نیاز به یک نوشیدنی ؟ دریافت مارگاریتا به خود را درب تحویل.

نیک DeVore صرف شنبه پرکن بشکه بشکه. اما در عوض با Elkmont ارز آبجو را پر و آنها را با مواد تشکیل دهنده برای بسیاری از خلیج نسیم.

شریک و مدیر کل آبجوسازی و رستوران است و امید آن میوه ای نوشیدنی های بزرگسالان ساخته شده با پست مدرن ارواح’ Kore ودکا, آب آلبالو و آب آناناس.

مانند چند نفر دیگر او را راه اندازی برو و تحویل کرافت کوکتل و آبجو.

این یک پتانسیل خط جدید درآمد برای یک صنعت است که gobsmacked با تلاش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن را ممکن است کوتاه زندگی می کردند اما او امیدوار است مشتریان پاسخ می دهند به تازگی از یک کوکتل تحویل داده است.

“ما در حال گرفتن واقعا خلاق” DeVore گفت. “S – – – ما در حال رفتن به یک ساعت یک مبارک به شما. اگر که اجازه می دهد تا من به ادامه نگه داشتن مردم در اطراف و سپس این چیزی است که ما در حال رفتن به انجام. که در آن ما هستید.”

تاسیسات از دولت

این آخرین راه نجات ناشی از رژیم صهیونیستی است. بیل لی فرمان اجرایی که اجازه می دهد تا رستوران ها و کافه ها به طور موقت در خدمت الکل همراه با غذا به عنوان بخشی از بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات از طریق مه 6.

تنسی نوشیدنی الکلی کمیسیون روشن سهشنبه که الکل به معنی بطری های آبجو و شراب و وعده های فردی از ارواح مقطر.

این Elkmont تیم در حال آماده سازی برای راه اندازی خود را در خانه تحویل منو برای شنبه که شامل استخوان گزینه های غذایی مانند housemade گوشت rinds یا سوسیس دودی. مشتریان می توانند با انتخاب هر یک از Elkmont پنج کنسرو آبجو یا سه قبل از مخلوط کوکتل در خدمت تک کیسه: خلیج نسیم مارگاریتا یا یک زانو زنبور عسل ساخته شده با جین آب لیمو و شربت عسل.

او با همکاری پست مدرن ارواح به سادگی از دستور و ابلاغ با مشروب توزیع کنندگان مواد تشکیل دهنده.

درآمد حاصل خواهد شد و پشتیبانی از حقوق و دستمزد خود را برای 47 کارکنان.

DeVore تصمیم به تعطیل کردن اتاق ناهار خوری در مارس 16, زمانی که ناهار خود را کسب و کار گام 90% کردن میانگین. سپس آمد در شهر ناکسویل شهردار Indya Kincannon توصیه که رستوران ها و بارها خود را به اتاق ناهار خوری. پس از آن دستور اجرایی از Kincannon Gov. بیل لی و Knox County Health Department.

از آن پس DeVore شده فروش کارت های هدیه به پیاده روی و پرتاب در یک بسته به عنوان یک تشکر از شما.

توزیع Elkmont آبجو به کافه ها و رستوران ها کاهش یافت و در حالی که فروشگاه مواد غذایی خرید و فروش افزایش یافته است, این یک قطره در سطل است.

چراغ سبز به تحویل آبجو می دهد DeVore فرصتی برای فروش 500 مورد از آبجو نشسته در Elkmont را در قفسه.

“این که آیا آن را به رفتن و یا منظقه و یا تحویل آن به دلار در حال نگه داشتن غذا در دهان افراد دیگر,” او گفت:.

‘شاید این دروازه’

وجود دارد تنها یک فیلم آشامیدنی در ذهن مشتریان در کانکون, مکزیک جلو پنجره و مغازه خواربار یا مشروب فروشی در جنوب ناکسویل.

