Interra سیستم حل بحرانی لب همگام سازی مسائل برای شرکت های رسانه ای


با استفاده از باتون LipSync پخش و ارائه دهندگان خدمات به طور خودکار می تواند تشخیص لب همگام سازی مشکلات

کوپرتینو کالیفرنیا. — 7 آوریل سال 2020 — Interra سیستم جهانی پیشرو در ارائه دهنده محصولات نرم افزاری و راه حل های به صنعت رسانه های دیجیتال امروز اعلام کرد باتون LipSync خودکار یک ابزار برای لب همگام سازی تشخیص و تایید. باتون LipSync اهرم یادگیری ماشین (میلی لیتر) تکنولوژی و شبکه های عصبی به طور خودکار تشخیص صوتی و تصویری همگام خطا است. با استفاده از باتون LipSync پخش و ارائه دهندگان خدمات می توانند با دقت تشخیص صوتی سرب و مسائل مربوط به تاخیر در محتوای رسانه ای به منظور ارائه کیفیت برتر تجربه به بینندگان است.

“لب همگام سازی خطاهای مزاحم و مانع و تاثیر منفی کلی مشاهده و تجربه” گفت: Anupama Anantharaman معاون مدیریت محصول در Interra سیستم. “با ما باتوم LipSync محصول ما در حال گسترش ما تصویری کنترل کیفیت تخصص برای کمک به رسیدگی به مشکل صوتی-تصویری همگام سازی با استفاده از پیشرفته پردازش تصویر و یادگیری ماشین فن آوری. در علاوه بر این به حل مشکل تشخیص همراه اطلاعات اشکال زدایی و گزارش جامع خواهد شد یک راه طولانی در اطمینان صوتی-تصویری همگام دقت و کمک به مشتریان ما را به ارائه رضایت بخش تر تجربه مشاهده است.”

Interra سیستم LipSync نرم افزار قادر به انجام تشخیص چهره, صورت, ردیابی, لب, تشخیص و لب فعالیت تشخیص است. همگام سازی خطاها را می توان دیباگ بیشتر در باتون مدیا پلیر از طریق ویژگی های غنی و رابط کاربری است که قطعه خارج از همگام سازی فایل های صوتی و تصویری اشتباهات انحراف جدول زمانی برای تجسم بهتر است. پس از خطاهای شناسایی باتون LipSync فراهم می کند یک گزارش جامع از تمام لب همگام سازی مسائل است.

مطالب موجود را می توان در هر زبان مستقل از منطقه و منطقه است. ارائه پشتیبانی از اکثر فرمت های صنعت, BATON LipSync ملاقات رسانه های حرفه ای’ پیچیده مورد نیاز برای ارائه با کیفیت بالا multiscreen تصویری. باتون LipSync می توان یکپارچه به هر گونه محتوای موجود پردازش گردش کار و یا می توان آن را به عنوان یک برنامه مستقل.

با افزایش فعلی خود را دستی گردش با یک میلی لیتر-طراحی راه حل برای لب همگام سازی تشخیص و تایید رسانههای می تواند به افزایش بهره وری خود را. باتون LipSync پاسخ های مهم صنعت باید با جایگزین کردن وقت گیر و گران فرایند دستی با سریع تر و دقیق تر دستگاه کمک تشخیص است.

Interra سیستم خواهد شد در حال حاضر یک باتون LipSync آنلاین نسخه ی نمایشی به عنوان بخشی از شرکت دیجیتال مجموعه ای از وقایع در حال وقوع مارس 9-24. هر وبینار گذشته حدود 60 دقیقه است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این و دیگر وبینار موضوعات و برای مشاهده در دسترس بار و ثبت نام آنلاین مراجعه کنید: http://www.interrasystems.com/mailer/OnlineNAB2020/.

اطلاعات بیشتر در مورد Interra سیستم های راه حل را می توان در یافت www.interrasystems.com.

# # #

در مورد Interra سیستم (www.interrasystems.com)
Interra سیستم های ارائه دهنده جهانی از سرمایه گذاری در کلاس راه حل که ساده طبقه بندی و کنترل کیفیت (QC) فرآیند و نظارت بر محتوای رسانه ای در سراسر کل ایجاد و توزیع زنجیره ای. با تکیه بر Interra سیستم جامع تصویری بینش رسانه های کسب و کار می تواند در ارائه تصویری با کیفیت بالا تجربه, آدرس جدید روند بازار و بهبود کسب درآمد.

به طور گسترده ای به تصویب رسید و توسط پخش کابل, کابل مخابراتی, ماهواره, تلویزیون پروتکل اینترنت OTT و پس از تولید بازارهای سراسر جهان Interra محصولات سیستم فعال با کیفیت بهتر ویدئو, کاهش قرار گرفتن در معرض به مسائل قانونی و بالاتر از رضایت مشتری. شامل هوش مصنوعی و یادگیری ماشین-فعال الگوریتم های همراه انعطاف پذیر و نرم افزار-تعریف معماری Interra سیستم راه حل های پشتیبانی انواع استقرار حالات از جمله ابر بالاتر عملکرد و مقیاس پذیری و بهره وری.

شرکت صنعت پیشرو راه حل عبارتند از باتون های نسل بعدی ترکیبی کنترل کیفیت راه حل جامع ارائه می شود که قابلیت راه فراتر از استاندارد خودکار کنترل کیفیت; ORION™ و اوریون-OTT زمان واقعی محتوای مانیتور اطمینان بالا QoE; و وگا رسانه های تجزیه و تحلیل برای انطباق و اشکال زدایی از کد گذاری جریان است.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/InterraSystems/200407InterraSystems.docx

عکس لینک: www.202comms.com/InterraSystems/LipSyncWeb.png
عکس عنوان: Interra سیستم باتون LipSync رابط وب

دنبال Interra سیستم:
توییتر: https://twitter.com/interrasystems
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/interra-systems

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>