در ایالات جنوبی COVID-19 نشان می دهد مسائل سیستمیک صدمه زدن به آسیب پذیر جوامع سیاه

از اپیدمی وبا که به کشته شدن 5000 نفر در سال 1832 به تکرار تب زرد بیماری است که ضرب و شتم این شهرستان برای بیش از 150 سال نیواورلئان را تجربه کرده است سهم عادلانه خود را از بهداشت عمومی بحران های گذشته بیش از 300 سال است.

در حالی که هیچ کس ایمنی بدن را به این بیماری هر یک از شیوع برجسته چگونه سلامت نتیجه هر نیواورلئان ساکن شد و به ثروت و امتیاز.

این COVID-19 شیوع یک بار دیگر نشان داد این شکاف.

این شهر این است که فقط شروع به آمده تا هوا پس از بیش از یک ماه از جنگ یکی از بزرگترین شیوع COVID-19 در جنوب.

همانطور که در آوریل 30, وجود دارد 6,420 موارد گزارش شده در شهر و 416 مرگ و میر. ساکنان سیاه اختصاص 309 از کسانی که مرگ و میر با توجه به لوئیزیانا وزارت بهداشت.

این الگویی است که گزارش شده است در سراسر ایالات متحده به عنوان بیشتر کشورهای انتشار اطلاعات شکستن COVID-19-مرگ و میر ناشی از نژاد و اساسی شرایط پزشکی.

همانطور که در آوریل 30, در مجموع 41 متحده از جمله تمام ایالت های جنوبی به غیر از کنتاکی منتشر کرده اند که این آمار جدی ایجاد یک تصویر از تلفات شیوع گرفته در جوامع از رنگ در سراسر ایالات متحده

در روستایی در جنوب این COVID-19 همه گیر نیز پیچیده دهه مشکلات سیستمیک است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار فقیر و آسیب پذیر جوامع از رنگ.

دیگر عوامل خطر: چگونه نژاد درآمد می تواند تاثیر مرگ و زندگی در COVID-19

بی اعتمادی در جامعه پزشکی و سلامت-دسترسی مسائل تشدید عدم گسترش مدیکید در اکثر ایالت های جنوبی به غیر از لوئیزیانا و آرکانزاس است.

دو تا از رایج ترین شرایط پزشکی مرتبط COVID-19 مرگ و میر — فشار خون بالا و بیماری های قلبی — تقریبا سه برابر بیشتر در میان سیاه, جنوبی ها از کلی رای در سراسر کشور, با توجه به U. s. اداره آمار.

دسترسی به اینترنت و عدم مناسب حمل و نقل نیز محدود منابع در دسترس و آسیب جوامع از رنگ در سراسر جنوب.

یک تجزیه و تحلیل توسط قیصر بنیاد خانواده یافت می شود که افراد سیاه و سفید را به خود اختصاص حداقل 50 درصد از تمام COVID-19-مربوط به مرگ و میر در لوئیزیانا می سی سی پی, گرجستان, آلاباما و کارولینای جنوبی است. در عین حال آنها را تنها 38 درصد از جمعیت در می سی سی پی 32 درصد در لوئیزیانا 31 درصد در گرجستان 26 درصد در کارولینای جنوبی و 26 درصد در آلاباما.

“واضح است این است که بسیار تبعیض آمیز بیماری گفت:” توماس LaVeist این دین از Tulane University, دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. “این تبعیض در میان مردم با اشکال مختلف معایب: فقر و ضعف سيستم ايمنی کسانی که نمی توانید از خانه کار می کنند در زوم.”

LaVeist بخشی از نیروی کار تشکیل شده توسط لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز پس از اطلاعات منتشر شده در هفته اول ماه مارس نشان داد که مردم سیاه و سفید اختصاص نزدیک به 70 درصد از تمام COVID-19-مربوط به مرگ و میر.

تعداد موارد رشد کرده و به بیش از 27,600 هفته از مارس 26. به عنوان یک نتیجه است که به طور متوسط پس از کاهش یافته و به حدود 56 درصد از 1,540 COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کشور است.

در همین حال ساکنان سفید حدود 38 درصد از تمام COVID-19 مربوط به مرگ و میر در کشور است.

شرایط اساسی شایع در میان سیاه پوستان

آن را به طور گسترده ای قابل درک است که این ویروس به خصوص مرگبار در میان مردم با زمینه ای شرایط پزشکی.

حدود 55 درصد از بیمارانی که فوت کرده اند از COVID-19 در لوئیزیانا نیز فشار خون بالا و حدود 34 درصد به دیابت با توجه به داده های مرکز.

همه از بالا 10 کشور با بالاترین نرخ تشخیص دیابت به عنوان 2016 در جنوب و به طور متوسط حدود یک سوم از ساکنان این کشورها بودند غیر سفید نسبت به 23.5 درصد در سراسر کشور با توجه به اطلاعات اداره آمار آمریکا.

هشت نفر از 10 کشور با بالاترین نرخ مرگ و میر از بیماری های قلبی هستند در جنوب led توسط سی سی پی است. اما یک دولت تا به حال بیشترین میزان مرگ ناشی از بیماری قلبی در میان مردم سیاه و سفید, با توجه به داده های سرشماری.

