InSync تکنولوژی در سال 2020 NAB نمایش


InSync فناوری متخصص در همه اشکال تصویری تبدیل از جمله حرکت جبران تبدیل نرخ فریم. InSync ارائه راه حل است که قادر به صاحبان محتوا برای اطمینان از دارایی های در قالب و فریم های مورد نیاز مخاطبان هدف خود را. خوب استاندارد تبدیل ضروری است برای حفظ کیفیت (و در نتیجه ارزش) از مواد.

در سال 2020 NAB Show (غرفه SL7422), InSync نمایش خواهد طیف وسیعی از نرم افزار تبدیل ویدیو محصولات برای حمایت از زنده ها و فایل ها بر اساس گردش کار. هر یک از این می تواند مستقر در فرض و یا در ابر و یکپارچه را به دیگر کسب و کار و یا مدیریت سیستم از طریق باز کردن رابط های برنامه کاربردی.

InSync معرفی زنده تبدیل UHD/4K جریان با استفاده از آن FrameFormer لینک نرم افزار موتور. FrameFormer لینک به راحتی می توان یکپارچه به هر زنده تولید پلت فرم را با بالاترین کیفیت حرکت جبران تبدیل نرخ فریم.

InSync همچنین معرفی FrameFormer زندگی می کنند که با بهره گیری از InSync زنده, تبدیل, قابلیت, اما در عرض یک کلید در دست برنامه است. به طور کامل برجسته FrameFormer زندگی می کنند را فراهم می کند جریان کامل صوتی و پردازش تصویر و همچنین به عنوان پشتیبانی برای ظهور SRT تصویری حمل و نقل پروتکل.

در نهایت و به پشتیبانی از فایل های مبتنی بر گردش این شرکت خواهد شد از ویژگی های FLICS | انفرادی FF طراحی شده توسط InSync FrameFormer. این آماده سازی محتوا نرم افزار توسعه یافته توسط InSync شریک HiScale GmbH ارائه می دهد خودکار کدگذاری و تبدیل نرخ فریم. این شامل پشتیبانی از تمام فرمت های فایل های محبوب و همچنین ABR رمزگذاری برای VOD برنامه های کاربردی.

InSync معرفی تبدیل نرخ فریم های زنده UHD/4K محتوا
در سال 2020 NAB نمایش InSync برتر خواهد شد حرکت جبران تبدیل نرخ فریم های زنده UHD/4K جریان از طریق آن FrameFormer لینک نرم افزار موتور. این یک بازی واقعی تعویض برای پخش کنندگان و توزیع کنندگان محتوا بودن اولین بار است که از بالا به پایان زندگی می کنند نرخ فریم تبدیل شده است در دسترس در خالص نرم افزار فرم برای حق بیمه UHD/4K فرمت های.

زیبایی این روش این است که هسته اصلی نرم افزار می توان یکپارچه به هر زنده تولید پلت فرم و یا گردش کار از طریق یک API باز. این می تواند یک خانه پلت فرم و یا قابلیت های موجود می توان ساخته شده برای پایان دادن به کاربران از طریق یک ارائه دهنده خدمات. به عنوان این نرم افزار نیاز به CPU فقط پردازش با پشتیبانی کراس پلت فرم است که راه حل ایده آل برای حمایت از ابر مبتنی بر گردش کار – که در آن انعطاف پذیری و سرعت به استقرار و مقیاس پذیری کلیدی هستند. یک مثال امروز تولید رویداد زنده در ابر با تبدیل نرخ فریم های حمایت از توزیع به مخاطبان جهانی.

در سال 2020 NAB نمایش راه اندازی InSync ارائه خواهد شد تا از نزدیک نگاه فوق العاده با کیفیت و صاف نتایج موجود از FrameFormer تبدیل و همچنین به عنوان توانایی خود را برای رسیدگی به طیف گسترده ای از فرمت ها و نرخ فریم — از جمله محتوای تولید شده با محدوده دینامیکی بالا.

دیگر InSync محصولات در سال 2020 NAB Show

FrameFormer زنده
بسیاری از رسانههای امروز به دنبال به سمت نسل بعدی استاندارد مبدل شده است. این باید به ارائه انعطاف پذیری است که تنها نرم افزار مبتنی بر راه حل می تواند به ارمغان بیاورد, اما آنها همچنین نیاز به حفظ و حتی بهبود کیفیت تبدیل شده است که در زمانی بیش از چندین سال با سخت افزار اختصاصی دستگاه.

