‘Irregulators’ اعتراض میلیاردها دلار برای روستایی های بی سیم برای ارتباطات

به عنوان FCC آماده برای رای دادن در یک پیشنهاد برای سرمایه گذاری 9 میلیارد دلار در 5G شبکه ایجاد یک گروه تماس خود Irregulators می خواهد FCC نیروی مخابراتی برای ساخت وعده داده شده خود را, زمینی, فیبر, شبکه اول است.

آمریکایی ها مسئول فناوری Irregulators استدلال می کنند مخابراتی افزایش قیمت و تحمیل هزینه برای چندین دهه در وعده فیبر buildouts اما در حال حاضر wnat میلیارد ها دلار برای ساخت شبکه های بی سیم است که سود آور تر و ارزان تر برای ساخت نام تجاری آن “fibergate.”

مرتبط با: FCC روستایی پهنای باند صندوق تساوی جمعیت

FCC طرح به رای دادن در مارس 23 جلسه عمومی در صندوق. به 9 میلیارد دلار داده خواهد شد و بیش از یک دهه است و حدود 450 میلیون نفر در هر سال بیش از صندوق خدمات جهانی (USF) تحرک صندوق تخصیص که جایگزین آن است. پول اضافی نیز خواهد آمد از USF. FCC را هدف مناطق روستایی خواهد شد که به احتمال زیاد کمتر به 5G وجود ندارد که پشتیبانی می کند.

“اگر شرکت های تلفن تمام شده بود بیرون ساختمان فیبر نوری شبکه, آنها وعده داده شده از سال پیش خواهد بود وجود دارد هیچ روستایی تقسیم می گوید:” Irregulator بروس Kushnick سابق ارتباطات تحلیلگر. او می گوید: ارتباطات در حال تلاش برای سرمایه گذاری بر روی این بیماری همه گیر به دریافت میلیاردها دلار از دولت-روستایی پهنای باند یک اولویت در یک ملت از یک پهنای باند متکی به پناهگاه در محل مردم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>