‘آن است که بسیار غیر مسئولانه”: مایک بلومبرگ انتقاد رژیم صهیونیستی است. بیل لی پیشنهاد تفنگ حمل قانون در ممفیس توقف

قبل از سوال بود و حتی به طور کامل خواسته سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ گفت: “boggles ذهن” در مورد قانون تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی پیشنهاد پنج شنبه که اجازه می دهد permitless حمل اسلحه.

“من نمی توانم به این سوال پاسخ. آن است که بسیار غیر مسئولانه است. من فقط نمی فهمم چگونه او می تواند می گویند که” ایسنا گفت: در مصاحبه ای با درخواست های تجاری در طول یک جمعه کمپین توقف در ممفیس.

“در این سال 40 ، 000 نفر در آمریکا خواهد شد یا خودکشی و یا قتل با اسلحه. چهل هزار نفر” بلومبرگ گفت: یادآوری است که این تعداد است که احتمالا بیش از مجموع تفنگ های مربوط به مرگ و میر در جهان غرب است.

بلومبرگ است که به خوبی شناخته شده برای حمایت خود را برای کاهش خشونت اسلحه. او تاسیس و بودجه, Everytown for Gun Safety, یک گروه است که برای تنگ تر کنترل اسلحه. این گروه مبارزه کرده است permitless قوانین حمل مانند یک لی است پیشنهاد.

“چه کسی فکر می کند که هر کس باید قادر به حمل یک تفنگ دستی با توجه به تعداد افرادی که دارای سوابق کیفری و یا افراد زیر سن قانونی و یا مشکلات روانی” بلومبرگ گفت. “او را به رفتن در جهت اشتباه است و من فکر می کنم به ایستادن انتخاب کنید تا تلفن به او می گویند:” فرماندار شما نمی خواهید به ماندن فرماندار با این نوع از موقعیت من نمی خواهم بچه های من یا من [عمر] در معرض خطر است.'”

► او نیست پیشرو’: در ممفیس بلومبرگ حملات مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ

Lee اعلام کرد که قانون اساسی قانون حمل پنج شنبه flanked توسط ده ها تن از قانونگذاران جمهوری خواه. در این اطلاعیه اشاره کرد که تنسی خواهد تاریخ 16 کشورهای دیگر در داشتن آنچه شناخته شده به عنوان قانون اساسی حمل لایحه.

وقتی پرسیده شد که در مورد چگونه او را به صحبت کردن با کسانی که در تنسی بر این باورند که حقوق خود را تحت متمم دوم نباید نقض شوند بلومبرگ گفت: “آنها کشته و بیش از حد. وجود دارد هیچ کار اشتباهی با داشتن چک های پس زمینه.”

“دولت فدرال در حال حاضر نیاز به چک های پس زمینه. … این چیزی جدید در اینجا. آن را به دور خود متمم دوم حقوق. اکثر صاحبان اسلحه اعضای NRA زمانی که شما آنها را بررسی آنها فکر می کنم آن را دیوانگی به مردم اجازه دهد که ذهنی نامتعادل و یا کیفری و یا نوجوانان به اسلحه. و اگر شما می خواهید به نگه داشتن اسلحه خود را, شما باید برای جلوگیری از این همه قتل عام و یا روزی است, رفتن به می گویند, ‘نه بیشتر.””

► Permitless حمل: صاحبان کسب و کار نمایندگان مجلس واکنش نشان دادن به رژیم صهیونیستی است. بیل لی تفنگ حقوق قانون

چه بلومبرگ روز جمعه گفت jibes با چه مردی که او را به ممفیس جمعیت شهردار جیم Strickland گفت: در پاسخ به لی طرح در روز پنج شنبه.

“در زمانی که جرم در آمریکا سر به فلک کشید در سراسر کشور ما به فکر مردم اجازه می دهد آشکارا به حمل اسلحه بدون مجوز و یا آموزش مناسب به ما طول می کشد در جهت اشتباه” Strickland گفت. “… این قانون باعث می شود Memphians کمتر امن و افسران پلیس بیشتر آسیب پذیر است.”

امی Weirich محلی منطقه دادستان کل جمهوری و ممفیس پلیس مدیر مایک Rallings نیز در زمان مشابه کاهش یافت.

ساموئل Hardiman پوشش شهرستان ممفیس دولت و سیاست تجاری تجدید نظر شود. او استقبال از راهنمایی ، او را می توان از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>