آیا جرمی Pruitt نشست نوار تنسی فوتبال استخدام مجموعه توسط بوچ جونز ؟

بوچ جونز نگه داشته کمد تغییرات آینده در امضای ملی بعد از پنج سال پیش. او ملبس به یک سطل کلاه برای جشن امضای Kahlil مکنزی. بعد او نصب شده خود را با یک پاپیون به افتخار درو ریچموند امضای.

او خوشگذران و خوی آمد و به عنوان تنسی مونتاژ 30 بازیکن 2015 امضای کلاس که رتبه چهارم در سراسر کشور در 247Sports کامپوزیت — برنامه بالاترین رتبه در کلاس از سال 2007.

“ما ثابت کرده ایم که ما را به احترام در سراسر کشور از آنچه که ما در حال ساخت در تنسی” جونز و سپس جلد’ مربی گفت: آن روز.

کلاس شکست مواجه.

هیچ کس در آن کلاس شد همه SEC بازیکن. هجده از 30 بازیکن نیست پایان حرفه خود در تنسی فهرست یا به علت انتقال اخراج پزشکی بازنشستگی یا ترک فوتبال است.

جونز اخراج شد 2½ سال پس از امضای این کلاس, خروج میراث یک مربی که اغلب تحت سلطه استخدام رتبه بندی اما بیش از حد اغلب whiffed در ارزیابی نمی تواند توسعه استعداد و یا نمی تواند بازیکنان را حفظ.

یک مربی توانایی جذب است که اغلب با قرار دادن در زیر میکروسکوپ. استخدام رتبه بندی آن را آسان به ارائه صندلی ارزیابی اینکه آیا یک مربی خوب است همکاران.

اوایل در ادامه جونز’ جایگزینی سوم-سال مربی جرمی Pruitt است که او را استخدام به خوبی هر چند نه در سطح نخبگان و نه او همسان جونز’ نمرات بالا در استخدام رتبه بندی.

اما دقیق تر تحلیل نشان می دهد که Pruitt استخدام و مقایسه مطلوب به که از سلف خود است. و اینکه آیا Pruitt توسعه استعداد او در زمین خواهد بود فقط به عنوان مهم به این که آیا او قدرت ماندن.

“وجود دارد می تواند تفاوت بین استخدام واقعا خوب کلاس و داشتن واقعا خوب تیم های فوتبال” گفت: Craig Haubert, ESPN, ملی, استخدام هماهنگ کننده. “استخدام نیروی حیاتی از هر برنامه فوتبال اما این پایان نیست از این روند است.

“این یک چیز را خیلی خوب جذب کلاس. این یک چیز کاملا متفاوت برای دریافت کنید که به ترجمه روی زمینه.”

چه جرمی Pruitt مونتاژ استخدام یک کلاس

Pruitt و کارکنان خود را به دنبال چه تنسی مربی بداند “عوامل حیاتی” در چشم انداز آنها در حال ارزیابی هستند. هر یک از موقعیت های مختلف مجموعه ای از عوامل است.

برای مثال زمانی که تنسی استخدام دفاعی پشت جلد به دنبال سه عوامل حیاتی:

  • می توانید با او بازی man-to-man پوشش?
  • او می تواند مقابله در فضا ؟
  • چه نوع از توپ مهارت ،

“هر فردی موقعیت ما باید از این عوامل مهم است که ما به دنبال” Pruitt گفت. “ما یک مقیاس درجه بندی است که ما رفتن. آنها را مجبور به آمار برخی از علائم و اگر آنها ضربه این علائم پس از آن که آنچه به اعتقاد ما آن طول می کشد برای موفقیت در این لیگ است. این نوع از راه ما در مورد رتبه بندی بازیکنان ما و راه ما هیئت مدیره است.”

قد و وزن در نظر گرفته بیش از حد به علاوه وحشی-کارت عوامل مانند چه نوع از دبیرستان برنامه استخدام می آیند ؟ آیا او آمده از یک مدرسه با یک قدرت خوب و تغذیه برنامه ؟

استخدام یک دبیرستان چشم انداز متغیرهای بیشتر از گفتن ارزیابی یک کالج, چشم انداز پیش نویس NFL. هیچ سراغ ترکیب است که به ارمغان می آورد بالا high school بازیکنان به یک محل برای ارزیابی است. و سطح رقابت بالا, مدرسه, چشم انداز, چهره متفاوت بوده و تا حد زیادی از دولت به دولت و یا بر اساس طبقه بندی سطح.

“هنگامی که شما در حال استخدام بچه های دبیرستان برای دریافت اطلاعات صحیح دشوار است” Pruitt گفت.

مقایسه جرمی Pruitt به امضای کلاس برای کسانی که از بوچ جونز

آن را ندارد جونز به ساقه استخدام نمودار. او امضا ملت 25-رتبه کلاس در سال 2013 پیش از فصل اول خود را قبل از بهبود به هفتم با 32 بازیکن در کلاس سال بعد.

اگر چه جونز به یک هدف آسان برای انتقاد در حال حاضر او جلب ستایش — به خصوص برای استخدام — چند سال تصدی خود.

“بوچ جونز درک تصویر بزرگ از استخدام” بارتون سیمونز, 247Sports’ مدیر سراغ گفت: در سال 2015 پیش از امضای ملی روز. “او یک چشم انداز بزرگ و روشن grand strategy. من که تحت تاثیر قرار گرفته با کلی گرند استراتژی که هر مربی در این کشور پس از او گرفته است.”

پس از جونز’ چهارم-رتبه کلاس در سال 2015 نهایی خود را در دو کلاس آغشته به 14 و 17.

