‘من آن را خواستار’: دیرین زمرد رهبر جوانان اختصاص حرفه ای خود را برای کمک به کودکان و نوجوانان

در یک ورزشگاه پر از تفریح و بازی — اما با صدای بلند فریاد می زند از بچه ها Jovette جانسون می ایستد و با آرامش.

او را در وسط یک بازی از “نور قرمز و سبز و نور است.” بچه ها گفتن در هر یک از دیگر زمانی که یکی از آنها کلی حرکت رو به جلو است. یکی از بچه غواصی هر زمان جانسون خواستار “نور قرمز!”

اما جانسون است که کمتر در مورد قوانین و بیشتر نگران مطمئن شوید که بچه ها هم خوب است و چیزی یاد بگیرند.

ماندن متمرکز است و کار خود را. جانسون مشغول به کار در زمرد بنیاد جوانان برای 14 سال شروع به عنوان یک AmeriCorps عضو و در حال حاضر به عنوان یک هماهنگ کننده در JustLead وزارت. در طول تابستان او کمک می کند تا اجرای این وزارت روز کمپ — چیزی است که به خصوص مورد نیاز در طول coronavirus همه گیر و اقتصادی خرید اینترنتی.

“این کار برای من این تلفن من. زمانی که من در حال رشد بود من مادر او با بچه های او استفاده می شود به من را در تابستان به کار با کودکان و نوجوانان. و من همیشه ترک مانند ” من هرگز رفتن به محل کار با کودکان و نوجوانان است.’ اما خدا به یک طرح بود. بنابراین من می دانم این بود که طراحی خود را. او از من خواست اینجا و من اینجا هستم و من آن را دوست دارم” او گفت:.

در طول روز صبح بچه ها را به جانسون زمانی که آنها نیاز به کمک خود را با سواد و یا فعالیت های ریاضی و علوم درس.

هنگامی که یک کودک مشکل طوفان مغزی یک حیوان نام در یک گروه فعالیت جانسون است وجود دارد برای کمک به.

“بسیاری از بچه ها از غرب ارتفاعات منطقه و یا رفتن به بومانت ابتدایی” جانسون گفت. “آنها فقط مانند هر بچه. آنها می خواهند به آنها می خواهند توجه آنها می خواهند به یاد بگیرند.”

این JustLead وزارت را فراهم می کند, آموزشی, تدریس خصوصی و مسیحیت به افراد جوان است. مفاهیم یکسان هستند اما همه چیز در حال اجرا هستند کمی متفاوت این سال است. دانش آموزان خود را دریافت درجه حرارت بررسی می شود زمانی که آنها وارد سطوح ضد عفونی و برچسب بر روی فرش تشویق اجتماعی فاصله.

بچه ها گاهی اوقات بخواهید جانسون در مورد COVID-19 اما جانسون گفت: بچه ها سوال دیگر بیش از حد. از آنها بخواهید در مورد کتاب مقدس و Johnson به آنها می دهد نمونه هایی از زندگی خود را به تدریس درس.

او منتقل شده است عشق او را برای وزارت به دختران دوقلو اردن و Delandra کارتر. آنها هر دو به عنوان AmeriCorps اعضای با زمرد و در حال حاضر داوطلب در اردوگاه. هر دو دختر گفت که در درایو به اردوگاه هر روز صبح جانسون است که مبتلا به دوار سر به دانش آموزان خود.

“او الهام بخش من بود کسی که من می خواهم به” اردن گفت. “او یک رهبر خوب است. او ایمان به خدا شگفت انگیز است. او روابط با بچه ها و بچه ها پدر و مادر است که واقعا خوب است. من دیده ام که رشد بیش از سال است.”

برای جانسون و رشد در مهارت های دانش آموزان و باورها میباشد. او آنها را می آموزد در مورد خدا و او را تشویق می کند آنها را هرگز از خود راضی.

“من همچنین می خواهم آنها بدانند که جهان خود را بزرگتر از خود در جامعه” جانسون گفت. “چیزهایی هستند که وجود دارد خارج از جامعه خود را که آنها نیاز به تجربه و که آنها نیاز به دیدن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>