چه کسی در معرض خطر: Coronavirus دیابت و چاقی و دیگر بیماری های زمینه ای

وجود یک الگوی مشابه در میان افرادی که از فشار خون بالا درگذشت. هشت نفر از 10 ایالت با کمترین فشار خون نرخ مرگ در جنوب از جمله, می سی سی پی (2) لوئیزیانا (8) و تنسی (10). پنج کشور با بیشترین میزان مرگ ناشی از فشار خون بالا در میان مردم سیاه و در جنوب, با توجه به داده های سرشماری از سال 2016.

در می سی سی پی, مردم سیاه و سفید حدود 57 درصد از COVID-19 مرگ و میر در حالی که تنها 33 درصد از جمعیت است. می سی سی پی وزارت بهداشت گزارش کرده 261 مرگ و میر و 6,815 موارد به عنوان از آوریل 29.

“اختلاف شده است قابل توجه اما هنگامی که ما بیشتر به آن از آن ساخته شده حس,” دکتر گفت: Thomas Dobbs, دولت بهداشت و درمان, افسر برای می سی سی پی وزارت بهداشت. “این آمار در مناطق که در آن شده است وجود تاریخی محرومیت.”

وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد یک اختلاف قابل توجهی در تعداد افراد تحت تاثیر اساسی شرایط پزشکی در میان COVID-19 مرگ و میر در می سی سی پی. در میان بیمارانی که نیز تا به حال به دیابت 89 بود سیاه در مقایسه با 30 بيمار با توجه به دولت داده است.

این یافته ها به کنار دابز گفت: “ما در حال پذیرش نیست که این تنها دلیل نیست. دسترسی به آزمایش نمی توان نادیده گرفت, دسترسی به مکانیسم های حفظ امنیت اجتماعی, فاصله آنها از دریافت اطلاعات چه هستند ذاتی عوامل اجتماعی و اقتصادی ما باید در نظر بگیرند.”

چچنی Plyer سرب جمعیت با مرکز داده در جنوب شرقی لوئیزیانا توافق کردند که نابرابری نژادی در این شرایط به تنهایی کافی نیست برای توضیح تاثیر در جامعه است.

حدود 42 درصد از Louisianians فشار خون بالا و 18 درصد مبتلا به دیابت با توجه به داده های مرکز. با مقایسه حدود 38 درصد از سفید Louisianians فشار خون بالا و 12.8 درصد مبتلا به دیابت است.

“شرایط اساسی به تنهایی نمی تواند توضیح دهد که این. ما نیاز به درک این واقعیت که چگونه مردم زندگی می کنند” Plyer گفت. “برای مثال در New Orleans 22 درصد از خانوارها ندارد و دسترسی به اینترنت از جمله تلفن های هوشمند است. بنابراین اطلاعات است ، و آن از دست رفته است بسیاری از خانواده ها.”

با استناد به تحقیقات اولیه از اصلی شیوع در استان ووهان در چین بالا نحوه انتقال این ویروس از طریق اعضای خانواده با توجه به Plyer. در New Orleans حدود 12 درصد از ساکنان سیاه سنین 60 سال به زندگی می کنند در چند نسل خانواده ها نسبت به حدود 3 درصد از ساکنان سفید در این گروه سنی است.

غیر قابل تحمل از دست دادن: یک آلاباما خانواده 3 کشته 9 تست مثبت از coronavirus

حمل و نقل یکی دیگر از محدودیت به نیواورلئان آغاز شد راه اندازی سه درایو از طریق تست سایت در اوایل ماه مارس. توسط اواسط ماه آوریل حدود 15000 نفر تا به حال تست شده در آن محل را با توجه به نیواورلئان وزارت بهداشت.

درایو-از طریق آزمون سایت هم به حساب نمی که حدود 19 درصد از جدید Orleanians لازم نیست که دسترسی به وسایل نقلیه با توجه به داده های مرکز.

“اگر درایو-تا تست یکی از تنها گزینه برای آزمایش شما نمی خواهید برای آزمایش” Plyer گفت.

New Orleans شروع به ارائه راه رفتن-تا خدمات تست در آوریل 20 به عنوان تعداد موارد جدید در این شهرستان کاهش یافته است. پیاده روی تا سایت تمرکز بیشتر در محله شده اند که به شدت تحت تاثیر این ویروس مانند هالی بیشه و Gert شهر محله در نزدیکی خاویر دانشگاه.

اپیدیولوژی باید با استفاده از یک تاکتیک به نام “لکه” به شناسایی خوشه از موارد در طول های مختلف دستگاه های سرشماری است که کمک می کند تا سلامت کارگران شناسایی نهفته محله و منزوی کردن موارد جدید.

“با این جوامع به حاشیه رانده شده آن چیزهایی نیست در نظر گرفته شود. آن زمان شش هفته قرنطینه برای این اتفاق گفت:” دکتر آنجلا مک لین استاد بالینی پزشکی در LSU علوم بهداشتی در نیواورلئان. “گاهی اوقات آن را طول می کشد این وقایع وحشتناک را به این نور است.”

