فیلیپ Fulmer کلمات به نظر می رسید خاموش کاف. شاید در انرژی از شب تنسی مدیر ورزشی ساخته شده یک بیانیه چهارشنبه شب.

“این جلد را” Fulmer اعلام شده در بسته شدن در امضای جشن روز برای طرفداران در Neyland ورزشگاه. “و قبل از اینکه طولانی, ما خواهید بود با توجه به نیش از همه ما باشد.”

خواسته قبل از یکی دیگر از استخدام جشن شب بعد مورد نظر خود را که جلد پشت Fulmer صدا کمی ترسو.

“کسی مرا گرفتار در دوربین آن گفت: شب گذشته من شنیده ام” Fulmer گفت. “ما در راه ما را به عقب. مردم باید در مورد که در آن ما هستند.”

این جلد می آیند. فصل گذشته 8-5 ضبط شد فقط آغاز موج.

این پیامی است که Fulmer و مربی جرمی Pruitt ارسال به یک پر انرژی پایه فن در استخدام جشن در سراسر کشور.

جوک کنار فیلیپ Fulmer دوست دارد تنسی دولت

هیچ نقش موسیقی در مراسم تشییع جنازه امضای جشن روز اما آن را سخت به حس یک چشم انداز مثبت در انرژی اطراف تنسی.

Pruitt استقبال شد با تشویق ایستاده پنج شنبه شب در یک رویداد در انبار در چنار در نزدیکی مزارع فرانکلین.

Fulmer گرم کردن فن پایه های شب قبل در حالی که تشریفات این رویداد در Neyland. صحبت کردن نیست معمولا Fulmer قوی کت و شلوار اما تشریفات گمرکی را در او.

Fulmer شد, خنده دار, خوش برخورد و در سهولت. او به شوخی در مورد “جرمی Pruitt کوتاه کردن مو” جدید تنگ می رسد مربی جو Osovet که مانند Pruitt و چند تن از دستیاران طاس است. او سوزن quarterbacks مربی کریس Weinke در مورد تنسی پیروزی ایالتی فلوریدا در مسابقات قهرمانی ملی به کلاه 1998 فصل در Fulmer درخشان مربیگری لحظه.

Fulmer جدی تبدیل هر چند که بحث در مورد این دولت در هر دو حوادث. او effusive در ستایش خود را از موقت سیستم جمهور سفت بوید و به نام استخدام از صدراعظم Donde Plowman “صفحه اصلی اجرای تمام صفحه اجرا می شود.”

“من هیجان زده با ما هیئت مدیره, رئیس جمهور ما, ما صدراعظم — برای اولین بار شاید در 10 یا 12 شاید 15 سال” Fulmer گفت. “آنها در واقع صحبت کردن به یکدیگر و کار با هم.”

Plowman نشان داد که او می تواند کار یک اتاق در نوبت سخنرانی خود در روز پنج شنبه در این جشن نزدیک فرانکلین. او به صحبت در مورد تاریخچه پشت تنسی طلسم — داوطلبان — قبل از مسخرگی رقبای فلوریدا و گرجستان است.

“آن را به معنی چیزی برای یک داوطلب” Plowman گفت. “و من می خواهم به می گویند — نوع شوخی, اما نوع نیست — منظورم اینه که چه معنی آن را به یک Gator? چه معنی آن را به یک Dawg و آنها را به آن املا D-A-W-G?”

نارنجی-چادری جمعیت خوشحال با خنده و کف زدن.

جرمی Pruitt می خواهد برای دیدن بیشتر بخار’

هیچ کس در ارتباط با تنسی و خنده فقط بیش از دو سال پیش مگر اینکه آنها لذت می برد پای چوبه دار طنز. این صحنه بودند شوخی SEC با تشکر از bungled مربیگری جستجو از 2017.

Pruitt به دور از تنسی انتخاب اول برای این کار است.

که مهم نیست در حال حاضر, پس از تنسی شش بازی برنده خط خط به فصل.

Pruitt گرفته است میل به سابق تنسی مربی رابرت Neyland را کلمات قصار. “قرار دادن در بخار بیشتر” شد سرود از جلد’ 2019 تیم.

کامل ماکسیم آمده است: “اگر در اول بازی — و یا معافیت — در برابر شما اجازه ندهید تا … قرار داده و روی بخار بیشتر.”

که به درستی توصیف تنسی فصل است. این جلد بسیج از یک 2-5 شروع می شود.

اما Pruitt نیست reveling در 8-5 ثبت و یا یک فصل به پایان رسید که با یک Gator کاسه پیروزی.

مربیگری راهکار می گوید به تطهیر فصل انتظارات. نمی هار پایه فن و حتی بیشتر کار می کرد تا پیش از فصل است که در آن انتظارات در حال حاضر بالا خواهد بود.

خوب بسیار برای مربیگری راهکار. Pruitt بسته شده روز پنج شنبه در این جشن با قرار دادن در بخار بیشتر.

“برای هر کس که در ارتباط با تنسی ما نیاز به بالا بردن انتظارات ما” Pruitt گفت. “و من می دانم که همه هیجان زده است که ما رفت 8-5 به پایان رسید و سال به راه راست است اما ما رو به افزایش انتظارات ما به عنوان یک برنامه به عنوان یک پایه فن به این دلیل که مردم ما در حال رقابت در برابر aight آنها بوده ام در تلاش برای ضربه زدن به ما در حالی که ما شده ایم پایین درسته ؟

“ما لگد شده است در اطراف یک کمی. آن زمان برای ما شروع به انجام یک کمی از لگد زدن به خودمان است.”

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de