داخل زندگی پس از مرگ از جنوب St. Louis میله

زمان به من آموخت من آخرین کلاس در دانشگاه وبستر در تابستان 2014, من فرسودگی سطح بدست آمده مرحله پیشرفته. من که سرخ در پایین ظرف یک بار قوی سیب زمینی محصول در حال حاضر کاهش می یابد به بریدن از تاریک ترد رمز و راز است. جایی در این دوره از هفده سال, همه چیز رفته بود بسیار اشتباه و از آن زمان به تغییر همه چیز. که داخلی تجدید آمد و در قالب یک ایمیل دریافت کرد قبل از آن که به عنوان یک civically خوبی متصل همسایه به من گفت یک بار خواهد بود که برای فروش به زودی واقع در گوشه ای از ماگنولیا و آرکانزاس راه.

محل مدتها مجذوب من شده دیرین برنامه نویس در KDHX بود که پس از آن فقط پرتاب یک سنگ از میخانه. قبل از این محل تعطیل در سال 1994 میریزم و چند بار قبل از به تغییر و به خوبی می تواند به یاد داشته باشید اصول مکان: تاریک میخانه با چوبی بیش از هود backbar, میز بیلیارد کوچک نیم اشکوب سطح و تاب بودن پرتقال در سراسر. پایه workingman پرنیان بود حافظه با احساس یک نقطه است که به خوبی در راستای به طور منظم و نه جوان گردشگران است.

پس از سیم کشی جداول به عنوان یک نوجوان در o’connell را میخانه در 1980s, من می خواهم خال در بار و رستوران کار در کنار روزنامه نگاری و تدریس. یک بار دومی “حرفه ای” آمار پایان روز سال 2014 درخواست تجدید نظر از یک قفل-دور نوار هفت بلوک از خانه من بیش از حد بود. یک تیم کوچک مونتاژ شد یک جفت ساختمان خریداری شد توسط یکی از اعضای تیم و نقطه باز پس از آنچه احساس مثل همیشه صبر از هشت ماه. و تنها پس از آن که واقعی آموزش و پرورش در عامل یک بار آغاز خواهد شد. و هرگز از آن اجازه دهید.

با آخرین تماس از 31 دسامبر 2019 من برنامه ریزی شده به اسلاید به ایفای نقش در یکی دیگر بار آورده بودن را از مرده در جنوب شهر — این بار به عنوان یک مدیر به جای یک شرکت ، ایده این بود که برای باز کردن آن محل و سپس حرکت به عنوان اپراتور در عین حال یکی دیگر از مرده نوار به راحتی واقع شده در کنار درب. را رد کرد و گفت: از پروژه(s) حدود 75 دقیقه قبل از امضای HR مدارک من تقریبا فوری گاهی اوقات فلج جستجو برای پیدا کردن یک نقطه جدید به چسبیدن به کلاه من است.

به هر باغ انواع تجربه زندگی در حال تغییر می تواند به من صرف بسیاری از 2020 در ترکیبی از هیجان و پرورش, آموزش و اضطراب; کارخانه تنظیم می آید با یک پیش فرض به بیش از تجزیه و تحلیل. بنابراین یک چهارم از زمان من برای فضای خود من در حالی که یکی دیگر از سه ماهه است تعجب اگر من فقط باید در یک شغل-کار با یکی دیگر از عملیات. بقیه مغز من است یک مساوی تقسیم بین در حال حرکت به نیواورلئان و یا مایل به صورت یک شکاف در زمین به ظهور در حال ارائه به نزدیکترین نوار گوشه در به اموات. راستش پس از سفر به بیش از یک دوجین ساختمان تحقیق به عنوان بسیاری از سرد-تماس مکان تطبیق افکار در پرواز و صحبت کردن به سرمایه گذاران بالقوه پاپ آپ سرآشپزها و به طور کلی کنجکاو من نیمه باز به هر یک از این چهار نتایج.

آنچه در زیر بخشی از سفرنامه بخش نوستالژی سفر بخشی از تجربه اجتماعی, بخش واقعی جستجو برای محل مناسب در محدوده از سمت جنوب از بزرگراه 44 به محدوده شهر و از جنوب برادوی به همتون خیابان.

در این روند من متوجه شدم که به عنوان یک جنوبی citian برای اکثریت زندگی در حال حاضر کامل از سه دهه به عنوان یک حقوقی-سن مصرف مشروبات الکلی, من به آمار بسیاری از مکان ها در طول سال. زیادی است.

دولت STREET BLUES

رانندگی در اطراف ارائه می دهد یک ترکیب حافظه. وجود دارد یک شرکت برق در آرسنال خیابان را در نزدیکی شهر محدودیت های موجود در یک گوشه کوچک فضا. آن استفاده می شود یک نوار به نام امواج. چرا من نمی توانم پیدا کردن کلید در هر صبح اما می دانم که این بیت از چیزهای بی اهمیت, من نمی توانم بگویم. وجود دارد یک تقاطع نزدیک خانه من در وایومینگ خیابان و خیابان پنسیلوانیا که در آن چهار گوشه بارها گفته شد وجود داشته باشد. در 1990s من در بازدید دو نفر از آنها (Corcoran و دست بلوز) و سپس یک سوم شد, توقیف با علامت هنوز هم در پنجره. چگونه می توانید یک ساکن شهرستان/فن نه فکر می کنم در مورد آنچه در جهان بود که تنها گوشه ای برگزار شد که بسیاری از سالن? و یک بار پس از یک زمان وجود دارد یک نوار به نام دیو دن جایی در آنچه در حال حاضر 20 بخش که شامل کل یک نوار پر از دلقک هنر است. این احساس نمی کند ساخته و پرداخته تخیل هر چند من نمی توانم پیدا کردن سریع هر اثبات آن وجود داشته است.

