در خود واژه ها: آنچه ناکسویل منطقه سالمندان بیشتر از دست خود را در مورد بهار, ورزش

اخبار نگهبان پرسید: دبیرستان ارشد ورزشکاران برای نوشتن در خود کلمات خود آنچه را که آنها در حال از دست رفته خود را در مورد نهایی فصل بهار است.

آدری Yoon

این روزنامه standout در کلرمونت-Mudd-اسکریپس در کالیفرنیا.

روزنامه تنیس همواره بخش مهمی از زندگی من است و به من ارشد نجومی لغو واقعا باعث تاسف من است. اگر چه من نا امید که من نمی خواهد بود قادر به رقابت در دادگاه من حتی بیشتر ویران شده توسط این واقعیت است که من با این تیم و مربیان در حال حاضر بیش از.

وجود دارد بسیاری از تجربیات من انتظار داشتم را در این فصل. من به دنبال به جلو به بازی و شراب خواری و خوردن تنقلات ناسالم در طول مسابقات. من به دنبال به جلو به حمایت از هر دو پسران و دختران.

من به دنبال به جلو به ماشین آخرین سوار از فصل که در آن دختران را آواز آهنگ و یاد در مورد زمان ما با هم. من در انتظار مخوف لحظه ای که در آن تیم می گویند ما گذشته “به عنوان یک” اما در حال حاضر من حتی نمی تواند به تجربه ای که.

مردم در تیم من بیشتر از هم تیمی های آنها دوستان زیادی که من شناخته شده برای بسیاری از زندگی من است. عدم بسته شدن باعث می شود من عصبانی و غمگین.

در حالی که از دست دادن من فصل گذشته با دوستان و مربیان لطمه می زند, می کند که نسبت به درد و رنج است که بسیاری از مردم در حال رفتن را از طریق با توجه به همه گیر. در حالی که تیم تنیس نمی توانید با هم بازی ما هنوز قادر به هدایت روح ما و تیم رفاقت به یک پروژه مهم است که به جامعه می دهد.

در طول این زمان Webb, تنیس, تیم, جمع آوری فعالیت ها و منابع به منظور پر کردن یک فعالیت سبد برای کودکان در بیمارستان کودکان چون ما می خواستیم به انجام هر کاری که ما می تواند به آنها را احساس بهتر است. در حالی که تیم تنیس فصل است ما مبارزه با ارواح دست نخورده باقی می ماند.

اگر چه این تیم فقط به بازی دو فصل مسابقات هم من فوق العاده با افتخار از آنها. من فقط می دانم که دختران و پسران تیم را از رقابت خود را سخت ترین و بهترین کار خود را به نمایندگی از این تیم به خوبی در سال های آینده.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من را غمگین خواهد بود در مورد از دست رفته در این فصل اما من به خودم یادآوری کنم که من شده اند در این تیم به مدت چهار سال و جمع آوری بسیاری از خاطرات بزرگ. بودن یک تنیس اسپارتان برای پنج سال گذشته واقعا بزرگترین افتخار و من ادامه خواهد داد به ارزش من مربیانی که من مورد اعتماد مربیان و هم تیمی های من که خانواده دوم من هستند.

کندال Medders

سالن پیگیری standout امضا کرده با فناوری تنسی.

بسیاری را درک نمی کنند و احساس داشتن آخرین لحظات ورزشی که شما را دوست داشت و سخت کار می کرد برای تمام زندگی خود را از شما گرفته شده. ورزشکاران پایه جهان خود را در اطراف ورزشی.

اکثر ورزشکاران احتمالا بزرگ شده دوست من. من شروع به بازی فوتبال زمانی که من 4 سال است. ما شروع سفر ما در چنین سن جوانی و تا به حال هیچ ایده چه خواهد از آن آمده است. در طول سال ما توسعه یک عشق برای بازی. ما آموخته و مردانگی و کار تیمی و نظم و انضباط.

ما قرار داده و همه ما زمان و انرژی به سمت رویای ما بهترین بودن. صدها ساعت آموزش و مطبوع برای, موفقیت, در حالی که همچنین به ما همه در کلاس درس و در خانه است. ما شده اند از طریق اواخر شیوه و صبح زود مطبوع.

ما بود تا زمانی که ما خودمان را بیمار. ما شده اند از طریق آسیب پس از ضربه: ضربه و کبودی و شکست است. در عین حال ما را نگه داشته به آینده را برای بیشتر به طوری که شاید یک روز ما می تواند زندگی کردن رویای ما از گرفتن حرفه ای ما به سطح بعدی. ما فقط بازی های ورزشی, ما زندگی می کنند زندگی ما از طریق ورزش ما. `

زمانی که مدرسه در ابتدا لغو شد تا پایان ماه مارس, من هیجان زده شد. من آن را دیدم به عنوان یک مزیت بیش از رقابت است. من می توانم در خود من و نمی تواند آنها را ردیابی عملکرد من در دیدار. من می خواستم به بازگشت بسیار قوی تر از من بود ، اما پس از آن تمدید شد تا پایان ماه آوریل است. من شروع به درک کنند که ما به احتمال زیاد نمی خواهد به بازگشت. این واقعا زمان تلفات در من.

