داخل خلبان فشار را به نگه داشتن صنعت حمل و نقل شناور در COVID-19 شیوع

جیمی Haslam بازدید هفت خلبان پرواز J توقف کامیون در شمال شرقی اوهایو در آخرین هفته از ماه آوریل است.

مانند ناکسویل-شرکت 28,200 کارکنان در حال حاضر همه را به انجام مورد نیاز, مدیر عامل شرکت با پوشیدن ماسک.

“این تنها چیزی است که شما استفاده می شود به” تنسی گفت.

این یکی از بسیاری از اقدامات ایمنی اجرا شده در, خلبان, نام شماره 10 در فوربس ” فهرستی از امریکا بزرگترین شرکت های خصوصی در تلاش برای محافظت از کارکنان و مشتریان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کسانی که ایمنی تلاش بودند یک معامله بزرگ برای این شرکت اما آنها معلوم شد که فقط یک عامل در یک غلتک coaster از یک ماه. در میان همه گیر پایین سقوط نرخ جهانی نفت در بازار است.

رهبری تیم رفت و به اوردرایو. با نگاه به آینده Haslam امید به “به آرامی و محتاطانه” رسیدن به یک جدید عادی او گفت: ناکس اخبار در یک مصاحبه اختصاصی.

جدید عادی: خلبان پرواز J بازگرداندن کارگران آن است. در اینجا چگونه کار زندگی متفاوت خواهد بود

در اینجا چگونه رهبری تیم نگه داشته و این شرکت در آمریکا را در صنعت حمل و نقل و زمزمه.

توقف کامیون ضروری

خلبان COVID-19 نیروی کار راه اندازی در مه, اما آن را بیشتر به چالش کشیدن 10 روز کشش نمی رسند تا مارس 9, زمانی که نفت بازار در زمان خود سخت ترین ضربه در تقریبا سه دهه است.

سپس سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

دو روز بعد Haslam و تیم رهبری ارشد شروع به انتقال از 1200 تماس با مرکز و شرکت کارکنان به کار از خانه در حالی که هنوز هم حمایت از 27,000 کارکنان در 44 متحده و شش استان کانادا, کار کردن در فروشگاه ها و در جاده ها.

پس از کار کردن با کاخ سفید و وزارت حمل و نقل کامیون توقف سفر مراکز اعلام شد یک کسب و کار ضروری در مارس 16, حصول اطمینان از رانندگان کامیون حمل و نقل کالا در سراسر کشور هنوز هم می تواند دسترسی به سوخت و مواد غذایی است.

در 17 مارس, مدیر, فدرال موتور حامل مدیریت ایمنی جیم مولن گفت: انجمن ملی از توقف کامیون اپراتور است که آن را بحرانی کامیون متوقف می شود باقی می ماند باز 24 ساعت شبانه روز در حالی که پیوستن به دستورالعمل CDC. آن را یک کار آسان است.

جدید ناهارخوری, روش های تمیز کردن

یک بار ضروری خلبان نیروی کار شروع به دست و پنجه نرم کردن با آنچه که “باز” مانند نگاه به عنوان ویروس خروشان در سراسر ایالات متحده

اگر آنها می خواهم در برخورد با منطقه ای بلایای طبیعی مانند توفان کاترینا و در سراسر کشور تراژدی مانند 9/11 وجود نداشت راهکار برای یک حادثه است که می تواند از بیش از 780 خلبان پرواز J کامیون متوقف می شود در یک بار برای یک نامشخص مقدار از زمان.

“سرعت که در آن این نقل مکان کرد و پس از آن عدم اطمینان است, من فکر می کنم بی سابقه ای” تنسی گفت.

وضعیت ساخته شده بود پیچیده تر است زیرا از شبانه ماهیت کسب و کار و جریان ثابت از مشتریان از سراسر کشور به فروشگاه ها.

خلبان خود را بسته بیش از 630 رستوران ناهار خوری, اتاق, خود, خدمت, ایستگاه های مواد غذایی و رانندگان سالن. خدمات ضروری می ماند دست نخورده – رانندگان کامیون هنوز هم می تواند دریافت سوخت و خرید به-بروید و یا آماده غذا خوردن در کامیون خود را.

