Isp ها هدف را در مین قانون


کابل و مخابراتی پهن باند اپراتور در حال مبارزه در دو جبهه جنگ علیه بالقوه overregulation از حریم خصوصی داده ها.

با حمایت هر دو حزب برای قوانین فدرال اینترنت-ارائه دهندگان خدمات در حال هل دادن برای یک قانون است که نمی overregulate به خصوص در آنچه در آن تعریف می کند به عنوان اطلاعات شخصی ضمانت انتخاب کردن اجازه. اما کنگره به توافق در هر چیزی است که کشش بنابراین در این فاصله متحده در حال تلاش برای پر کردن آنچه آنها را به عنوان یک حریم خصوصی نظارتی درجه اعتبار ساقط است.

برای جلوگیری از آن “balkanized” رویکرد جبهه دوم در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در مقاومت مواجه با ISP عمده تشکل های صنفی در این هفته در برابر مین, قانون است که آنها می گویند را “فوق العاده غم انگیز و بی سابقه محدودیت” در Isp ها و Isp ها به تنهایی.

این لایحه نیاز به انتخاب کردن اجازه برای چه Isp ها می گویند که نه اطلاعات شخصی حساس انتخاب کردن گزینه ای برای مجموعه ای از داده ها است که شخصی در همه و جلوگیری از آنها را از ارائه به مصرف کننده-بهره گیری از تخفیف و یا پاداش.

این Isp ها استدلال می کنند که چنین محدودیت های غیر مجاز محدودیت در نحوه ارتباط آنها با مشتریان خود هستند که “از راه دور طراحی شده” برای حفاظت از مصرف کننده حفظ حریم خصوصی و در نتیجه بر خلاف قانون اساسی محدودیت در گفتار است و به عنوان یک نتیجه, خلاف قانون اساسی تخلف در سخنرانی خود.

به دنبال برای جلوگیری از اجرای قانون مین آمریکایی هستند کابل ارتباط USTelecom, CTIA-انجمن بی سیم و NCTA-اینترنت و تلویزیون انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید