داخل در نیمه دوم تنسی بسکتبال را باز گشت از پیروزی در کنتاکی

LEXINGTON, Ky. — اردن استخوان بود و صدها کیلومتر دور از Rupp آرنا در روز سه شنبه.

اما یک بیانیه سابق تنسی گارد ساخته درنگ داخل جلد اتاق قفل بر روی نیمکت و در دادگاه.

“او گفت:” ما هرگز می خواهم به راه رفتن دادگاه و می گویند که تیم های دیگر آن را می خواستم بیشتر از ما'” رو به جلو جان Fulkerson به یاد می آورد.

تنسی مربیان موعظه کرده اند که پیام به Vols. آنها صحبت می کنند آن را به اندازه کافی است که Fulkerson و Josiah-Jordan James اشاره به تاریخ نقل قول از استخوان.

این بخشی از داستان تنسی خیره کننده 81-73 باز گشت پیروزی در برابر شماره 6 کنتاکی.

“امشب ما بود که ذهن-مجموعه” جیمز گفت.

“این بازی است که بیش’

جیمز نا امید شد در حاصل کار دو تیم.

در جلد اول بازی کرده بود فقط 10 دقیقه به دلیل ناپاک مشکل در بازی اول در مقابل کنتاکی پس از او از دست رفته این تیم اولین بازی خود را در برابر Wildcats در اوایل این فصل با آسیب کشاله ران. تنسی trailed 11 و 20 امتیاز در هشت گردش.

“من می دانستم که به عنوان یک تیم ما بازی نمی کند به خوبی و ما نمی دهد آنها ما بهترین شات” جیمز گفت. “من می دانستم که ما تا به حال مقدار زیادی بیشتر در مخزن.”

تنسی از دست رفته خود را برای اولین بار چهار عکس به عنوان کنتاکی ساخته شده است 17-نقطه منجر شود. ده روز زودتر تنسی led Auburn 17 و از دست داد.

“پدرم گفت:” شما می دانید آنچه در آن احساس می کند مانند به بازگشت از 17 پایین'” Fulkerson گفت. “گفتم آره چرا که از Auburn.’ من می دانستم که اگر آنها می توانید آن را در برابر ما می تواند آن را انجام دهد در برابر (کنتاکی).”

Fulkerson که تا به حال 15 نیمه اول امتیاز تبدیل سه نقطه قبل از بازی Kentucky retook 17-نقطه برتری 16:54 به بازی.

“این بازی است که بیش از” گارد Jalen جانسون گفت: از تنسی ذهن-مجموعه. “ما آن را دیده اند. ما تا به حال بازی زمانی که ما بدست یک دو رقمی سرب و تیم آمد بر ما.”

جیمز پیشرو جلد

جیمز به چالش کشیده خود را در نیمه دوم به استرس سانتیاگو Vescovi بود که hounded توسط یکی از SEC بهترین مدافعان در انگلستان اشتون Hagans.

جیمز احساس در کنترل و زمانی که تنسی است در بهترین حالت آن است.

“من احساس می کنم زمانی که من فشار, سرعت, دریافت, دفاع خود, من یک کار خوب کنترل بازی” جیمز گفت.

این دانشجوی سال اول swished 3-اشاره گر به قطع کنتاکی را منجر به 14 به ثمر رساند و دوباره. او شنود گذاشته طولانی دفاعی دوباره بجای اول برگشتن پیش رو بر داشت و جانسون برای سریع-شکستن غوطه دادن.

جیمز هم یکی دیگر از ارتجاعی تحت فشار قرار دادند و ارسال کنتاکی دفاع تقلا. ایو پونز باز شد 3-اشاره گر برای شروع موثر اجرا شود. سپس جیمز به سرعت از پایان به پایان برای سه نقطه بازی به رها کردن منجر به هفت.

“Josiah بود در نیمه دوم” جانسون گفت. “او مانند یک رهبر واقعی در خارج وجود دارد در دادگاه است. او متوقف می شود و پرتاب ریباند. او در دفاع از. او تمام چیزهای کوچک, و آن را واقعا به ما کمک کرد.”

میل نگاه

مربی ریک بارنز دیدم نگاه بزرگ در بازیکنان خود را روز سه شنبه.

“وجود دارد یک نگاه می بینید از بازیکنان خود را گاهی اوقات شما نمی خواهید برای دریافت در راه خود را در” بارنز گفت. “آنها که نگاه مانند جایی که من احساس می کردم که هر چه ما به نام رفتن آنها به اجرای آن و انجام دادند.”

این طرح در اطراف محور Fulkerson که تحت سلطه با یک حرفه ای-بالا 27 امتیاز. اما جلد می خواستم به فشار سرعت که جیمز بود. دفاعی آنها ستارگان با پونز تغییر متعدد انگلستان اموال.

تنسی مجاز تنها چهار کنتاکی اهداف رشته در نه دقیقه کشش. زمان Wildcats کردم چهارم از جلد led.

جیمز ساخته شده دو نقش سوق دادن دانشگاه تهران در مقابل. برای اولین بار او را پاره پاره توپ از Hagans و زد.

“مربی به ما گفت سنگین در شکاف چرا که آنها با قرار دادن سر خود را پایین و رانندگی” جیمز گفت. “ما تا به حال برای متوقف کردن آن است. … من سعی کردم به خارج و اجرا کنید. Fulky انجام یک کار بزرگ در حال اجرا است. (Nate) Sestina نوع کمک کرد تا, بنابراین من فقط آن را بیش از بالا.”

Fulkerson تبدیل سه نقطه بازی و جیمز فریاد زد در لذت است. Fulkerson بازگشت و به نفع او لگد از دو تیم برای جیمز 3-اشاره گر برای قرار دادن تنسی جلوتر 61-60.

این جلد پاک شده 17-نقطه کسری بودجه در 10:07.

“شما گاهی اوقات تعجب می کنم که چگونه بسیاری از زمان شما می توانید مبارزه با” بارنز گفت. “برای بازگشت از 17 اعتبار می رود به آن دسته از بچه ها.”

مایل آن بیشتر

برگزاری منجر نشده است تنسی forte. این جلد خرابکاری اواخر سرب در کارولینای جنوبی تقریبا برابر Vanderbilt و سقوط در آبرن. آنها تقریبا در آمد در آرکانزاس هفته گذشته پس از آن تقریبا منفجر 19-نقطه منجر برابر فلوریدا.

اما بارنز اشاره کرد اعتماد به نفس از بازیکنان خود را در کنتاکی.

“در یکی از آخرین وقفه زمانی که ما رو به بچه ها گفت:” هی, آنها در حال رفتن به نوبه خود گرما ، ما در حال رفتن به مجبور به تحمل توپ. ما در حال رفتن به مراقبت از توپ” بارنز گفت. “و ما انجام دادیم.”

Vescovi تکرار James’ سرقت و در حال اجرا برای یک لیآپ. Pons آمار 3-اشاره گر پس از کنتاکی گره خورده است نمره 63-63 با 5:50 به بازی.

“ما تا به حال برخی از بزرگ بازیکنان بزرگ را در زمان عکس” Fulkerson گفت.

پونز به ثمر رساند و 12 امتیاز و جیمز تا به حال همه از او در 16 امتیاز و هفت ریباند در نیمه دوم.

این جلد هرگز ازمایش کرده دوباره خوب در استخوان نقل قول.

“ما هرگز می خواهم به تاسف و گویند دنگ آنها می خواستند آن را بیشتر,'” Fulkerson گفت. “این چیزی است که ما غرور خودمان را در حال پخش است و انجام هر آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود و مایل به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>