iRacing نگه می دارد طرفداران نسکار تنظیم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در طول چند سال گذشته محلی موتورسواری علاقه مندان رونی کمپبل گفت: هر کسی که مایل به گوش دادن که iRacing محبوبیت خود را ادامه خواهد داد به رشد است.

به عنوان سابق راننده خودرو مسابقه ای در نشویل Fairgrounds سریع السیر کمپبل می دانست که چگونه نزدیک iRacing به واقع بودن در مسیر.

بنابراین کمپبل بود جای تعجب نیست که مسابقه مجازی به یک سطح جدید به تازگی کمک به پر کردن شکاف پس از نسکار فصل متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من به تماشای این تکنولوژی تغییر و بهبود و رسیدن به نقطه که در آن است امروز” کمپبل گفت:. “ضربات ذهن من چگونه واقع بینانه است. آن را درست مثل شما در حال نشستن در یک ماشین مسابقه.”

آن را ممکن است واقع بینانه عنصر و یا رقابت و یا به سادگی که دارد بسیار دیگری برای انجام در حالی که قرنطینه. به هر صورت زمان جام نسکار رانندگان و دیگران مانند دیل Earnhardt جونیور پیوست FOX Sports برای نگه داشتن طرفداران را سرگرم با شرکت در eNASCAR iRacing Pro دعوتی سری در طول بیماری همه گیر.

► مطلب: سازمان دیده بان بالا رانندگان نسکار به علاوه دیل Earnhardt جونیور در مسابقه آنلاین سری شروع یکشنبه

“این بسیار واقع بینانه” راننده Clint Bowyer گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “شما در حال استفاده از همان مکانیک همان نیروهای همان حرکات را به عنوان شما با استفاده از در زندگی واقعی به ماشین خود را به سرعت و به شما این است که هماهنگی دست و چشم خود را ، شما درایو این چیزها خیلی با پدال با گاز و ترمز فرمان ورودی. همه کسانی که ورودی را در ذهن خود همان چیزی دقیق و با همان ابزار استفاده می کنیم برای قرار دادن ماشین خود را به جلو در این زمینه بر روی هر یکشنبه.”

این eNASCAR iRacing Pro دعوتی سری شده است به یک ضربه با طرفداران. مجازی مسابقه در حیاط-میامی در مارس 22 پخش شد در FS1 و تا به حال 1 میلیون بیننده.

روباه و FS1 پخش مسابقه بعدی در تگزاس موتور جاده سریع السیر که جذب 1.3 میلیون ها نفر از بینندگان و 1.1 میلیون نفر به تماشای این مسابقه در Bristol Motor Speedway در مارس 5.

مسابقه بعدی که یکشنبه در ظهر CT در ریچموند Raceway در روباه و FS1.

► مطلب: Bristol Motor Speedway iRace ممکن است بسیار دشوار را برای رانندگان نسکار

درست مثل “دنیای واقعی”

طرفداران کشیده شده است به رکوردی شبیه سازی بیشتر از دیگر esports بازی به دلیل آن است که نزدیک به چیزی واقعی با توجه به iRacing معاون اجرایی رئیس جمهور و تهیه کننده اجرایی استیو مایرز.

“این فقط واقعیت است که رانندگی شبیه سازی ماشین مسابقه با فرمان و پدال تنظیم دقیق همان چیزی است که این رانندگان نسکار) آیا در دنیای واقعی” مایرز گفت. “آن را به طور مستقیم مربوط به مهارت های خود را تنظیم و بر خلاف هر یک از این دیگر (esports) می توانید انجام دهید. شما می توانید بازی بازی های NBA 2K20 با LeBron James و احتمالا او را ضرب و شتم. اما شما نمی تواند گام در بسکتبال و حتی احتمال ساخت یک سبد خرید در برابر او.”

مایرز گفت: شرکت خود را با بهره گیری از افراد گیر بودن در خانه با هیچ زندگی می کنند ورزشی برای تماشای تلویزیون است. در همان زمان او معتقد است iRacing می تواند کمک نسکار جبران برخی از طرفداران آن را از دست داده در طول چند سال گذشته.

“این یک وضعیت وحشتناک که جهان در حال حاضر و شما نمی همیشه رنگ پریده به دیدن یک بیماری همه گیر بودن به این دلیل است که خود را به پلت فرم بالا می شود به یک سطح جدید” مایرز گفت. “اما شاید این چیزی است که یک برکت و رحمت در لباس مبدل به صورت رکوردی است که آن را ممکن است جذب برخی از طرفداران جدید. آن شده است یک مبارزه برای نسکار و بسیاری از ورزش های جوان و جدید توسعه طرفداران و این ثابت کرده است که یک راه عالی برای انجام این کار است.”

می iRacing همچنان اسیر یک مخاطب ؟

اریک جونز که به پایان رسید و 16 امتیاز در جدول رده بندی و واجد شرایط برای جام حذفی برای دومین سال متوالی در سال 2019 معتقد است آن را به دلیل بینندگان گزینه های محدود در طول بیماری همه گیر.

“اوایل مسابقه قطعا رفتن به بهترین آنهایی که, اما من فکر می کنم شما همچنان به شماره های خوب به عنوان ما به همراه” جونز گفت. “در حال حاضر آن را واقعا تنها چیزی که در تلویزیون به عنوان دور به عنوان ورزشی بروید و هیچ چیز دیگری واقعا به تماشای. آن را به چیزی که واقعی است, اما آن را نزدیک ما می توانیم.”

رسیدن به مایک ارگان در 615-259-8021 و یا در توییتر @MikeOrganWriter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>