رانندگی خیابان میله نگه داشتن به آینده. تاپیک های قدیمی فردریک موسیقی سالن. برنارد میخانه. ریخته گری. مامان پاپ. بزرگ نوشیدنی #1. فضا. Rock Island. Sandrina است. آمپر. نوار خود را. دفتر. باشگاه Paladora. جای دیگر. فرانک اولین زنگ. بازی کمی است. آبی مروارید. Somer است. مریم خوب غذایی است. دو دیو. و ده ها تن بیشتر است. این یک لیست کوچک با برخی از خالی و رها شده برخی از اقتباس را با استفاده از برخی از پهن. به درایو دوچرخه و یا پیاده روی های آنها این است که یک شوک کوچک از به رسمیت شناختن یک شب به یاد ماندنی در جایی در امتداد خط.

There are new plans for The Outpost, last known as the Indian food pop-up Baba Xavi. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

  • ترنتون ALMGREN-دیویس
  • وجود دارد برنامه های جدید برای پاسگاه گذشته شناخته شده به عنوان غذای هندی pop-up بابا Xavi.

YEBBIT, YEBBIT, YEBBIT

هنگامی که مایک Martz شد سر مربی St. Louis Rams یکی از به یاد ماندنی تر کنفرانس های مطبوعاتی او را به حال دوئل با رسانه ها با Martz گفت: “yebbit, yebbit, yebbit” در پاسخ به سوالات تکراری یک بازی در عبارت “آره اما.” برای بسیاری از مفاهیم و اهداف عبارت “آره اما” می توان به هر وضعیت مربوط به توسعه در سنت لوئیس. عبارت است تقریبا ثابت هنگامی که می آید به کسب و کار مربوط به مواد غذایی و نوشیدنی و شب زنده داری.

گلف بالا است و با توجه به تسهیلات در midtown? “آره, اما وجود دارد می تواند نور آلودگی است.” ریخته گری را برای رفتن به باز کردن ؟ “آره, اما آن را فقط در کنار مردم از دیگر در حال حاضر عامل locations.” وجود دارد برخی از جالب میله را برای فروش در Gravois? “آره, اما اتومبیل, سفر با سرعتی بیش از حد پایین است که جاده و هرگز توقف برای یک نوشیدنی وجود دارد.” بیش از حد پارکینگ و کمبود پارکینگ فقیر علامت رو به پایین مسیر از یک محله حضور خشن و نژادپرستانه مشتریان — همه این چیزها و بیشتر می تواند باعث استرس و دوم حدس زدن. (اجازه دهید آن را استرس-حدس زدن.)

بیایید حلقه به Gravois خیابان. سه سنت لوئیس میخانه برجسته شد در سال 2016 در نوار نجاتیکی از بشکه-خراش دادن واقعیت نشان می دهد در سال های اخیر, قدیمی,,, و یکی از روستاهای این خواهد بود تغییر نام Beechwood. آن را چشمگیر فضای واقعا در لبه فاکس پارک در Gravois. رفتن را از طریق فضا, آنچه واضح است این است که نظافت آن و اندازه خالص. وجود اصلی barroom, یک ثانویه نوار پشت مجموعه ای از درب و یک سوم بار در زیرزمین. نشان می دهد نوسازی از اتاق سمت چپ بزرگتر از حد معمول آشپزخانه, صندلی برای ده ها تن بزرگ پیاده روی برای هر دو مواد غذایی و نوشیدنی … اساسا تمام عناصر در محل هستند. “نرم افزار” طرف دفتر احساس فوق العاده اما خوب به اندازه اجاره تعداد تا به حال به متعادل در برابر امید قرعه کشی روزانه.

نسبت به پایان Beechwood (بسته برای چند سال ذخیره برای کوتاه مدت relaunch تحت مدیریت جدید در سال 2019) بود و بسیاری از آن را در سمت جنوب kin: یک روز نوار برای workingman. وجود دارد مقدار زیادی از این نوع در داخل و اطراف جنوب شهر. اما این یکی بزرگتر از اکثر روشن تر از اکثر جدیدتر از بیشتر است. این سیستم barstools پارکینگ. آنقدر اوج “نرم افزار” سمت معین که آن را برای تلفن های موبایل مانند کسی است که به نیش می زنند در یک فرصت خوب است.

داخلی خود من “yebbit” خواستار شد ، Gravois نیست یک پیاده روی بلوک. این است که مشتریان از نزدیک NexCore co-فضای کار به اندازه کافی برای ارائه یک پایه به طور منظم? می توانید یک نوار به طوری تزئین شده کاملا به معنای واقعی کلمه beechwood ارائه یک آرامش بیشتری احساس می کنید ؟

گاهی اوقات شما نمی تواند کمک کند اما باید “yebbit” در مغز شما. این یک سنت لوئیس چیز doncha می دانید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>