است ‘چهره’ تبدیل شدن به یک تنسی سنت ؟ دیدار با اعضای گروه پشت احساس

اغلب نیست که پپ عضو باند متوقف می شود ، بین کلاس ها برای طرفداران عکس و یا خواسته است برای امضای یک تولدش در یک بلیط.

اما غرور و افتخار از Southland ترومبون بازیکن جولیا استوارت را تبدیل به یک احساس برای صورت او می سازد — و گاهی اوقات نگه می دارد برای چند دقیقه در یک زمان — در طول متالیکا آهنگ “Enter Sandman” قبل از مردان بازی های بسکتبال در دانشگاه تنسی است.

عمل تبدیل شده است شناخته شده به سادگی به عنوان “چهره.” دیگران آن را “چهره عصبانی” یا “گربه بد خلق چهره” استوارت گفت.

“من سعی کنید به عنوان خالص با آن به عنوان یک امکان” ارشد موسیقی آموزش و پرورش گفت: عمده. “من خواسته های زیادی, ‘چگونه می توانم به شما نمی خنده؟’ من نمی دانم. من فقط خیره به دوربین و سعی کنید به فکر می کنم از هر چیز دیگری به دلیل آن است که چنین احمقانه است که آن را سخت به خنده.”

ساخت ‘چهره’ معروف

“چهره” آغاز شده و چند سال به عقب اما استوارت ساخته شده است آن را معروف پس از مشعل تصویب شد به او در فصل گذشته.

“من فکر می کنم آن را محبوب فقط به خاطر اینکه بیشتر مردم شروع به آمدن به بازی ها” او گفت:. “این تیم شروع خوبی انجام و مردم شروع به توجه و گرفتن اعتیاد به مواد مخدره برای تمام بازی ها.”

اما این است که به اندازه کافی برای “صورت” در نظر گرفته شود تنسی سنت ؟

“من فکر می کنم چیزهایی مانند این تکامل,” دکتر گفت: Michael Stewart, UT دانشیار مدیر گروه. “من فکر می کنم آن را تبدیل به یک سنت در هنگام تنسی طرفداران تیم — هنگامی که آنها را انتخاب کنید تا بر روی آن و شروع به تبدیل شدن به چیزی است که اتفاق می افتد به طور منظم.”

کسی چه می داند ؟ شاید این آهنگ را تغییر فصل آینده و یا گروه خواهد آمد تا با چیزی متفاوت استوارت گفت.

پس از همه سنت ها هرگز واقعا برنامه ریزی شده است. سنت اتفاق می افتد ارگانیک و یا به سادگی بیرون آمدن از ضرورت است.

آن آغاز شده و با یک نگاه پوچ

بازیکنان فوتبال آغاز شد “در حال اجرا از طریق T” از آنجا که آنها نیاز به یک تونل وارد میدان دکتر استوارت گفت. “راکی بالا” نیست همیشه غیر رسمی مبارزه با آهنگ — آن را فقط در پس از بازی بارها و بارها در بازی های.

“جالب است,” او گفت:. “در بسیاری از مدارس از جمله UT بسیاری از سنت های ما لزوما اختراع به یک سنت طولانی مدت. آنها فقط نوع اتفاق می افتد.”

“چهره” برای اولین بار اتفاق افتاده است در پاسخ به یک لحظه کوتاه از کندی.

“Enter Sandman” توسط گروه نشانه است که این تیم در مورد دوباره به دادگاه. در حالی که آهنگ در حال پخش, ترومبون, بازیکنان تا به حال هیچ ربطی به اما ایستاده وجود دارد.

آهنگ استفاده می شود به بازی فقط برای 30 ثانیه در یک زمان اما تمدید برای دو یا سه دقیقه.

“آن را تبدیل به معمولی — دانشجویان هنگامی که آنها وقت آزاد آنها فقط پر کردن آن” دکتر استوارت گفت. “و به طوری که آنها به نوعی از انجام یک کمی از یک رقص به آن است.”

معنی پشت رقص نیست, دقیقا مشخص نیست, اما شبیه کسی ضرب و شتم در یک درام.

ترومبون بازیکن Landon بردی است که پس از فارغ التحصیل آغاز شده بیان صورت. اما آن را به همان صورت تنسی طرفداران امروز می بینیم.

