ایتالیا منطقه ای خدمات عمومی پخش RAS زنده رود با Synamedia مجازی, DCM


لندن, 31 مارس سال 2020 – ایتالیا منطقه ای پخش عمومی RAS رفته زندگی با Synamedia مجازی, محتوای دیجیتال مدیر (DCM) آن را به عنوان آماده به مهاجرت از DVB-T SD/HD DVB-T2/HEVC HD خدمات در ماه ژوئن 2022. پس از استقرار Synamedia آینده-نرم افزار ضد محور DCM راه حل RAS دارای انعطاف پذیری لازم برای انتقال هموار به استانداردهای جدید در این مهلت است.

RAS با استفاده از Synamedia DCM های ماهواره ای و ورودی و DVB-T انتقال و مجازی DCM برای رمزگذاری در یک ابر خصوصی. کاتالیزور برای اعزام RAS دفتر جابجایی در Q4 2019. این نیاز همه پخش فن آوری سیستم به نقل یکپارچه – بدون هر گونه اختلال در رادیو و تلویزیون خدمات و یا برای پخش عمومی ایمنی DTT اضطراری سیستم هشدار برای عم منطقه است.

آلمانی نرم افزار خانه Dimetis یکپارچه Synamedia ترکیبی DCM/مجازی, DCM با آخرین نسخه از آن رئیس پخش Manager (BBM) پلت فرم نرم افزار و مدیریت تکنولوژی حرکت به دفتر جدید. هماهنگ با BBM خصوصی استقرار آزمایشی مجاز است RAS به طور خودکار گردش و ساده کردن عملیات و افزایش بهره وری عملیاتی. BBM نیز فراهم می کند RAS با شیشه به شیشه DVB و DAB+ خدمات نظارت است.

زمان Synamedia مشتری RAS انتخاب مجازی, DCM پس از یک بررسی کامل از این بازار رقابتی است. راه حل virtualizes کل تصویری headend ارائه رمزگذاری و تسهیم آماری قابلیت در یک راه حل; آن را نیز قادر به دست زدن به DRM و بسته بندی و تبلیغات. RAS تحت تاثیر قرار گرفته بود Synamedia را جمع و جور نرم افزار-محور DCM طراحی ارائه می دهد که ثابت و بدون درز مسیر مهاجرت به DVB-T2. عوامل دیگر شامل فیلم با کیفیت برتر به دست آورد در اثبات مفهوم آن گرافیک, فرو کردن قابلیت ها و غنی آن مجموعه ای از رابط های برنامه کاربردی.

یوهان Silbernagl, CTO در راس گفت: “این استقرار نشانه آغاز سفر ما به سمت کامل DVB-T2 خدمات در سال 2022. ترکیبی قدرتمند از Synamedia نرم افزار-محور DCM راه حل و Dimetis’ رئیس پخش مدیر به ما می دهد دولت از هنر راه حل این است که به اندازه کافی انعطاف پذیر برای دیدار امروز مورد نیاز در حالی که همچنین به ما این آزادی را یکپارچه انتقال به استاندارد جدید در ما خود را به سرعت. به عنوان یک پخش عمومی این futureproofing قابلیت بسیار مهم است.”

Julien Signes معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل تصویری شبکه در Synamedia گفت: “انعطاف پذیر طراحی نرم افزار-محور DCM است اثبات می شود بسیار جذاب برای رسانههای عمومی مانند RAS. RAS در حال حاضر به دلیل بهره مندی از آزادی های ما ترکیبی headend که ارائه نهایی در کیفیت تصویر و آنها را قادر خواهد برای انتقال هموار به DVB-T2 نرم افزار مبتنی بر آینده خود 2022 مهلت است.”