همه انگیزه من برای آموزش رفته بود. من تا به حال به زور خودم را برای رفتن به آهنگ به صورت کوتاه تمرینات. البته آموزش بود که نه تنها جنبه ای از زندگی من که تحت تاثیر قرار گرفت. من کار من در صوتی به طوری که من تا به حال چیزی دیگری را علاوه بر رفتن به آهنگ و یا نشستن در اتاق من و اندیشیدن به آنچه در این سال شده اند مانند بدون coronavirus. من به آرامی شروع به آموزش به طور مداوم دوباره و من برگزار شد از امید برای مسابقات قهرمانی کشور.

من گرسنه برای یک دولت عنوان و من مبارزه بسیار سخت برای آن است. در حال حاضر که تمام فصل لغو شود من مطمئن هستم که چگونه به آن را پردازش کند. Coronavirus همه گیر است که هنوز هم حقیقی پس به من.

من شده اند با برکت این فرصت را به من مسیر حرفه ای به دانشگاهی در سطح, بنابراین در حال حاضر تمام وجود دارد که برای انجام شده است به آموزش. من هرگز قادر به کنترل گذشته اما یک چیزی که من می توانید انجام دهید این است که آماده شدن برای آینده و کار برای موفقیت است.

Kaylan کول

پادشاه آکادمی سافتبال بازیکن تنسی signee.

روزی که پا در این زمینه من دانشجوی سال اول سال با دختران با نام: تیلور, هفتگی, Brianna Connatser, ریگان, هفتگی, سارا شوالیه Haydyn Jenkins and Maddie وبر من می دانستم که آنها درست مثل من. من یک شور و شوق برای بازی که وصف ناپذیر است.

آنها استقبال کردند و من را به خانواده خود را بلافاصله. و سپس اضافه کردن مربی در Marc هفتگی و کارکنان مربیگری خود در ساخت ما بهتر بازیکنان و خاموش میشه.

من سال اول ابتلا به گذشته در مسابقات قهرمانی کشور بازی برابر دوستی مسیحی است.

سال دوم این تیم نگاه بسیار مشابه اما از یک سال و مسن تر است. من با یکی از بهترین دوستان من Tori Voiles یک سوم baseman که نقش در یادبود لینکلن است که در سال. ما سقوط کرد اما در سفر سوم دولت عنوان از دست دادن به Tipton-Rosemark.

که از دست دادن هنوز هم نیش.

سال سوم سال بود که Maddie وبر ریگان هفتگی Haydyn جنکینز و فازی نوریس فارغ التحصیل شد. این واقعا یک برکت و رحمت برای نه تنها با آنها بازی کند اما هنوز هم به آنها تماس بگیرید ،

در آن سال Dayna کارتر پیوست مربیگری کارکنان برای کمک به تبادل. آن مربی هفتگی در سال گذشته مربیگری. من واقعا هرگز می تواند از او تشکر می کنم به اندازه کافی برای درس او به تدریس در این زمینه و در زندگی به طور کلی. آنچه من می خواهم به او نگاه من در جعبه خمیر را دوباره و می گویند “کول نه بر پا جلو.”

ما ساخته شده این سفر به مسابقات دولت و نه به ذکر است که ما مطمئن ساخته شده به آن را به عنوان سخت به عنوان امکان پذیر است. ما از دست هر “مهم” بازی علاوه بر این مهم ترین بازی — مسابقات قهرمانی کشور.

به من ارشد نجومی. من مجموعه ای از اهداف شخصی برای خودم برای رسیدن به برخی از روشن و خاموش کردن الماس. اما این بیماری همه گیر کوروناویروس زده جهان ، من دعا بر روی زانو های من برای شب پس از شب که فصل نمی تواند لغو شود.

روز من دریافت متن از مربی Dayna گفت که فصل لغو شد, من شکسته در طبقه گریه. من تا به حال احساسات و خشم و اما از غم و اندوه برای دختران که هرگز دوباره بازی. مربی Dayna به من گفت که خدا با این نسخهها کار در راه مرموز و این یکی از اهداف من در زمان اولویت بیشتری نسبت به برنده یا strikeouts. او تنها کسی که من می خواستم به صحبت کردن پس از ما دریافت کرد. او مثل من — ما عشق و نفرت همان چیز است.

او ممکن است با من تماس روح حیوانی او اما من او را الهام بخش من است.

فرشته گارسیا پرز

پرز بازی فوتبال در Hardin دره و امید به نوبه خود نرم افزار.

در این سال بود که من سال گذشته به عنوان یک Hardin دره شاهین. من به دنبال به جلو به بازی در آخرین فصل فوتبال را برای مدرسه نه تنها برای بازی بلکه برای نگه داشتن بازی و شرط من است.