“او فقط می دانست که در آن دوربین بودند استراتژیک واقع” دکتر استوارت گفت. “آن را شروع نمی شود با هر نوع چهره به جز خالی خیره. … سرانجام مرد دوربین که در اینجا یکی از این بچه ها در کل جمعیت چه کسی می داند که در آن دوربین است و فقط خیره در آن است.”

دوربین سوئیچ اما ‘چهره’ باقی مانده است

جولیا داوطلب برای انجام “صورت” در فصل گذشته.

“من می دانستم که من می تواند انجام دهد در این صورت فقط به خاطر من آن را انجام داده اند قبل از خیره در آینه” او گفت:.

اما ساخت و انجام رقص در طول بازی کاملا متفاوت را تجربه کنند.

“اگر شما هرگز انجام داده ام واقعی رقص ما را برای یک دوره طولانی از زمان, سلاح های خود را واقع خواهد پورنو” جولیا گفت.

او به خاطر یک بازی هنگامی که آهنگ بازی تمام راه را از طریق تنها برای شروع دوباره.

و وقتی که می آید به “صورت” جولیا برخی از کمک. او نمی تواند صفحه نمایش را ببینید و متکی به کسی نزدیک به او بگویید زمانی که دوربین را تعویض نمایید.

جولیا می داند که در آن همه دوربین ها در این عرصه است. او معمولا با راهاندازي و به حق او قبل از نگاه کردن و به سمت چپ زمانی که آنها را تغییر دهید.

“این بیشتر از ساخت مطمئن شوید که من فقط آن را نگه دارید همان کل زمان” او گفت:. “به محض این که شما آن را شکستن آن را ندارد همان اثر دیگر.”

بیان صورت عصبانی است چون این آهنگ برای تلفن های موبایل angry اگر چه جولیا اذعان می کند او نمی دانم یک متالیکا آهنگ قبل از اینکه این.

با این حال او پس از دریافت “Enter Sandman” از iTunes. ساخت چهره در طول آهنگ هرگز پیر می شود, او گفت:.

‘آن را فقط به من”

جولیا خود بیان صورت و برخی از به رسمیت شناختن است که با آن می آید.

“من نام کردم گفت: ESPN که واقعا سرد بود,” او گفت:.

بازیکنان و ورزشی بخش به نظر می رسد برای لذت بردن از آن بیش از حد و دوربین اپراتورهای شنیده می شود chuckling در هدست زمانی که جولیا در بیان دکتر استوارت گفت.

و اگر مردم در سراسر آرنا دریافت خندیدن بیش از حد پس از آن “صورت” است که ارزش آن.

“هدف اصلی ما این است که برای حمایت از این تیم و با انجام این کار به نگه داشتن بازی جو تا” دکتر استوارت گفت. “معینی محصول جانبی است که ما در حال مرتب کردن بر اساس بخشی از دانش آموز بخش … من فکر می کنم که یکی از اهداف ما با این بازی این است که فقط به بخشی از آن بازی روز تجربه — که بخشی از جمعیت است.”

دکتر استوارت گفت که او حتی متوجه نیست “چهره” برای اولین بار دو سال است. او بیش از حد متمرکز بر موسیقی است.

“در حال حاضر معمولا من فقط آن را نادیده گرفت” او گفت:. “من فقط رو به جلو است. من حتی نمی نگاهی به JumboTron. شما نمی خواهید به اذعان ترومبون بازیکنان. که فقط تغذیه, شعله, پس به صحبت می کنند.”

البته او شوخی کرده است. و آن را سخت به چشم پوشی چگونه موفق “چهره” شده است برای کل گروه.

“این فقط من” جولیا گفت. “هنگامی که کسی می آید تا به من و می گوید:” با تشکر از شما برای آنچه شما انجام می دهند ” من را که به عنوان نه لزوما فقط به طور خاص من اما هر کس در گروه. همه ما در مجموع انجام این کار با هم. ما وجود دارد در روز و روز را بدون توجه به چگونه این تیم در حال انجام است.”

و اجازه دهید آن صورت, بازی نمی خواهد همان باشد بدون گروه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>