رسیدگی به ساناز Boswell مرگ همچنان با وجود coronavirus دادستان می گوید

تحقیقات مربوط به مرگ تنسی کودک نو پا ساناز Boswell ادامه دارد با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس زیرا مقامات احساس مورد یک اولویت است, Sullivan County District Attorney General بری Staubus گفت ناکس اخبار.

“من احساس نمی راحت صحبت کردن در مورد دقیقا آنچه که ما در حال انجام” Staubus گفت. “اما به طور کلی آن را مانند هر بررسی است. وجود دارد باید به مصاحبه های انجام شده وجود دارد به پزشکی قانونی تست کامل شده و وجود دارد تعدادی از چیزهایی است که باید انجام شود. و کسانی که همه چیز در حال انجام است.”

اقدامات تصویب کند به فرد-به-فرد گسترش ویروس تغییر کرده راه پلیس و دادستان انجام شغل خود را.

سازمان های اجرای قانون در برخی از حوزه های قضایی گرفته اند به نوشتن استناد به جای به دست آوردن حکم بازداشت برای هزینه های مختلف به عنوان کلانتر سعی کنید به نگه داشتن زندان از بودن به سر می برند. وکلای مدافع و قضات باید تبدیل به فناوری به عنوان تنظیم آنها را به منظور از تنسی دیوان عالی کشور تعلیق ترین فرد در دادگاه.

در Sullivan County, Staubus گفت: مقامات کار کرده اند به منظور محدود کردن تماس خود را با شاهدان و متهمان در بسیاری از موارد.

“افسران بسیار نگران آلوده شدن و تماس داشتن با افراد به خصوص در گشت و چیزهایی مانند این که” او گفت:. “ما منتشر شد مردم از زندان و ما به استناد هنگامی که ما به طور معمول انجام حکم بازداشت. ما در حال کاهش تعداد فرهنگ جامعه تبدیل. در راه است که آن را تحت تاثیر قرار بسیاری از عدالت کیفری توابع.”

اما در دست زدن به Boswell مورد Staubus گفت: این طرز فکر است: “اجازه دهید چیزهایی است که حفظ ایمنی از محققان اما هنوز هم سعی کنید در هر راه ما می توانیم به دنبال هر آنچه در آن است که ما باید انجام دهیم.”

Boswell, a 15-ماه-پیر دختر از Blountville مرده پیدا شد در 17 روز از پیچیده جستجو است که زمانی شروع شد که پدر بزرگ او گزارش خود را از دست رفته ماه بعد از او گذشته بود. این تحقیقات به رشد span سه متحده خار کهربا هشدار و قرعه کشی در اف بی آی به عنوان دختر بستگان گفته متناقض تغییر داستان به پلیس.

دختر با مادر و تنها سرپرست قانونی, 18 سال, پیر مگان Boswell دارای ماند پشت میله های زندان پس از دستگیر شدن به اتهام ساخت گزارش نادرست است. مقامات متهم او را از دروغ گفتن به آنها در مورد دختر محل نگهداری از لحظه ای که این تحقیقات آغاز شد.

Staubus گفت که دفتر او دریافت مجوز از تنسی دیوان عالی کشور به ارائه گزارش خلاف واقع در مورد یک هیئت منصفه در اواخر این ماه. او نمی خواهد می گویند که آیا دادستان به طرح ارائه هرگونه شواهد مربوط به کودک مرگ است.

همچنین زندانی است دختر مادر بزرگ مادری, 42 ساله آنجلا Boswell. او هفته گذشته بازداشت شده به اتهام او و مرد دیگری burglarized پدر و مادر او خانه تلفن همراه با راه رفتن را از طریق درب جلو و تخلیه کردن تلویزیون و اسلحه و ابزار. هنگامی که او رزرو شده بود به Sullivan County jail, مقامات گفت: او پیدا شد با یک کیسه مشکوک به متامفتامین و تقلبی 50 دلار در لایحه.

که دستگیری مشخص شده حداقل دوم آنجلا Boswell پس از تحقیقات آغاز شد. او و دوست پسر او ویلیام McCloud دستگیر شدند در کارولینای شمالی در فوریه. 21 متهم از فرار دولت در یک ماشین به سرقت رفته روز پس از دختر گزارش شد گم شده است.

مقامات عموم نیست نام یا رد کرد — یک مظنون در مرگ. آنها نیز منتشر نشده هر گونه اطلاعات در مورد علت یا ماهیت مرگ از بدن او پیدا شد در خانواده ملک 6 مارس.

یک قاضی موافقت کرد به مهر سوابق از یک کالبد شکافی و Staubus گفت او دیده نمی شود به گزارش کالبد شکافی. دادستان دوباره کاهش یافته و به انتشار هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه کودک درگذشت.

“همه اینها در نهایت آشکار خواهد شد,” او گفت:.

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>