمندان به نظر او قابل اعتماد در حال پیشرفت.

هنوز Gilligan گفت: نشانه های وجود دارد که مجموع انرژی تلف شده توسط گردباد — خود قدرت مخرب — ممکن است در حال افزایش است. گردباد شیوع همچنین به نظر می رسد از تغییر دشت بزرگ شرق شامل غرب در برخی از آنچه در حال حاضر تماس Dixie کوچه. گیلیگان گفت: علت آن نامشخص باقی مانده است.

با وجود علمی ابهامات اطراف این مطالعه از تغییر آب و هوا و گردباد محققين توجه به روند خاصی گفت: Harold بروکس ارشد تحقیقات دانشمند در NOAA ملی طوفان شدید آزمایشگاه.

“گرمتر از نرمال زمستان همراه با بالاتر از متوسط گردباد شمارش برای ایالات متحده گفت:” بروکس و ممکن است که درست است به خصوص در جنوب شرقی.

تعداد زیادی از جنوب شرقی گردباد در ماه ژانویه است که مطابق با این روند بروکس گفت.

در ژانویه وجود دارد خشونت شیوع 90, گردباد, 82 رخ داد که بیش از دو روز از Jan. 10 و 11. NOAA گفت: این نتیجه قوی, بهار-مانند طوفان آب و هوا سیستم آورده است که heavy rain را دستخوش توفان و گردباد به ایالات متعدد در سراسر جنوب از جمله تنسی است.

گرم و زمستان بیشتر از بهار اشکالات

با اولین روز از بهار پس از رسیدن مارس 19 زودتر باغبانی و بیشتر فعالیت را افزایش تعاملات با اشکالات جسارت با زمستان معتدل.

جمعیت بیماری-حمل حشرات را در طول تاریخ زدم پشت در اعماق منجمد.

که نگران نباشید Schlandt, که گفت که او با استفاده از اسپری اشکال به آنها را نگه دارید در خلیج. “شما فقط از نوع یاد بگیرند برای انطباق با طبیعت مادر است,” او گفت:.

در سواحل کارولینای شمالی که زمستان گرم بیرون آورده تهاجمی و پرخاشگر و سمی آتش مورچه ها دو ماه زود است. “آنها بسیار وحشتناک زمانی که شما قدم در آنها” گفت: Tiffanee کنراد یک عامل با, North Carolina فرمت تعاونی در پندر شهرستان است.

آتش مورچه ها را در سراسر جنوب متحده از کارولینای شمالی به, New Mexico. خیلی از تنسی نیز آلوده با آنها از جمله Knox County, با توجه به, تنسی, وزارت کشاورزی.

در طبیعت زمان بندی بسیار مهم است

دانشمندان نگران هستند که حواس پرت آب و هوا ممکن است باعث پرندگان به مهاجرت و تولید فرزندان پس از بحرانی منابع غذایی آمده اند و رفته اند.

در علاوه بر این به اوایل وحشی در کوه های اسموکی گل در کارولینای شمالی درخت هلو نمایاندن زود قبل از وجود دارد بسیاری از زنبورها در اطراف به گرده افشانی آنها; درختان دیگر خود را منتشر عطسه القا گرده دو ماه زود کنراد گفت. در حال حاضر وجود دارد یک خطر یخ زدگی در ماه مارس است که می تواند آسیب شکوفه و در نتیجه خسارات اقتصادی در برداشت او گفت:.

برای Tennessee Valley دوچرخه در Knoxville, شده اند وجود دارد برخی از سود. اسکات اسمیت مالک گفت: خفیف درجه حرارت در زمستان coaxed بیشتر مردم بر روی دوچرخه زودتر از حالت عادی است. اما او گفت: درهم و برهم مسیرهای پیاده روی را کوه دوچرخه سواری سخت تر است.

“این نوع از گرم فوق العاده, مرطوب زمستان است نه فوق العاده منجر به سواری مسیرهای پیاده روی” اسمیت گفت: یادآوری این که چگونه یک دهه پیش دهانه هفته به زیر صفر نگه داشته مسیرهای خشک و سخت است. “که من تقریبا ترجیح داده شده است. آن گرمتر مفید است اما واقعیت این است که زمستان به نظر می رسد به گرفتن وتر برای ما و مشتریان ما آن را کمی از یک مانع است.”

InsideClimate اخبار غیر انتفاعی و غیر حزبی خروجی اخبار را پوشش می دهد که آب و انرژی و محیط زیست است. اینجا را کلیک کنید برای InsideClimate عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>