توماس خواهد شد مدیر عامل شرکت Dimetis افزود: “ما با موفقیت مدیریت تکنولوژی حرکت و استقرار در آخرین نسخه از رئیس ما پخش مدیر پلت فرم یکپارچه با Synamedia را DCM راه حل بدون هیچ گونه وقفه به RAS را در تلویزیون و رادیو و هشدار اضطراری خدمات. RAS نیز در حال حاضر به دلیل بهره مندی از قابل توجه بازده عملیاتی با تشکر بصری ما رئیس داشبورد است.”

Synamedia تصویری شبکه نمونه کارها قدرت حق بیمه کیفیت پخش و باند پهن ویدئو برای بیش از 1000 اپراتور در سراسر جهان است و روزانه 100 میلیون بیننده. آن تصویری توزیع پردازش و ارائه خدمات و راه حل های ایجاد فوتی و فوری زندگی چند صفحه تجارب فعال کردن نرم افزار-تعریف پردازش ویدئو و متحد کردن عملیات. برنده جایزه نمونه کارها و همچنین بازار سیاهی ابر-آماده همگرا پخش و باند پهن end-to-end ATSC 3.0 ارائه و زمان تاخیر کم راه حل برای ویدئو زندگی می کنند. آن, مجازی, محتوای دیجیتال مدیر (DCM) ویژگی های زنده دارا به چند بیت و نرخ فرمت های مقیاس پذیر تصویری توابع و بهترین در کلاس تصویری با کیفیت همه با هدف ارائه بی نهایت سرگرمی.

در مورد Synamedia

ما در حال کمک به خدمات و ارائه دهندگان محتوا در سراسر جهان برای ارائه محافظت و کسب درآمد از محتوای ویدئویی به طوری که آنها می توانید برنده شدن در این سن بی نهایت سرگرمی. ما که با دنیا کامل ترین و امن و پیشرفته end-to-end ویدیو باز تحویل راه حل است. ما نمونه کارها ویژگی های برنده جایزه تصویری شبکه خدمات بهترین در کلاس ضد دزدی دریایی و راه حل های هوش و تصویری سیستم عامل به طور کامل با یکپارچه از جمله قابلیت های ابر DVR و پیشرفته تبلیغات. و ما اعتماد بیش از 200 بالا ماهواره ای DTH کابل مخابراتی و OTT اپراتورهای پخش و شرکت های رسانه ای. Synamedia حمایت Permira بودجه و آسمان است.

توییتر: @SynamediaVideo

LinkedIn: Synamedia

در مورد Dimetis

Dimetis یک کلاس سرمایه گذاری شرکت توسعه نرم افزار است که در خدمت رسانه ها و مخابراتی میباشد. ماموریت آنها این است که برای ایجاد راه حل های ساده بهینه سازی و امنیت ارتباطات و مدیریت تصویری, صوتی و داده های توزیع سیستم عامل است. ارائه راه حل برای بیش از 20 سال به بسیاری از پیشرو حمل و پخش و رسانه ارائه دهندگان خدمات Dimetis ساخته شده است تا یک حرفه ای و اعتماد به همکاری با خود پایه مشتری وفادار به ارائه راه حل ها و خدمات برای طیف گسترده ای از شبکه های مدیریت سیستم عامل از سهم به پخش و توزیع. این شامل تخصص در سراسر مصرف, پست, -, تولید, تبریز انتقال دهنده و تصویری توزیع گردش برای بهبود بهره وری و سهولت مدیریت و نظارت futureproofing و مقیاس پذیری.

توییتر: @Dimetis

LinkedIn: Dimetis

در مورد RAS

RAS یک پخش عمومی در خدمت عم منطقه در شمال ایتالیا. آن را دریافت و توزیع می شود زبان آلمانی رادیو و تلویزیون های خدمات عمومی از رسانههای در اتریش (ORF) آلمان (ARD و ZDF) و سوئیس (SRG) و همچنین به عنوان یک ارائه دهنده خدمات RAI را DTT شبکه.

برای مطبوعات و تحلیلگر پرس و جو, لطفا تماس بگیرید:

لیندزی لی

مبارکه ارتباطات برای Synamedia

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>