نظر

با این وضعیت در دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی بنابراین سیال دموکرات ها ممکن است بخواهید برای جلوگیری از رای گیری اولیه و صبر کنید تا مارس 3 در مورد فعلی خود را مورد علاقه محو یا خارج. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. الیزابت وارن به نظر می رسد در حمایت از زندگی در حالی که سناتور. برنی ساندرز سناتور. ctq و شهردار سابق پیت Buttigieg رقابت برای سه موقعیت.

شهردار سابق مایکل بلومبرگ که مبارزات انتخاباتی در ایالت تنسی را نشان می دهد در مارس 3 چگونه زنده او است.

Kincannon باعث می شود کلید انتصاب

شهردار Indya Kincannon ساخته شده است که او اولین انتصاب به هیئت ناکسویل جامعه توسعه شرکت. Kanika سفید, 41, مدیر اجرایی است ناکسویل سهام همکاران و خدمت در هیئت مدیره ناکسویل پیری در محل. او جایگزین گلوریا گارنر که در ماه دسامبر درگذشت. سفید نقل مکان کرد به ناکسویل در سال 2015 پس از زندگی در نیواورلئان و آتلانتا.

توسعه شرکت هیئت مدیره یکی از این سه مهم ترین تخته در شهرستان دولت و دو نفر دیگر در حال مقامات فرودگاه و ناکسویل آب و برق هیئت مدیره. این دو تخته نیاز به تصویب شورای اسلامی.

انتصاب به شرکت توسعه باید در شهر زندگی می کنند. شورای شهر تصویب مورد نیاز است.

Kincannon راه اندازی جلسات جداگانه با هر یک از پنج مدنی خدمات اعضای هیئت مدیره بیش از دو روز در هفته آینده. حدس و گمان است که Kincannon است فکر کردن در مورد از بین بردن منابع انسانی جنبه ای از هیئت مدیره و قرار دادن آن به طور مستقیم تحت شهردار.

با راه اندازی جلسات جداگانه ای مورد نیاز از باز کردن جلسات قانون و مقررات عمومی اعمال نمی شود.

شهردار سابق مادلین Rogero تا به حال تحت فشار قرار دادند ایجاد یک منابع انسانی بخش جداگانه ای از خدمات مدنی. روند کند بود و در نهایت کاهش یافته و با توجه به دستور شهرداری گذار. چنین تغییری نیاز به تصویب شورای شهر است.

شهرستان کارکنان را با دقت نگاه کنید در چاپ خوب در هر پیشنهاد شده است. شهرستان منشور نیز جادوها چه خدمات مدنی از هیئت مدیره می کند. شورا نمی تواند تصویب احکام که مطابق با منشور.

Kincannon علاقه مند به کاوش در این برای تصدی او. او قادر خواهد بود به تعیین او اولین عضو جدید در ماه ژوئن هنگامی که آتش نشان بازنشسته مایک Pacetti را منقضی می شود; او فاقد شرایط لازم برای reappointment.

در ضمن خدمات مدنی از هیئت مدیره قرار می گیرد این در آن در دستور کار عمومی در هفته گذشته جلسه ماهانه.

دولت ایالت بکی مسی که به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر مطرح $118,800 در سال 2019. او همکار ریچارد بریگز که اجرا می شود در سال 2022 کرده است $62,200.

Rep. Jason Zachary آگهی هفت ناکس مجلس با $65,780 در حالی که دو دموکراتیک اعضای دوم و سوم. دولت Rep. ریک اساسی مطرح است $61,455 و گلوریا جانسون است در $31,081 (نیمی از آنچه اساسی است). کالاهای اساسی’ دموکراتیک حریف متی پارک کرده است $10,319.

از دیگر چهار خانه, اعضای, جاستین Lafferty مطرح شده $28,325; Martin دانیل $20,600; David رایت $12,588; و لایحه دونن که بازنشستگی $5,000. Lafferty دلار 28,325 قابل توجه است با توجه به او برپا بسیار کم هزینه اما برنده مبارزات انتخاباتی در سال 2018 است.

همین حالا KMA نمایشگاه

این Delaney/بالدوین نمایشگاه در Knoxville, موزه هنر که باز Feb. 6 واقعا ویژه و اجرا می شود از طریق ممکن است 10. <url> Delaney (1910-1979) بود که یک آمریکایی آفریقایی تبار هنرمند که در ناکسویل اما از نقل مکان به نیویورک و پاریس. در این نمایشگاه که به نام “از طریق غیر معمول درب.”

دو اتاق اختصاص داده شده به بیش از 50 طراحی و نقاشی است که به خوبی توضیح داده شده است. این نمایشگاه به بررسی تاثیر نویسنده جیمز بالدوین تا به حال در Delaney و چگونه کار خود را تکامل یافته است. این نقاشی از KMA خود مجموعه ای از Delaney آثار بلکه از بسیاری از مجموعه های دولتی و خصوصی.

استفان فتیله KMA متصدی مسئول قرار دادن این برجسته نمایشگاه با هم. قصد اقامت حداقل یک ساعت. موزه باز است هر روز به جز جمعه. ساعت 10.m تا 5 بعد از ظهر جمعه-شنبه و 1 تا 5 بعد از ظهر یکشنبه. پذیرش رایگان است.

ساخت و ساز در شفیلد درایو پیاده رو در وست هیلز در حال حرکت است در یک سرعت سریع. باید وجود داشته باشد یک روبان برش در اواخر ماه مارس یا آوریل است. امیدوارم این پروژه — که باعث شد سازمان محله با آن زمان عضو شورای (اندرو روبرتو) ارائه پشتیبانی قوی — را تشویق به ایجاد یک واقعی سراسر شهر بود پیاده رو ساخت و ساز طرح فقط به عنوان جاده ها در حال حاضر repaved سالانه و به طور مساوی تقسیم در میان شش منطقه شورای.

تولد

Feb. 16: سابق عضو شورای شهر کریس Woodhull است 61. دولت و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا جف Yarbro است 43.

Feb. 17: جنیفر Dedman محتوا و تصاویری استراتژیست برای ناکس.<url> مجله و خریداران, اخبار, است 47. کیت اتوینو است 47. شارون Bosse است 60.

Feb. 18: Holly, Zachary از Rep. Jason Zachary است 43. ناکسویل وکیل جیم Parrish است 62. Michael Madigan 40 است. فیلیس قطع در دفتر مدیر سابق رژیم صهیونیستی. لامار الکساندر است 81.

Feb. 19: سابق ناکس GOP صندلی بیلی استوکس است 68. توماس Ayres است 86.

Feb. 20: شهرستان مدیر بخش بکی وید است 68. جیمی Ayres است 71. پلیس آمریکا میچ مک کانل جمهوریخواه از کنتاکی است 78.

Feb. 21: Alan لاو است 56. بارت کری است 66. ارین فریمن 40. جری Askew است 66. سندی McNabb است 82. سابق وزیر بهداشت ، Olympia Snowe است 73.

Feb. 22: سوزان سیمور 74. سابق سناتور مارک کرک لایحه فرست است 68. جیم هنری رئیس ستاد سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam است 75.

ویکتور Ashe سابق ناکسویل شهردار سابق و سفیر ایران در لهستان. او مقاله نویس برای خریداران ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im