در تنسی است تا به رهبران مذهبی به تصمیم گیری زمانی که به رزومه فرد در عبادت

خانه عبادت به حالت تعلیق در فرد خدمات به عنوان شیوع کروناویروس در سراسر ایالت تنسی.

به عنوان دولت بازگشایی رهبران مذهبی نه تنها نیاز به کشف کردن که به جماعت خود را از لحاظ جسمی اما چگونه به کاهش خطر قرار گرفتن در معرض هنگامی که آنها را جمع آوری دوباره.

دولت شهرستانها و نهادهای خصوصی را صادر ارشاد اما در نهایت آن را به رهبران در هر سنت دینی به تصمیم می گیرید چه چیزی حق تماس خود را برای کلیسا, مسجد کنیسه یا معبد است.

روش به این تصمیم span طیف از امکانات.

در حال حاضر برخی از تعیین زمانی که آنها بازگشت به عبادت عمومی در حالی که دیگران هنوز هم بدانند آن. برخی در حال حاضر از سر گرفته در فرد خدمات در حالی که دیگران را در حل و فصل برای بسیاری از ماه های آنلاین-تنها عمل دینی.

بیشتر: تنسی رهبران کلیسا وزن وقتی به رزومه فرد در خدمات عبادت به عنوان COVID-19 شیوع همچنان ادامه دارد

اسقف J. Mark Spalding که منجر کاتولیک اسقف نشین از نشویل اعلام کرد که توده ها ممکن است رزومه مارس 18 در میانه تنسی parishes. اجتماعی فاصله شیوه ها و اقدامات دیگر خواهد بود در محل به بهبود ایمنی.

اسقف نیز اجازه شبان تصمیم بگیرد که آیا به تاخیر جمعی عبادت چند هفته بیشتر در کلیساها. او همچنین تشویق جمعیت های آسیب پذیر به موارد شدید COVID-19, مانند, مسن, محله های کشیش نشین و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن به ماندن در خانه.

“در حالی که دلیلی برای جشن, آن مهم است به رسمیت شناختن در همان زمان که این اولین گام نیست به سادگی باز تماس به بازگشت به حالت عادی” Spalding گفت: در مارس 7, نامه ای به اسقف نشین. “همانطور که ما بازگشت به توده ما باید همچنان به آغوش مسئولیت حفاظت از سلامت و رفاه در جامعه ما است.”

جماعت میکا در Davidson County است در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت است.

خاخام لوری برنج گفت: اعضای خود ادامه خواهد داد به ملاقات آنلاین تا Aug. 1.

“احساس ما این است که اعضای ما کاملا نگران reentering جامعه و می خواهید به توان معنوی و فکری تغذیه می شود اما نه به خاطر سلامت خود و ایمنی” برنج گفت: در مارس 8 وبینار به میزبانی شهر نشویل.

جماعت میکا برنامه ای برای ارائه قوی آنلاین تابستان برنامه نویسی در سال جاری برنج گفت. به طور معمول ماه های تابستان کندتر هستند اما او پیش بینی عضو خواهد شد مشتاق به اتصال.

“ما فقط باید به انجام کارهای متفاوت به خاطر صرفه جویی در زندگی” برنج گفت.

بیشتر: مترو بهداشت عمومی مدیر داعش کلیساها را به رفتن آهسته در هنگام از سرگیری فرد در عبادت

این مراکز اسلامی در میانه تنسی باید تیمی در تلاش برای ایجاد یک تصمیم جمعی در مورد زمانی که به رزومه فرد در نماز گفت: علی عقیل و امام در اسلام آمریکایی مرکز فرهنگی در نشویل.

آنها هاپ در یک کنفرانس تلفنی هر هفته به بحث در مورد وضعیت فعلی COVID-19 شیوع و شنیدن توصیه از یک هیئت اسلامی پزشکان که در حال نظارت بر وضعیت عقیل گفت. این مراکز اسلامی به احتمال زیاد نمی خواهد به روی عموم باز تا نشویل می رسد و مرحله سوم از آن فارغ التحصیل بازگشایی طرح, او گفت:.

“ما در حال رفتن به بیش از حد سریع برای باز کردن اما حتی زمانی که ما برای باز کردن وجود دارد هنوز هم اقدامات دیگر است که ما نیاز به” عقیل گفت.

کسانی که اقدامات می تواند شامل راه اندازی ایستگاه های که در آن درجه حرارت در حال بررسی و از مردم خواسته می شود یک سری از سوالات مربوط به کروناویروس, او گفت:.

نمایندگان مختلف مراکز اسلامی هستند به امید باز هم به منظور جلوگیری از هجوم مردم از تبدیل یک یا دو باز مساجد به نقاط داغ برای این بیماری است.

“ما نمی خواهیم به آن” عقیل گفت.

رسیدن به هالی مایر در [email protected] یا 615-259-8241 و در توییتر @HollyAMeyer.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>