آن بوده است که پنج سال پس از FCC گرفت و به نوبه خود اشتباه نسبت به عنوان دوم


این هفته (Feb. 26) سالگرد FCC رئیس تام ویلر حرکت برای درمان به اینترنت با سرعت بالا خدمات مانند سبک انحصار دوران خدمات تلفن

پنج سال پیش کمیسیون ارتباطات فدرال رفت زمان افتخار دوره – البته که تعیین شده بود در اوایل روز های تجاری اینترنت توسط دولت کلینتون و به دنبال آن در دولت جورج دبلیو بوش است.

این هفته (Feb. 26) سالگرد FCC رئیس تام ویلر حرکت برای درمان به اینترنت با سرعت بالا خدمات مانند سبک انحصار دوران خدمات تلفن. در argot از ارتباطات قانون FCC تصمیم گرفت که اینترنت باید به عنوان یک “ارتباطات” خدمات و تنظیم تحت عنوان دوم از ارتباطات عمل درست مانند اوایل قرن 20th, حزب, خط, تلفن, نفر مشترک با همسایگان خود است.

این تغییر البته خطرناک بود اشتباه است. این مرا به یاد wrong turn اشکالات اسم حیوان دست اموز باعث می شود در آلبوکرک…تنها FCC را خطا نیست خنده دار است. در واقع آن را برای ما فرستاده پایین نظارتی سوراخ خرگوش که منجر به بی مهابا کاهش سرمایه گذاری در ما انتقادی ارتباطات زیرساخت ها است.

پس FCC را به نوبه خود اشتباه در فوریه 2015, پهنای باند هزینه های سرمایه ای کاهش یافت و برای اولین بار از زمان 2008-2009 رکود است. 2015 کاهش 500 میلیون دلار شتاب به مقاصدشان سقوط آزاد کاهش معادل 2.7 میلیارد دلار در سال 2016. سالانه پهنای باند ارائه دهنده سرمایه صرف شد بیش از 3 میلیارد دلار کاهش در سال 2016 از در اوج قبلی در سال 2014.

کاهش است به راحتی درک کرد که با توجه به مقررات عدم اطمینان ایجاد شده توسط FCC را عنوان دوم تصمیم گیری است. عنوان دوم به FCC قدرت بسیار زیاد برای تنظیم نرخ و اقدامات دیگر مانند سفارش غیر متمرکز از شبکه و ارائه unbundled عناصر به رقبای عمیقا در قیمت با تخفیف. در حالی که FCC خودداری از تحمیل آن شدید الزامات ارائه دهندگان پهنای باند باقی مانده بودند با عدم اطمینان در مورد آنچه در آینده قوانین از جاده ها خواهد بود. در صورت عدم اطمینان آنها مایل به ارتکاب دهها میلیارد دلار به استقرار شبکه های پهن باند – از این رو عمیق کاهش در سرمایه گذاری.

خوشبختانه حداقل برای زمان حال ما در مسیر بازگشت.

فقط دو سال بعد زمان FCC رئیس Ajit Pai معکوس عنوان دوم تصمیم گیری است. بازگرداندن آزادی اینترنت سفارش یک بار دیگر طبقه بندی شده اینترنت مانند مدرن و سیستم های ارتباطات است. این پرداخت سود سهام بزرگ.

در سال 2017, پهنای باند هزینه های سرمایه رشد 2 میلیارد دلار بیش از سال 2016 سطوح. در سال 2018 از آن شروع به پریدن کرد 3 میلیارد دلار. در همه سال 2018 ارائه دهنده پهنای باند هزینه های سرمایه ای بودند برخی از 5 میلیارد دلار بیشتر در سال 2016 و پیشی اخیر اوج $78 میلیارد دلار گزارش شده در سال 2014 قبل از FCC عنوان شروع مسیر اشتباه. بیشتر چه, پهنای باند و سرعت دانلود در آمریکا در سال 2018 صعود 36 درصد و سرعت آپلود رز 22 درصد از سال 2017, با توجه به سرعت اینترنت-آزمون شرکت Ookla.

آمریکایی ها در حال شروع به دیدن از طریق ادعا می کند که دست سنگین پهنای باند مقررات مورد نیاز برای نگه داشتن خود را, YouTube, Netflix و آمازون نخست مطالب روان است. عنوان دوم تعیین نشده است تنها راه برای ارائه قابل اجرا بی طرفی شبکه تضمین می کند. FCC کافی ابزار برای انجام این کار در بخش 706 از ارتباطات عمل باید آن را انتخاب کنید به استفاده از آنها. در واقع رئیس ویلر در حال حرکت بود از مسیر استفاده از بخش 706 مقامات بی طرفی خالص سفارش تا زمانی که او موفق به دریافت دستورالعمل از کاخ سفید به استفاده از عنوان دوم به جای.

مسائل واقعی ما را با اینترنت حفظ حریم خصوصی, نقض, انتخابات, دخالت, hate speech, اخبار نادرست و مهمتر از همه عدم وجود در دسترس بودن پهنای باند در عصری ملت ما – باید چیزی برای انجام با مقررات اعلام شده تحت عنوان دوم است. آنها چیزی برای انجام با کهنه بی طرفی خالص بحث متمرکز بر جنبش از بیت های داده شده توسط Isp ها. چشم انداز اینترنت تغییر کرده است و در نهایت ما نیاز به یک نمایشگاه مجموعه ای از قوانین است که شامل تمام شرکت های اینترنتی برای محافظت از مصرف کنندگان—اما تا آن زمان تدوین باز اینترنت تضمین می کند که حل و فصل بی طرفی خالص مسئله می تواند یک محل عالی برای شروع است. مقابله با مشکلات امروز را بسیار گسترده تر از نظر اینترنت اکوسیستم و بازیکنان خود را و ایده آل خواهد بود خطاب طریق دو حزبی کنگره عمل است.

این است که در انتخابات سال که بدان معنی است که ما باید از این فرصت برای ضربه سیاسی دکمه تنظیم مجدد و تجدید تفکر ما در مورد اینترنت مقررات به طور کلی. مهم نیست که زندگی در کاخ سفید ما را انتخاب جدید کنگره که به ما می دهد یک تجدید شانس خود را برای شکستن سیاسی logjam و تصویب قانون دو حزبی تدوین هسته باز اینترنت اصول که بر اساس آن همه ما موافق: بدون مسدود کردن بدون سانسور حقوقی محتوا هیچ اولویت بندی پرداخت می شود و هیچ تبعیض یا تخریب عملکرد شبکه. اگر ما این حق ما می توانیم در گذشته برای پایان دادن به طولانی مدت بی طرفی خالص جنجال و ارائه نظارتی یقین حامل نیاز به پهنای باند در دسترس تر و سریع تر است.

بیایید متوقف کارتون – تصویر می کشد زندگی بدون عنوان دوم در بيان راه آمریکایی ها لطمه می زند. برای بسیاری از افراد زندگی بدون اتصال به اینترنت با زندگی واقعی است. آن زمان ما با تصویب قانون دو حزبی که در معاملات با تهدید واقعی در اینترنت اکوسیستم محافظت از مصرف کنندگان و تخلیه مسیر برای ادامه پیشرفت با سرعت بالا به شبکه های پهن باند در سراسر کشور ما.

ریک بوچر عضو U. s. House of نمایندگان از 28 سال ریاست کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته فرعی در ارتباطات و اینترنت است. او رئیس افتخاری اینترنت نوآوری داد (IIA) و یک وکیل در واشنگتن DC از قانون شرکت Sidley Austin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>