“Margaritas. برای مطمئن” مالک کسر رویز گفت. “من فکر نمی کنم کسی واقعا درخواست هر چیز دیگری.”

رستوران ارائه شده است منظقه وانت margaritas و تحویل به طور مستقیم از طریق این رستوران در یک شعاع کوچک.

تا کنون کسانی که margaritas را افزایش خود منظقه فروش 40 درصد است. آن را به یک قطعه کوچک از یک خبر خوب برای رویز که فروش شده اند و پایین تر از 70% در تمام و که تا به حال به اجازه رفتن بیش از نیمی از کارکنان خود را.

“هفته گذشته هنگامی که ما هنوز قادر به ناهار خوردن در کاهش ظرفیت ما شاهد ما به طور منظم هر روز و آنها به ما گفتن, ‘هنگامی که شما تعطیل, ما در حال رفتن به بیرون می آیند و حمایت شما بچه ها.’ و آنها را” رویز گفت. “آنها نشان داد تا هر روز آنها گفته ام دوستان خود. من هرگز دیده می شود مردم حمایت از هر یک از دیگر مانند این.”

شناخته شده برای آن کوکتل برنامه الیور رویال چرخد و در اوایل این هفته نیز هست.

آشپزخانه ایجاد شده کوچکتر از دو و یا چهار نفر غذا منو از شش ظروف که reheat خوبی به همراه چند پیش غذا و دسر. این همکاری با DoorDash برای تحویل و ارائه خواهد شد carryout.

نوار کارکنان در روز شنبه برای تبدیل برخی از رستوران اصلی کوکتل به پارچ اندازه که شامل پنج تا شش نفر.

“این کاملا متفاوت ballgame از ما شده است در” الیور رویال مدیر کل Sondra ریچاردسون گفت. “این معمولی هر وسیله اما ما خدا را شکر برای این فرصت.”

وجود دارد پنج گزینه از ودکا مبتنی بر دوستان از دوستان به تکیلا مبتنی بر پالوما. ریچاردسون توصیه Boulevardier ساخته شده با بوربن Campari و آب سیب شیرین, یک نوع قوی تر قدیمی از مد افتاده.

برای یک رستوران است که متکی بر فروش الکل به عنوان یک خط قوی از درآمد صنعت کوکتل carafes می تواند منجر به بیشتر ساعت برای کارکنان و نوار.

“شاید این دروازه با قادر بودن به فروش الکل” ریچاردسون گفت.

گرفتن ساعت خوش بازگشت

Elkmont تحویل خواهد بود تماس با ما. مشتریان می توانند محل و پرداخت برای تحویل سفارش از طریق تلفن و سپس خود را ترک شناسه خارج از درب و مشروبات الکلی (و فراموش نکنید که غذا) خواهد بود سمت چپ خارج.

DeVore گفت: مشتریان به دنبال به جلو به گرفتن یک ساعت یک مبارک و بازگشت البته در تنهایی. بسیاری از آنها در حال گرفتن خلاق درست مثل او و تلاش برای پیوند بیش مجازی مبارک ساعت.

همین دلیل است که تیم او تصمیم به ارائه خلیج نسیم. این یک مبارک نوشیدن یک “هو نشستن – by-the-آتش-و-ساکن-on-the-وحشتناک” نوشیدنی به عنوان DeVore می گوید.

حتی اگر مردم جدا داشتن یک نوشیدنی اجتماعی عمل رویز گفت. آن را نگه می دارد و ارواح است.

“این فوق العاده است برای دیدن مردم در تلاش برای برخی از جنبه های زندگی خود را تحت تاثیر قرار نمی. خوب فرقه آبجو میوه ای نوشیدنی در حال حاضر” DeVore گفت. “اگر ما نمی توانیم هیچ چیز دیگر بیایید با هم یک نوشیدنی و فراموش کردن در مورد آن را برای یک دقیقه.”

ایمیل برنا McDermott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD. اگر شما لذت بردن از برنا را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>