در سال 2020 NAB نمایش InSync معرفی InSync FrameFormer زنده — یک مبل نرم افزار نرم افزار ارائه می دهد که زنده زنده حرکت جبران نرخ فریم تبدیل هر فرمت به UHD/4K. FrameFormer زنده شامل InSync هسته FrameFormer نرم افزار موتور ساخته شده را به یک مستقل از ویژگی های غنی از محیط زیست است. این شامل دست زدن به محبوب فرمت های جریان به علاوه پشتیبانی از در حال ظهور SRT حمل و نقل پروتکل. علاوه بر این کاربران می توانند دسترسی های متعدد صوتی و تصویر پردازش کنترل و همچنین از طریق داشبورد مبتنی بر وب و رابط کاربر.

FrameFormer زندگی می کنند می تواند اجرا بر روی فرض و یا در ابر با گزینه ای برای ادغام در سیستم های دیگر از طریق آن RESTful API.

FLICS | انفرادی FF
افزایش نیاز به ارائه محتوا برای سیستم عامل های مختلف و دستگاه های رانندگی تقاضا برای انعطاف پذیر و بسیار خودکار مدیا پردازش سیستم عامل است.

جدید برای سال 2020 NAB نمایش FLICS | انفرادی FF را فراهم می کند جامع آماده سازی محتوا راه حل که دسته همه فایل مبتنی بر دارا تصویری تبدیل و تحویل نیاز برای هر فرمت به UHD/4K. طراحی و توسعه توسط Hiscale GmbH FLICS | انفرادی FF شامل InSync را FrameFormer برای بالاترین کیفیت حرکت جبران تبدیل نرخ فریم. FrameFormer همچنین مسئول SDR HDR و رنگ فضا تبدیل شده است.

FLICS | انفرادی FF ارائه می دهد طیف گسترده ای از کدک های پشتیبانی از جمله ProRes AVC-I DNxHD, H. 264, H. 265 و همچنین ABR رمزگذاری برای VOD تحویل از جمله پشتیبانی از MPEG داش و HLS. دارا تبدیل و تحویل وظایف را می توان به طور کامل خودکار می باشد. این نرم افزار در دسترس است به عنوان یک مبل نرم افزار برای استقرار در فرض و یا در ابر است و می تواند بیشتر یکپارچه از طریق آن RESTful API.

شرکت نقل قول:

“ما در حال حاضر می تواند تحقق بخشیدن به طیف گسترده ای از در دسترس بودن برای InSync Frameformer در قلب مبل محصولات و خدمات یکپارچه. حمایت از فایل و تولید زندگی می کنند, هر دو در قضیه و در ابر InSync در حال تغییر چشم انداز با آوردن گزینه های جدید و انعطاف پذیری و هزینه را به حمایت از زنده رویداد تولید محتوا تهیه و بومی سازی خدمات است.”
— Daryl بلر مدیر بازاریابی InSync فن آوری با مسئولیت محدود.

شرکت در یک نگاه:

InSync تکنولوژی موفق و رو به رشد کارکنان متعلق به کسب و کار. از زمان آغاز آن در سال 2003 InSync تخصصی است در حال توسعه بسیار کارآمد پردازش سیگنال سخت افزار و نرم افزار محصولات با تمرکز بر حرکت جبران نرخ فریم و تبدیل فرمت (استاندارد مبدل).

InSync را FrameFormer نرم افزار مبدل استاندارد تنها حرکت جبران نرخ فریم مبدل طراحی شده برای CPU-تنها استقرار. FrameFormer ارائه می دهد منحصر به فرد انعطاف پذیری در آن پشتیبانی از ویندوز و لینوکس و سیستم های عامل Mac و در دسترس است به عنوان یک ادغام شخص ثالث راه حل (مانند Dalet Amberfin, گلابی فن آوری غبار مارکی پخش مدوی اودیسه علامت IMC فن آوری های تحریک مام و تصور ارتباطات SelenioFlex™ فایل) و یا به عنوان بخشی از کلید در دست نرم افزار های کاربردی از جمله InSync FrameFormer زنده و Hiscale FLICS|انفرادی FF.

اطلاعات بیشتر در دسترس است www.insync.tv.

محصول و یا خدمات نام که در اینجا ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/InSync/200304InSync-2020NAB.docx

تصویر محبوبیت:

www.wallstcom.com/InSync/InSync-FrameFormer_Software_Engine.jpg
FrameFormer نرم افزار موتور

www.wallstcom.com/InSync/InSync-Live_MCC.jpg
زنده تبدیل UHD جریان

www.wallstcom.com/InSync/InSync-frameformer_settings.png
FLICS | انفرادی FF فایل مبتنی بر استانداردهای تبدیل

دنبال InSync تکنولوژی:
Facebook: https://www.facebook.com/InSyncTechLtd/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/insync-technology-ltd/
توییتر: https://twitter.com/InSyncLtd

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>