مجتمع ورزشی برای توزیع PPV مسابقات بسکتبال


‘5 مسابقات’ به ویژگی های سابق NBA ستاره مایک Bibby ماریو چالمرز

طرفداران بسکتبال را دریافت کنید برخی از pay-per-view hoops عمل قبل از NBA بازگشت به دادگاه جدید در مسابقات مجموعه به برتر جولای 19.

افتتاحیه مسابقات 5 را چند قابلیت سابق NBA بازیکنان شرکت کننده در شش تیم سه بر سه مسابقات حذف است که برگزار خواهد شد از Orleans آرنا در لاس وگاس با توجه به داگ Jacobs, رئيس جمهور از مجتمع ورزشی خواهد شد که توزیع این رویداد PPV.

10 روز مسابقات اولین جولای 19 با اولین پنج مسابقات دور قبل از نیمه نهایی را در جولای 27 و فینال در روز 29 جولای گفت: مجتمع ورزشی. تیم خواهد بود مستقر در نیویورک و شیکاگو و میامی و ساکرامنتو, تورنتو و تگزاس و خواهد شد از ویژگی های مانند سابق ستاره NBA به عنوان ماریو چالمرز مایک Bibby, Jermaine تیلور, Brandon عجله و کارلوس ارریو.

FITE تلویزیون پخش خواهد کرد این مسابقات 5‘s اوایل دور در یک قیمت خرده فروشی پیشنهاد از $12.95 در هر دور نیمه نهایی و نهایی دور برای $19.95. در تقاضا و DirecTV را نیز ارائه $19.95 نیمه نهایی و نهایی دور گفت: این شرکت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>