Knox County نشسته است در $6 میلیون پیشنهاد برای مشهور قرمز-آجر 18-داستان اندرو جانسون ساختمان از اکتبر 2017. در حال حاضر چند هفته قبل در کمیسیون در حال انتظار برای رای دادن در فروش برخی از آنها نشان می دهد این شهرستان باید پول بیشتری دریافت کنید.

این یک ادعا شهرستان دفتر شهردار مخالف با. آن را می خواهد به فروش کامل در اسرع وقت.

فروش متوقف شد به این دلیل که Knox County Schools دفاتر اداری — که در AJ ساختمان از سال 1992 — آیا نیاز به یک محل برای رفتن. که عمدتا مراقبت های گرفته شده از ماه گذشته زمانی که این کمیسیون به اتفاق آرا رای داده اجازه می دهد تا مدارس برای حرکت به دره تنسی قدرت شرق برج.

این 6 میلیون دلار فروش در جدول است که با Nashville-بر اساس BNA Associates LLC برای ایجاد یک بوتیک هتل ها و آپارتمان ها. اولین رای اجازه خواهد داد که این شهرستان به مذاکره ظریف پارامترهای این توافق از جمله مالیات کمک BNA نیاز برای معامله. این جزئیات را مجبور به رای گیری دوباره در تاریخ آینده است.

بیشتر: اصلاح هر یک از هنک ویلیامز’ رمز و راز پر نهایی ساعت از ناکسویل

دفتر شهردار ثابت 6 میلیون دلار فروش برای کمک به جبران بخشی از 14 میلیون دلار را دارا معامله است. اگر کمیسیون تایید نیست فروش این ساختمان خواهد بود بازگشت به پیشنهاد و شهرستان را مجبور به پیدا کردن یکی دیگر از 6 میلیون دلار به سوراخ را پر کنید.

چه آن را تبدیل به ؟

BNA برنده پیشنهاد شامل یک وعده داده شده $43 میلیون دلار سرمایه گذاری برای ایجاد یک 94-اتاق بوتیک هتل با واحد آپارتمان و یک نوار پشت بام. ساختمان بوده است که یک هتل با یک لیست از مهمانان مشهور — از جمله اینکه در گذشته محل هنک ویلیامز پدر ماند قبل از مرگ او. آن ساخته شده بود در سال 1929 و اضافه شد به ثبت ملی اماکن تاریخی در سال 1980.

ناکسویل توسعه دهنده Oliver Smith گفت: او به طور کلی فکر می کند مرکز شهر شروع به ضربه “جرم بحرانی” با تعدادی از هتل های آینده آنلاین — خیلی بیشتر از زمانی که BNA ارسال پیشنهاد خود را در سال 2017 — اما گفت که در انتهای جنوبی, گی, خیابان نیاز به فعالیت بیشتر.

“من فکر می کنم ما نیاز به یک کاتالیزور که در پایان و (بوتیک هتل) خوب است. من فکر می کنم که خواهد بود خوب برای دیدن که اتفاق می افتد. … من می خواهم این واقعیت است که اگر چیزی می رود و سپس برخی از شیمی می رود که در پایان (از خیابان) و به عقب می رود به سمت بازار میدان,” او گفت:.

شهرستان تدارکات مدیر مت مایرز گفت: این ساختمان دارای “بهترین نمایش در شهر” به دنبال بیش از مرکز شهر و کوه های دودی. او گفت که حتی اگر آن بوده است سه سال پس از این بوتیک هتل طرح معرفی شد, ساختمان و محل هنوز هم مطلوب برای توسعه دهندگان.

چقدر است این ساختمان به ارزش?

این دلار چند سوال. این ساختمان ساخته شده بود در سال 1929 و بازسازی شده است اما به احتمال زیاد نیاز به طی آن وارد می شود به منظور تبدیل به یک بوتیک هتل است.

در ماه جولای 2015 ساختمان درازي بود برای حدود 8 میلیون نفر است. این رقم اما برای “بالاترین و بهترین استفاده” که از شهرستان می گوید که فضای اداری و یا مخلوط با استفاده از ساختمان با فضای اداری و مسکونی آپارتمان یک بوتیک هتل است.

هنوز BNA را 6 میلیون دلار ارائه شد و بالاتر از شش شرکت دیگر بود که آن را در سال 2017 انتخاب شده.

برخی پیشنهاد کرده اند که ساختمان ارزش خیلی بیشتر از آن و با اشاره به رقم ذکر شده در این شهرستان ارزیاب املاک وب سایت است که می گوید این ساختمان به ارزش $13.5 میلیون در سال 2017. که تعداد اما احتمالا قابل اعتماد نیست با توجه به شهرستان ارزیاب املاک John Whitehead. وایتهد مطمئن نیست که در آن شکل را از آمد — به احتمال زیاد بیمه شکل یا چیزی از مرتب کردن بر اساس — و گفت: این شهرستان نیست ارزیابی خود را اموال.