اما این امکان پذیر نیست. من تا به حال در فصل گذشته است.

چهار سال گذشته بزرگ شده است و من خدا را شکر برای آنچه من را وادار به لذت بردن از. من ارائه شده به تحصیلات تکمیلی در دسامبر اما من گیر کرده در اطراف برای تصمیم گیری در کالج و به بازی فصل گذشته من. من تا به حال به اهداف تعیین شده در این فصل به نمره 30 اهداف و رفتن به مسابقات قهرمانی کشور.

وجود دارد, حوادث, من به دنبال به جلو به مانند ضیافت. از دست رفته ضیافت ناامید کننده بود. ما ضیافت یکی از بهترین رویدادهای چرا که همه ما احساس قدردانی خود را از تلاش های این فصل و آن را به ما یادآوری ما باید افتخار کنیم.

سالمندان ما شب یکی دیگر از رویداد ما از دست رفته. که می شده اند و من لحظه ای به بیان چگونه خدا را شکر من برای داشتن یک سیستم پشتیبانی عالی از مربی و هم تیمی و آخرین اما نه کم ،

به عنوان یک بازیکن فوتبال من احساس می کنم این آخر سال از فوتبال قرار بود بزرگ. من می خواستم برای لذت بردن از آن را با خانواده و هم تیمی. من تا به حال انتظارات بالا. مانند بالا اشاره کردم من مجموعه اهداف بالاتر و رسیدن آنها به دلیل فصل نیاز به لغو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس باعث می شود من احساس underachieved.

در این فصل نبود فقط در مورد بازی. همچنین در مورد پیدا کردن اگر من می خواستم به حضور در دانشگاه و یا نه.

من می خواهم به استفاده از این در فصل گذشته به تصمیم می گیرید که آیا من می خواستم کالج یا فقط تمرکز بر رفتن حرفه ای اما با پایان فصل راه آن را من تا به حال هیچ وقت به فکر می کنم اگر من واقعا می خواهید برای رفتن به کالج و یا پیدا کردن یک عامل به نمایندگی از من و کمک به من scouted برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای فوتبال.

اگر چه آن را ناراحت کننده قادر به بازی آن را بیش از برای من است. من مشتاقانه منتظر به تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای فوتبال.

درو پترسون

این فرگت پارچ است تنسی بیس بال signee.

ما تا به حال چنین امیدها و انتظارات برای این فصل است.

تیم ما در حال کار واقعا سخت در offseason و ما آماده دفاع از کلاس ما AAA قهرمانی کشور. به عنوان ما به طور منظم فصل آغاز من احساس اعتماد به نفس در مورد چگونه من در حال توسعه به عنوان یک بازیکن و من فکر تیم ما بود و واقعا شروع به گرد هم می آیند.

من هیجان زده بود از این فرصت برای رفتن به عقب وجود دارد یکی در فصل گذشته با برخی از آنها من را با بازی به عنوان زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید. سپس روز قبل از ما سالانه بیس بال spring break سفر به فلوریدا coronavirus همه گیر لغو سفر ما و همه چیز را که به نظر می رسد برخی از روز قبل بود که ناگهان یک سوال.

زمانی که من برای اولین بار این خبر را شنیده است که ما فصل به تعویق افتاد, من آب گرفتگی با احساسات. من نمی فهمم چرا این اتفاق می افتد. هم تیمی های من و من امیدوار ماند. هر روز ما را به بحث در مورد زمانی که ما می تواند به عقب در این زمینه اما به عنوان روز گذشت و ما امیدواریم که پژمرده.

اخبار رسمی که در این فصل شده بود لغو شده آمار من مثل یک تن آجر. من سوار مستقیما به این زمینه است. من فکر کردم در مورد تمام خاطرات گذشته سه سال به علاوه. من فکر کردم در مورد مربیان و هم تیمی های من. من گریه کرد و خندید اما من می دانستم که آن زمان برای شروع کار نسبت به برخی از بسته شدن به دبیرستان من حرفه ای.

من از دست همه چیز در مورد تیم و بازی بیس بال, اما من آموخته ام که شما نمی توانید هر چیزی را برای اعطا. کلاس ما ندارد ارشد شب ما نمی خواهد که فرصتی برای دفاع از دولت ما عنوان و ما حتی نمی توانید درست “آخرین بازی” به عنوان یک تیم. حتی اگر ما نمی خواهد به تجربه این کلاس ارشد نقاط عطف هم من هیجان زده برای دیدن آنچه که در آینده نگه می دارد برای همه هم تیمی های من.

برای من, من در حال حاضر با تمرکز بر آماده سازی را به سطح بعدی بازی. من برنامه ریزی برای حضور در دانشگاه تنسی در پاییز و تحقق زندگی من رویای بازی برای Vols. این شده است یک تجربه سخت اما من آن را به درایو من به کار حتی سخت تر است. من نمی توانم صبر کنید برای دریافت بر روی تپه و بازگشت به بازی این بازی است که به معنای بسیار به من.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>