پوشش مراقبت های بهداشتی است که یک نگرانی رو به رشد

یکی از چند لنت نقره ای در لوئیزیانا در طول شیوع به گفته مقامات بهداشتی بوده و گسترش پوشش بهداشت و درمان از طریق پزشکی برنامه شروع و در سال 2016.

لوئیزیانا است که دولت تنها در ایالات جنوبی به غیر از آرکانزاس به گسترش برنامه.

همانطور که از ژانویه سال 2020 بیش از 1.5 میلیون نفر در لوئیزیانا شد ثبت نام در این برنامه با توجه به medicaid.gov. فعلی بیمه رای در لوئیزیانا است که 8 درصد با توجه به لوئیزیانا وزارت بهداشت.

“این بقیه جنوبی من نگران هستم درباره” LaVeist گفت. “ما نگاه ما کشورهای همسایه است که هنوز هم گسترش مدیکید شما در حال رفتن به باید مردم با نتایج بدتر.”

نظر: همه گیر نقاط تا افزایش مراقبت های بهداشتی چالش های می سی سی پی به فقیر

در مجموع 170 بیمارستان های روستایی بسته شده اند در ایالات متحده از سال 2005. می گوید که نمی گسترش مدیکید از جمله تنسی و می سی سی پی شده اند به خصوص نهفته است.

تنسی را تجربه کرده است بسته شدن 13 بیمارستان های روستایی با مجموع 550 تخت با توجه به تحقیقات از سیسیل G. Sheps مرکز خدمات بهداشتی و تحقیقاتی در کارولینای شمالی. در مجموع هفت بیمارستان های روستایی بسته شده اند در آلاباما از سال 2005 و شش در می سی سی پی.

“اینها متحده که تمایل به راست-به-کار متحده با کم حداقل دستمزد هیچ کارگری” LaVeist گفت. “این مرد-تصمیم گیری ساخته شده است که در حال حاضر ایجاد یک بحران بهداشتی قبل از وقوع.”

ایالت های جنوبی در پاسخ به نابرابری های سلامت

متحده در سراسر جنوب را آغاز کرده اند تلاش برای کاهش اختلاف با افزایش تست دسترسی داشته باشید.

آلاباما وزارت بهداشت تعیین کرده است تا 113 تست سایت در 47 شهرستان با بیشتر برنامه ریزی شده.

کارن Landers, یک افسر پزشکی با Alabama وزارت صحت عامه گفت که این گروه نیز با هدف قرار دادن تست در شهرستانهای با جمعیت بزرگتر از آمریکایی های آفریقایی تبار با شرایط بهداشتی اساسی.

علاوه بر این آنها باید به صنایع با جمعیت های گوناگون از کارکنان به همکاری در ارائه اطلاعات مربوط به تست Landers گفت.

جزئیات: آلاباما وقفه در coronavirus تست و برخی از مناطق تاخیر دولت

تنسی انجام شده مشابه تلاش برای گسترش تست با هماهنگی محلی و کلینیک های بهداشتی و بهبود نژاد و قومیت جمع آوری داده ها برای بهتر هدف تست و پيشگيري با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

در لوئیزیانا وزارت بهداشت ایجاد عدالت در سلامت در سال 2019 به منظور بهبود دسترسی به خدمات بهداشتی ضعیف و آسیب پذیر جوامع است.

یکی از بزرگترین چالش های سلامت کارگران در صورت پیدا کردن راه برای دریافت دقیق اطلاعات سلامت به کسانی که در جوامع گفت: ارل بنیامین معاون مشارکت اجتماعی و عدالت در سلامت برای این گروه.

حتی قبل از COVID-19 شیوع دفتر توسعه یک سفیر برنامه که برای شناسایی رهبران مذهبی و رهبران جامعه است که می تواند انتشار اطلاعات سلامت به آن جوامع است.

نگاه به آینده بنیامین گفت که دفتر او شده است وظیفه حصول اطمینان از جوامع با سلامت اختلافات هستند “پوشانده با اطلاعات خوب باید دسترسی مداوم به تست و سلامت کارگران درک نابرابری در داخل آن جوامع است.”

تجزیه و تحلیل: لوئیزیانا در بخش بهداشت و درمان با هدف قرار دادن نابرابری

پیاده روی تا تست برای COVID-19 آسیب پذیر در جوامع مبتنی بر درک داده الگوها و تصدیق کرد که دسترسی و حمل و نقل بودند مسائل در آن محله بنیامین گفت.

“همه ما تجربیات مختلف در جامعه ما زندگی می کنند,” او گفت:. “به سلامت کارگران ما نیاز به نه تنها نگاهی به داده اما درک محیط و بررسی مسائل اجتماعی برای اطلاع رسانی بهتر پاسخ ما.”

ماریا کلارک کلی انتساب گزارشگر با آمریکای جنوبی. ایده های داستان, راهنمایی, سوال ؟ ایمیل خود را در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @MariaPClark1. برای ثبت نام در آمریکای جنوبی عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>