Isp ها از دست دادن صورت چالش به مین حریم خصوصی در قانون

مین به ثمر رساند تا یک پیروزی دادگاه و ارائه دهندگان کابل یک شکست در طول دولت قانون جلوگیری از Isp ها از “با استفاده از افشای فروش و یا اجازه دسترسی به” مشتری اطلاعات شخصی بدون رضایت صریح و محدود استفاده از اطلاعات غیرشخصی اگر یک مشتری مردد است.

مرتبط با: Isp ها هدف را در قانون مین

یک مین قاضی را تکذیب کرد Isp ها’ حرکت است که دادگاه قانون دولت اساسنامه preempted توسط فدرال اقدام و بر خلاف قانون اساسی به بوت شدن و به جای آن اعطا دولت صلیب حرکت است که اساسنامه بود preempted.

ISP چالش خواهد شد و در حال حاضر به رفتن به دادگاه.

مین اساسنامه نیز نگه می دارد که یک ISP حاضر نمی تواند برای خدمت به یک مشتری و یا شارژ یک پنالتی برای اجازه می دهد با استفاده از اطلاعات و یا ارائه تخفیف برای وادار کردن آنها به دادن اطلاعات.

ACA متصل NCTA-اینترنت و تلویزیون انجمن CTIA wireless association; و USTelecom هم به نمایندگی از اکثریت قریب به اتفاق تمام سیمی و بی سیم Isp ها به چالش کشیده قانون در یک, مین, ایالات متحده دادگاه منطقه و به دنبال فوری قضاوت بر اساس تقریرات.

این لایحه نیاز به انتخاب کردن اجازه برای چه Isp ها می گویند که نه اطلاعات شخصی حساس انتخاب کردن گزینه ای برای مجموعه ای از داده ها است که شخصی در همه و جلوگیری از آنها را از ارائه به مصرف کننده-بهره گیری از تخفیف و یا پاداش. این Isp ها استدلال می کنند که چنین محدودیت های غیر مجاز محدودیت در نحوه ارتباط آنها با مشتریان خود هستند که “از راه دور طراحی شده” برای حفاظت از مصرف کننده حفظ حریم خصوصی و در نتیجه بر خلاف قانون اساسی محدودیت در بیان.

Isp ها استدلال کرد که دولت قانون بود preempted توسط کنگره قطعنامه بی اعتباری حریم خصوصی قوانین و مقررات تصویب شده توسط FCC تحت دموکراتیک رئیس تام ویلر (به اصطلاح جنگ پیشدستی). آنها نیز گفت: این قانون در تضاد با FCC را بازگرداندن آزادی اینترنت سفارش و دلیل FCC گفت: راه برای به اجرا درآوردن حریم خصوصی است که ترکیبی از ISP آشکار و کمیسیون تجارت فدرال اجرای آن آشکار در حالی که دولت اتخاذ قوانین تجویزی.

مین دادستان کل هارون فری متهم در کت و شلوار مقابله که دولت قانون “در تنظیم یک فضای کنگره به صراحت باز گذاشته و هر گونه تعارض است وهم از شاکیان تخیلی شفاعت.”

Isp ها نیز استدلال کرد که آن را unconstitutionally مبهم با توجه به عدم شفافیت در مورد آن محدوده جغرافیایی بنابراین مشخص نیست که به چه کسی قانون را اعمال می شود. برای مثال از ساکنان دولت با استفاده از تلفن های همراه خود را در دولت است. آنها همچنین گفت که آن را از درجه اعتبار ساقط برای سروپا با توجه به “nebulousness” از تعریف از اطلاعات شخصی.

قاضی لنس واکر گفت که از کنگره قطعنامه بود به سادگی ابطال FCC را ISP منظور حفظ حریم خصوصی آن ایجاد “هیچ فراگیر فدرال سیاست و enacts هیچ طرح که با مین حریم خصوصی اساسنامه می تواند جنگ است.”

به عنوان unconstitutionally مبهم اطلاعات شخصی تعریف. “شاکیان حرکت به سادگی نتواند به روشن شدن چه بد تعریف شده انتخاب کردن و انتخاب کردن رژیم را مهار هر گونه محافظت شده در متمم اول فعالیت گفت:” واکر “به عنوان مثال چگونه ممکن است سرما آنها را از آماده سازی خاص مواد بازاریابی برای فروش به مشتریان است. و آنها را آغاز کرده اند و برای تحمل بار خود را به نمایش اساسنامه خواهد بود خلاف قانون اساسی در “همه از برنامه های خود را” به عنوان آنها باید به صورت یک چالش …چون شاکیان اعضای کسب و کار عادت کرده اند به قوانین و مقررات و حفظ حریم خصوصی و قانون به نظر نمی رسد به انجام هر گونه مجازات کیفری این سروپا بررسی است که کمتر به جستجو در این مورد گفت:” واکر.

به عنوان موضوع جغرافیا قاضی گفت که او را دیدم آن را قانون “امر به وضوح تعریف شده مجموعه ای از کسب و کار در هنگام ارائه خدمات به وضوح تعریف شده مجموعه ای از مشتریان; قانون تنظیم Isp ها عامل مین در خدمت مشتریان هستند که از لحاظ جسمی واقع در ایالت مین و جسمی صورتحساب خدمات برای کسانی که در ایالت مین است.”

Isp ها هنوز هم شانس را به بقیه پرونده خود در دادگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>