کارکنان تمیز دستشویی مواد غذایی شمارنده پمپ گاز و پین پد در هر چهار ساعت. که در عمل همچنان ادامه دارد.

خلبان 5,200 دوش تمیز بعد از هر استفاده با degreaser کف پاک کننده و ضد عفونی کننده است. سفر مراکز عمیق تمیز در هر هفته. خلبان همواره ترویج پاکیزگی آن, امکانات, اما تنسی گفت که تبدیل شده است و حتی جذاب تر به مشتریان.

فروشگاه های مشخص شده با اجتماعی فاصله علامت و کارکنان ارائه شده با تجهیزات حفاظت شخصی و کار در پشت پلکسی گلاس سپر.

کارکنان که تست مثبت برای COVID-19 کارگردانی برای منزوی کردن برای 14 روز. فروشگاه های خود را تمیز و ضد عفونی توسط حرفه تمیز کردن خدمات; در آن زمان در فروشگاه عملیات ممکن است به حالت تعلیق درآمد.

در مه 6, 57, کارکنان, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود دارد یک مرگ و میر با توجه به یک خلبان سخنگو.

“خلبان ما خانواده است که به طور کامل ویران و دل با از دست دادن یکی از اعضای تیم ما به COVID-19 ویروس. افکار ما با خانواده اش در طول این زمان دشوار و اعضای تیم ما که مشغول به کار در کنار او. ما را ساخته اند مشاوران غم و اندوه در دسترس برای کسانی که نهفته است. این است که بسیار دشوار است و زمان به چالش کشیدن. خانواده و عزیزان در افکار ما است.”

از 57 امتیاز مثبت موارد 49 از آنها کارکنان در سطح فروشگاه.

اعضای تیم باید دریافت اضافی $2 ساعت در پرداخت و اورژانس پرداخت مرخصی استعلاجی.

فن آوری های جدید برای رانندگان کامیون

رانندگان کامیون را تشویق به استفاده از خلبان پرواز J برنامه برای همه چیز از تلفن همراه پرداخت برای رزرو دوش به منظور کاهش در پین پد را لمس.

این شرکت در حال آزمایش فن آوری های جدید از جمله یک touchless تجربه در گاز سلیمان است که در آن مشتریان می تواند اسکن کارت های وفاداری و تنها باید برای رسیدگی به پمپ سوخت. تماس با ما کارت اعتباری قابلیت در حال کاوش است.

“من فکر می کنم این کشور به رهبری نسبت بیشتر از یک touchless و من فکر می کنم COVID-19 سرعت بخشند که” تنسی گفت.

گام بعدی برای خلبان و حمل و نقل?

سازگاری خود ادامه خواهد داد به عنوان متحده شل امن تر-در-خانه محدودیت.

تا کنون اتاق ناهار خوری در هفت متحده به انتقال به یک محدود گنجایش. خلبان در Lovell جاده در ناکسویل مثلا صندلی حدود 60 نفر در آن اتاق ناهار خوری; آن است که در حال حاضر محدود به 20.

کسب و کار نیز با کاهش 20-25 ٪ در سراسر گیر Haslam گفت: اما این شرکت نیست برش کارمند ساعت.

آخر هفته پس از ناکس شهرستان و شهر ناکسویل معرفی مرحله به مرحله بازگشایی طرح Haslam دیدم بیشتر رانندگان در جاده ها. هنوز هم یک مقدار طبیعی است اما بیشتر.

سفر ممکن است افزایش یابد در این تابستان به معنی بیشتر مشتریان به خرید گاز و مواد غذایی در خلبان متوقف می شود.

اما تنسی گفت که او مطمئن است اگر کسب و کار خواهد شد به حالت عادی بازگشت در سال 2020 است.

“این موضوع سلامت شده است قابل توجه اما ویرانی اقتصادی و تاثیر بر خانواده تاثیر در مدرسه بچه ها و…. شده است قابل توجه و به نوعی ما باید به شکل از چگونه برای بازگشت به هر چه طبیعی جدید است” تنسی گفت.

ایمیل برنا McDermott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD. اگر شما لذت بردن از برنا را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>