Pruitt استخدام آینه به سمت بالا روند جونز’ برای اولین بار سه سال است. او امضا 21-رتبه کلاس در سال 2018, تقلا برای ساخت این کلاس پس از او استخدام شد یک هفته و نیم قبل از دسامبر امضای اوایل دوره است.

او در کلاس دوم بهبود یافته برای 13th قبل از این سال کلاس رتبه 10.

Pruitt سوم امضای کلاس می تواند برجسته تر روشنایی ضعیف تابیدن تا به حال جلد فرود اهداف مانند پنج ستاره ورزشکار Darnell واشنگتن (امضا شده با گرجستان) و یا بالا ردیف چهار ستاره دفاعی به پایان می رسد جی هاردی (Auburn) و یا ضربه فیلم های پورنو کار Ojulari (LSU).

با اینحال جلد بسته قوی در طول ماه های دسامبر و فوریه امضای دوره و متد صعود رتبه بندی.

جونز امضا سه پنج ستاره چشم انداز در طول تصدی خود: مکنزی و همکار دفاعی lineman Kyle فیلیپس و offensive lineman Trey Smith. تنها اسمیت دو زمان همه-SEC honoree شد یک کنفرانس بازیکن.

Pruitt امضا کرده دو تا پنج ستاره در چشم انداز فرود Wanya موریس و Darnell رایت به تیتر 2019 کلاس. هر دو linemen توهین آمیز شد دانشجوی سال اول شروع, اما هيات داوران از اینکه آنها را زندگی می کنند تا خود را در پنج رتبه بندی ستاره.

اگر چه Pruitt کلاس رتبه بندی نشده همسان جونز’ top کلاس معیارهای دیگر نشان می دهد که او کمی بیش از حد جونز در دنباله.

در Pruitt را 2019 و 2020 کلاس تنسی میانگین signee امتیاز گردآوری شده توسط 247Sports کامپوزیت بهتر از متوسط signee امتیاز در هر یک از جونز’ کلاس, کمی با شکوه جونز’ top دو کلاس.

کجا بوچ جونز به اشتباه ؟

تنها سه جونز’ top 15 signees از نظر چشم انداز امتیاز شد تمام ثانیه اجرا.

Jalen هرد بود تمام تیم دوم-SEC در حال اجرا قبل از انتقال به بیلور. اسمیت دریافت تمام ثانیه افتخارات در سال 2017 و 2019. نایجل جنگجو به دست آورده اول-تیم افتخارات به عنوان یک ارشد این فصل است.

دو از 15 بازیکن جونز امضا — کارفرمایی جارت Guarantano و در حال اجرا پشت Ty چندلر — هنوز هم یک شانس برای تبدیل شدن به همه-SEC بازیکنان به سالمندان در سال 2020 است.

اگر جونز می شود سرزنش برای بسیاری از بالا signees نه رسیدن به وضعیت نخبگان و سپس او نیز سزاوار اعتبار برای برخی از نیروهای که عملکرد بهتری نسبت به رتبه بندی خود را.

جاشوا دابز نبود در نظر گرفته نخبگان چشم انداز — او رتبه 10 در میان pro-سبک quarterbacks سال 2013 در کلاس — اما شد 35-بازی استارت به اوج خود رسید که کار خود را با تیم دوم همه-SEC افتخارات.

نه کامرون ساتون و نه اوان بری بودند ballyhooed استخدام, اما آنها شد همه آمریکایی ها به عنوان یک زدن توپ returner و پا زدن returner بود.

چهار ستاره پایان دفاعی درک بارنت بزرگترین داستان موفقیت. او رتبه 10 توسط چشم انداز رتبه در میان نیروهای جونز امضا شده در سال 2014 شد سه بار تمام ثانیه های انتخاب. او برای اولین بار تمام تیم-امریکا انتخاب به عنوان یک کاربر قبل از تبدیل شدن به یک دور اول پیش نویس NFL انتخاب کنید.

آن را خیلی زود به بگویید که آیا Pruitt بالا signees شکوفا خواهد شد. در حال اجرا بازگشت اریک خاکستری و linebacker هنری به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار, چهار ستاره signees از 2019 کلاس شبیه مطمئن ترین شرط است.

Pruitt چالش نه تنها خواهد شد به توسعه خود را بالا signees. او همچنین نیاز به نگه داشتن آنها را در اینجا.

چهار جونز’ top 15 signees منتقل شده است.

بازیکن defections شد موضوع جونز عصر. 2015 کلاس تنها کسی نیست که در سرند توسط خروج. چهار نفر از این نه امتیاز بازیکنان در 2014 کلاس منتقل شده است. این defections و استخدام رکود به جونز در طول سال 2017 فصل است که هزینه او کار خود را.

“بوچ جونز واقعا یک کار خوب در استخدام دنباله” Haubert گفت: “اما آیا این ترجمه به این زمینه است. (Pruitt و کارکنان خود را) بسیار می خواهم به ثبت نام بالای پنج کلاس, اما, داخلی, در صورتی که احساس می کنند حق دارند بچه ها آنها OK به یک کمی بیشتر پایین.”

جلد استخدام در کلاس رتبه بندی

در اینجا چگونه تنسی است شانس سراسر کشور در 247Sports کامپوزیت استخدام رتبه بندی از سال 2000.

2020 – 10

2019 – 13

2018 – 21

2017 – 17

2016 – 14

2015 – 4

2014 – 7

2013 – 25

2012 – 19

2011 – 14

2010 – 7

2009 – 8

2008 – 33rd

2007 – 4

2006 – 29

2005 – 4

2004 – 11th

2003 – 10

2002 – 3

2001 – 4

2000 – 1

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>