قابل مقایسه با فرگت هتل ؟

شهرستان مدیر امور مالی Chris کالدول در مقایسه با ساختمان های تاریخی فرگت هتل (در حال حاضر هایت محل) دورتر در شمال, گی, خیابان, که در اصل باز در سال 1919.

توسعه دهنده ریک دوور پرداخت حدود $3.67 میلیون دلار برای حدود 130,000 متر مربع فضا در 2014. این AJ ساختمان فروش پیشنهاد شده است در $6 میلیون برای حدود 150.000 متر مربع.

کالدول گفت که او مطمئن نیست در این شهرستان می تواند $6 میلیون اگر AJ ساختمان قرار داده شده بود را برای پیشنهاد.

بیشتر: هایت جایی برای باز کردن در سابق فرگت, هتل

“آنچه که آنها در حال رفتن به می گویند این است که فرگت شد در بسیاری شکل بدتر از AJ” او در مورد گفت: ممکن است کمیسیون مخالف است. “عادلانه است. اما اگر شما در حال رفتن به دل و روده ای (مدظله العالی) به هر حال همان چیزی است که BNA در حال رفتن به انجام … او را تبدیل به آنچه در آن است در حال حاضر به یک بوتیک هتل, بنابراین من فکر نمی کنم این مسائل وضعیت آن در.

“گوش اگر آن را به یک ارزیابی دوباره آن ممکن است بالا برود. این است چهار یا پنج سال است. اما برای مقابله با آن, ساخت و ساز قیمت در حال راه اندازی” او ادامه داد. “و نه تنها که چگونه بسیاری از هتل های مرکز شهر که در حال حاضر وجود ندارد که (BNA) قرار داده و پیشنهاد خود را در ؟ … بنابراین من فکر می کنم آن را معادل یک کمی،”

آن را به کمیسیون حمایت ؟

کمیسر ریچی Beeler گفت: $6 میلیون شکل به نظر می رسد کمی پایین اما گفت که او می خواهم به شنیدن از کارشناسان توسعه قبل از تدوین نهایی ، بدون در نظر گرفتن او گفت: هیچ عجله به دلیل آن را حداقل به مدت یک سال (به احتمال زیاد دو یا سه) برای یک مستاجر برای باز کردن درب های خود را.

“مرکز پیشرفت کمی خوب پس 2017 و ممکن است آن را به ارزش نگاه دوباره چون دوباره 8 میلیون دلار است که تفاوت قابل توجهی در حال حاضر پول,” او گفت:.

دیگر کمیسیون از جمله جان Schoonmaker و کارسون Dailey گفت: آنها نیاز به کسب اطلاعات بیشتر قبل از گفتن اینکه آیا 6 میلیون دلار بود به اندازه کافی برای مالکیت.

رئیس کمیسیون هیو Nystrom گفت: این شهرستان باید اقدام و افتخار دادن توافق با BNA اما گفت که اگر مذاکرات آشکار نامطلوب پرداخت در ازای مالیات درخواست این شهرستان می تواند همیشه عقب است.

به این منظور Nystrom مناسب است. مذاکرات بین شهرستان و BNA — یا هر خریدار در آینده — تقریبا هر آينه در نتیجه یک خلبان توافق است که این کمیسیون باید به تصویب. از آنجا که این شهرستان نمی تحقق درآمد مالیاتی برای 15 تا 25 سال است.

که انتظار بازی است که به اندازه کافی دلیل برای rebid و امید برای پول بیشتر Beeler گفت.

“گرفتن $2-$3 میلیون بیشتر خواهد بود مقدار قابل توجهی از پول در حال حاضر به دلیل هر گونه درآمد ممکن است به تعویق افتاده پایین جاده,” او گفت:.

چه بعدی ؟

شبیه به چگونه آن را به کار گرفته TVA شرق برج دفتر شهردار در حال برنامه ریزی برای ارائه در کمیسیون ها و رسانه ها یک فرصت به تور AJ ساختمان در هفته آینده یا در تلاش برای کمک به سهولت کمیسیون’ نگرانی.

این Knox County, مدرسه, مدیره انتظار می رود که برای رای دادن چهارشنبه در TVA حرکت این ماه است. آن را قبلا رای دادند در حمایت از معامله اگر آن را قانونی تلقی و سرپرست باب توماس اعلام حمایت خود را از این پیشنهاد در ماه نوامبر همراه با یک وعده داده شده 1 میلیون دلار در پس انداز شهرستان را از سیستم مدرسه برای استفاده به عنوان آن را انتخاب کند.

یک نقطه چسبیده شده است سیستم مدرسه در حال حرکت به فدرال متعلق به ساختمان و از دست دادن ممکن است از قدرت. همه طرف های درگیر در انتظار یک آینده نظر از دولت و دادستان کل. دولت ایالت بکی دانکن مسی, R-Knoxville ثبت شده است یک پیش نویس از درخواست برای نظر.

به طور جداگانه مسی و دولت Rep. لایحه دونن R-Knoxville, ثبت یک لایحه در هفته گذشته است که اجازه می دهد مدرسه دفاتر اداری می شود که در یک ساختمان فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im