INSP تجدید وابستگی توافق با NCTC


چند سال معامله اجازه می دهد تا NCTC اعضای مشترکان همچنان به دریافت یکی از کابل های برتر-رتبه سرگرمی, شبکه های

(سرزمین هند, SC) — General entertainment network را اعدام کرده است جدید چند سال توافق با ملی کابل تلویزیون (تعاونی) برای شرکت های عضو آن که خود و راه اندازی سیستم های کابل در سراسر ایالات متحده و در آن سرزمین. اعلام شده توسط علامت گذاری به عنوان کانگ SVP توزیع برای INSP.

“INSP یکی از کابل محبوب ترین خدمات به طور مداوم رتبه بندی در میان 20 بالاترین امتیاز شبکه های” Kang گفت. “این تنها شبکه تلویزیونی به 20 متوالی با سال بیش از سال رتبه بندی را افزایش می دهد, از 2014 Q4 از 2019. در زمانی که وجود دارد این است که یک تقاضای بالا برای این نوع از سرگرمی های خانواده ها هم می توانید لذت ببرید در حالی که صرف بیشتر وقت خود را در خانه های بسیاری از آنها تنظیم به INSP.” او ادامه داد: “علاوه بر این INSP بینندگان به شدت وفادار به شبکه ما و به کابل تلویزیون. از آنجا که بسیاری از کسانی که بینندگان نیز NCTC عضو مشترکین ما هیجان زده شدیم برای تمدید با NCTC به ادامه به ارائه اعضای آن با ما برجسته برنامه نویسی است.”

INSP فراهم می کند قابل اعتماد تجربه مشاهده با یک ترکیب منحصر به فرد و اصلی سری بی انتها, وسترن, اکشن پر از درام و فیلم متمرکز بر ماجراجویی و شخصیت های قهرمانانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>