iSize فن آوری های به نمایش گذاشتن BitSave v. 2 نسل بعدی هوش مصنوعی-طراحی و تکنولوژی SaaS تصویری را پشتیبانی می کند پلت فرم در NAB 2020


ناب 2020, مارس 19 – 22 غرفه N5329 – iSize فن آوری مستقر در لندن عمیق-tech شرکت متخصص در آموزش به صورت تصویری, تحویل خواهد شد نمایشگاه BitSave v. 2 نسل بعدی ‘precoder’ به صورت ادراکی بهینه سازی محتوای ویدئو قبلی به بعدی را پشتیبانی می کند در NAB سال 2020 است. این اولین بار است که iSize است که برگزاری نمایشگاه در NAB.

ناب 2020, مارس 19 – 22 غرفه N5329 – iSize فن آوری مستقر در لندن عمیق-tech شرکت متخصص در آموزش به صورت تصویری, تحویل خواهد شد نمایشگاه BitSave v. 2 نسل بعدی ‘precoder’ به صورت ادراکی بهینه سازی محتوای ویدئو قبلی به بعدی را پشتیبانی می کند در NAB سال 2020 است. این اولین بار است که iSize است که برگزاری نمایشگاه در NAB.

BitSave v. 2 پیکسل به پیکسل های عصبی-شبکه راه حل است که بهینه سازی فریم های ویدئویی قبل از پیکسل رسیدن به تصویری نرم افزار فشرده سازی با توجه به آخرین پیشرفت های ادراکی کیفیت متریک. این افزایش جزئیات از مناطق از هر فریم که بر کیفیت ادراکی نمره از مطالب پس از رمزگذاری و تخفیف اطلاعات است که مهم نیست.

این طراحی شده است برای بهینه تعادل ادراکی کیفیت در برابر میزان ارسال بیت را پشتیبانی می کند. راه حل این است که اطلاعات محور آموزش دیده در تصویر بزرگ و تصویری مجموعه داده با دست گردد ،

آن را متقبل یک تک فریم با زمان تاخیر می تواند با هر شخص ثالث رمزگذار ویدئو بدون تغییر در کد خط لوله و اجرا می تواند در زمان واقعی برای به وضوح 4K.

iSize فن آوری مدیر عامل Sergio Grce گفت: “در آن پیش بینی شده است که تا پایان سال 2020 بیش از 82 درصد از ترافیک اینترنت گرفته خواهد شد تا تصویری با مصرف کنندگان به طور فزاینده سرمایه گذاری و مصرف بالاتر محتوای ویدئو با کیفیت. در پاسخ به این حرکت سریع بازار iSize توسعه نوآورانه کدک مستقل راه حل های نرم افزار است که اجازه می دهد تا داده ها-سنگین محتوای ویدئویی فشرده شود به کسری از اندازه اصلی آن معنی محتوا می تواند جریان سریع تر و با کیفیت بهتر است.”

آزمایش های گسترده خود را نشان داده است ثبت اختراع در حال بررسی ویژگی های AI را می توانید رمزگذاری تا 500 ٪ سریعتر.

پس BitSave را می توان در کنار نرم افزارهای موجود شرکت هایی که سرمایه گذاری کرده اند در فشرده سازی نرم افزار می توانید با استفاده از BitSave به عنوان یک افزودنی بدون نیاز به کنار گذاشتن پروژه های در حال انجام. هوش مصنوعی فن آوری در پشت BitSave به طور کامل کدک مستقل افزایش بهره وری و عملکرد از آخرین کدک های استاندارد از جمله AVC/H. 264 و HEVC/H. 265 و VP9. این تضمین می کند ادغام بدون درز با رسانه های موجود گردش.

BitSave نیز نامحدود با استانداردهای چرا که آن را به تولید یک صفحه خروجی است که به وسیله آن می توانید با استفاده از پیشرفته شبکه های عصبی و اضافه کردن چندین کیفیت توابع است که می تواند به دست آورد در غیر این صورت.

در نهایت BitSave اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به جریان ویدئو با کیفیت عالی با استفاده از داده های کمتر یا پهنای باند و در نتیجه کاهش اثرات زیست محیطی در جریان است. دستگاه های مورد استفاده نیز خواهد شد نیاز به استفاده کمتر از قدرت محاسباتی برای جریان ویدئو با کیفیت که به معنی یک عمر باتری طولانی تر در هنگام تماشای محتوا بر روی بروید.

###

در مورد iSize فن آوری
iSize عمیق-tech شرکت متخصص در یادگیری عمیق برای تحویل ویدئو. آن تیم فنی قوی شامل دکترا در تصویری پردازش سیگنال یادگیری ماشینی و پیشرفته سیستم های شبکه از جمله از استادان برجسته دانشگاه های انگلستان. پیشرفته یادگیری ماشین شروع به اخلال تحویل محتوا و iSize را قادر می سازد از جمله فن آوری های پیشرفته برای ورود به بازار در یک شیوه ای است که عقب مانده است سازگار به ویدئو های موجود پشتیبانی می کند و حمل و نقل استاندارد. iSize اولین شرکت ارائه اختصاصی یادگیری ماشین به راه حل های قابل توجهی در میزان ارسال بیت و کاهش کیفیت سود در تصویری تحویل. اطلاعات بیشتر در دسترس است از www.isize.co

شرکت تماس با ما
سرجیو Grce
موسس و مدیر عامل شرکت
[email protected]
+44 (0)7881932090

تماس با رسانه ها
جنی Marwick-Evans
مانور بازاریابی
[email protected]
+44 (0) 7748 636171

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>