اهل بیت تست مثبت برای اولین مورد از COVID-19 در Knox County بازداشتگاه

این ناکس شهرستان کلانتر دفتر تایید یک زندانی دارای آزمایش مثبت این هفته با اولین مورد از COVID-19 تشخیص داده شده در داخل Knox County بازداشتگاه.

ناشناس اهل بیت آزمایش مثبت برای ویروس دوشنبه, اگر چه آن را بلافاصله روشن زمانی که او تا به حال شده است رزرو در زندان KCSO سخنگوی کیمبرلی گلن گفت: ناکس اخبار روز چهارشنبه.

تصمیم گیری ساخته شده بود به جای اهل بیت در پزشکی انزوا بلافاصله پس از غربالگری پزشکی در طول اولیه مصرف روند. گلن گفت که او نمی دانست که آیا زندانی شد علامتی اما او در حال درمان در انزوا در بازداشتگاه شده است و انتقال به یک بیمارستان محلی است.

تماس با ردیابی تایید زندانی شده بود در تماس با حدود 30 نفر پس از دستگیری او.

“همه 30 از این افراد آزمایش شده اند و همه آنها منفی” گلن گفت.

در مجموع 678 زندانی بودند قرار دارد در این مرکز که از صبح روز چهارشنبه.

در ماه مارس کلانتر شروع غربالگری تمام تماسهای ورودی زندانیان و همچنین به عنوان وکیل مدافع و سایر بازدید کنندگان به زندان COVID-19. مداوم تمیز کردن و ضد عفونی تلاش نیز تبدیل به هنجار شده در داخل مرکز.

گلن اعتبار آن پروتکل برای این واقعیت است که coronavirus به حال رسیده تسهیلات هر چه زودتر.

“ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس بود که تا به حال تنها این یک مورد در هر یک از امکانات ما,” او گفت:. “ما را که به عنوان یک برکت و رحمت است.”

Knox County تشخیص داده 977 موارد COVID-19 پس از همه گیر آغاز شد از جمله 271 فعال موارد در میان ساکنان محلی که از روز شنبه.

گلن افزود: Knox County Health Department مقامات را تعیین خواهد کرد که آن را امن برای آزادی زندانی از پزشکی انزوا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>