بزرگراه میان ایالتی رولت: Ex-شهرستان کلیبورن معاون که اخراج تفنگ به ترافیک پنجه نرم می کند گناه

سابق کلیبورن شهرستان کلانتر و معاون که بعد از یک تفنگ به ایالتی ترافیک بدون هیچ دلیل در سال 2018 راه می رفت ساعت پس از رزرو به زندان در روز یکشنبه است.

نوح Arnwine در حال حاضر 21, تبدیل خود را در به رزرو به Loudon زندان شهرستان در حکم جنایت بی پروا خطر افتادن. او بی درنگ ایستاده بود قبل از یک قاضی مجرم به بزه تعداد همان شارژ و پرداخت جریمه نقدی از $2 و رفت با 11 ماه و 29 روز بدون نظارت مشروط. او نیز مورد نیاز خواهد بود به انجام خدمات اجتماعی و یک تفنگ دوره ایمنی.

معامله — زده وکیل مدافع Wesley سنگ و 9 منطقه قضایی دادستان کل راسل جانسون — پیچیده مضحک پرونده در کمتر از سه ساعت است. رزرو Arnwine به زندان جانسون گفت: دادستان قادر به درمان او به عنوان یک زندانی و در نتیجه در اطراف دریافت سفارش از تنسی دیوان عالی کشور تعلیق ترین فرد در دادگاه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“به عنوان منطقه وکلای ما می بینیم بسیاری از کارهای احمقانه ای که مردم را” جانسون نوشت: در بیانیه به ناکس اخبار. “ما همه انسان هستند و هیچ یک از ما است که از ایمنی روانی ساقط. اما تفنگ ایمنی بسیار مهم است به خصوص به عنوان یک مامور اجرای قانون. وجود دارد بدون هیچ دلیل خوب به نظر من برای معاون Arnwine به بازی با یک حاوی هفت تیر که در ماشین و کشیدن ماشه.”

“این واقعا من از freaked’

در نوامبر. 2, 2018, Arnwine بود بازگشت از یک عملیات حمل و نقل در صندلی مسافر از شهرستان رزمناو زمانی که پس از آن-19 ساله از جیبش شخصی خود .38-کالیبر Ruger خالی همه اما یکی از اتاق اشاره کرد و تفنگ در شیشه جلو و کشیده ماشه “را به عنوان اگر او در حال بازی رولت روسی” با توجه به شریک زندگی خود را.

گلوله سوراخ رزمناو را به شیشه جلوی اتومبیل و whizzed به ترافیک در طول یک ساعت یک عجله در بزرگراه بین ایالتی 75 شمالی در نزدیکی فیلادلفیا, تنسی, خروج.

“من آهسته به مانند 40 در بزرگراه بین ایالتی در حال انتظار برای کسی که فقط خراب کردن و شروع به کوه در می رم از پایان بیش نهایت به این دلیل که آنها پشت سر خود را منفجر کردن” معاون کودی Lankford بود که رانندگی در آن زمان گفت: در یک ضبط به دست آمده توسط ناکس اخبار. “واقعا من از freaked, اما من فکر نمی کنم کسی آسیب دید. آن را فقط به این اصل است که او احمقانه است که آن نوع از نگرانی های من است.”

Lankford گزارش تیراندازی به Arnwine را سرپرست سابق دستیار ارشد معاون Mark Ellis.

“بین پوزه فلش و به طور موقت deafened من آن را در زمان یک ثانیه به فکر می کنم آنچه که دقیقا انجام دهید” Lankford گفت الیس. “(شما) ممکن است نیاز به تماس با بیمارستان ها در سراسر فیلادلفیا, تنسی, و مطمئن شوید که هیچ یک را نشان داد تا با یک غیر قابل توضیح زخم گلوله.”

الیس گفت که او دقیقا همان است که ولی پیدا نکردم هر گونه آسیب به تیراندازی.

‘باید آهسته اخبار روز’

الیس گفت: توصیه می شود کلیبورن County Sheriff بابی بروکس آتش Arnwine و اتهام او را با یک جنایت است.

Arnwine نامادری با این نسخهها کار به عنوان کلانتر ، پدرش یک تنسی گشت بزرگراه سپاهی مورد استفاده برای کار با کلانتر.

الیس گفت کلانتر نادیده گرفته و توصیه های خود را نگه داشته و تیراندازی آرام و به جای آن مجبور الیس بیش از یک مبارزه با یک زندانی زندان. که مبارزه به پایان رسید که وقتی که الیس با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن به زانو در آوردن اهل بیت به عنوان او مبارزه با نیم دوجین افسران منجر به الیس کیفرخواست به اتهام حمله و رسمی ظلم و ستم.

الیس’ وکیل T. اسکات جونز گفت: مشتری هیچ کار اشتباهی انجام داد و به تعقیب یک ساختگی تا بهانه ای برای کلانتر به خلاص شدن از شر الیس. یک جلسه در الیس’ مورد مجموعه ای برای ماه آینده.

کلانتر بخشی به نام الیس یک “تمام عیار دروغگو” گفت: او را دیدم هرگز توصیه Arnwine اخراج می شود و عنوان تیراندازی به عنوان یک حادثه که نمی نیاز به بررسی دارد.

“باید آن را آهسته اخبار روز اگر شما در مورد این درخواست” بروکس گفت: ناکس اخبار هنگامی که برای اولین بار می خواست در مورد تیراندازی.

Arnwine برگزار شد بر روی خود نشان برای نه ماه پس از تیراندازی تنها به اخراج می شود فقط به عنوان تنسی دفتر تحقیقات راه اندازی یک پروب به این موضوع است.

بروکس که فقط پس از سلف خود مجرم شناخته شد گفت: در این زمان بود که یک تصادف است و او اخراج Arnwine برای امتناع از سفارش به رفتن به زندان برج.

بررسی شد و آهسته در بخشی از یک سوال بیش از کجا دقیقا تیراندازی صورت گرفت. Arnwine شلیک تفنگ خود را در Loudon-Monroe county line جنوب ناکسویل. هر شهرستان است که در یک جداگانه قضایی منطقه پس از منطقه به طور کلی وکیل استیو Crump و راسل جانسون لگد مورد عقب و جلو.

“من امیدوارم و فکر می کنم که نوح Arnwine است صمیمانه خجالت اقدامات خود را” جانسون گفت: ناکس اخبار روز چهارشنبه. “به عنوان یک معاون سابق وجود دارد به یک سطح معینی از تحقیر در روند بازداشت رزرو آورده و به دادگاه قبل از یک قاضی به اعتراف به انجام چنین.

“من فکر می کنم که Arnwine خواهد بود خوشحالم که برای قرار دادن این پشت سر او و حرکت رو به جلو است.”

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>