این یک Grumor: Jon weather underground قطره در دانشگاه تنسی کلاس آنلاین

راه اندازی Grumor آسیاب.

به عنوان بخشی از بارگیری در این هفته جاری بخش به نام “VFL کلاس تصادف” دانش آموزان در اطلاعات آنلاین کلاس در دانشگاه تنسی تحت درمان قرار گرفتند به ظاهر مهمان توسط لاس وگاس اظهارات مربی جان weather underground.

در حالی که آن را نه حدی است که بسیاری از تنسی طرفداران امید در طول هر مربیگری جستجو و دانش آموزان در کلاس از جمله جلد در حال اجرا پشت Ty چندلر خوشحال به نظر می رسید.

“ما در حال آماده شدن برای پیش نویس NFL. من لازم نیست که مقدار زیادی از زمان” weather underground گفت: در یک ویدیو, نوشته شده توسط, UT Knoxville حساب توییتر. “ما واقعا متاسفم برای قطع. من یک تنسی فن.”

Weather underground در ابتدا تلاش کرد با زوم پلت فرم آنلاین است که دانشگاه تهران با استفاده از به انجام همه آن کلاس های آنلاین. او قادر به نوبه خود بر روی وب کم خود تا زمانی که همسرش سیندی یک تنسی و فارغ التحصیل سابق تشویق کن, در آمد با کمک.

“من تا به حال برخی از بهترین خاطرات من راست پایین وجود دارد در کامبرلند خیابان” weather underground گفت.

او همچنین با نام بردن از چندلر سوال اگر او بیدار می شد برای این کلاس.

“چگونه شما انجام می دهند وجود دارد مربی؟” چندلر گفت. “من به دنبال کمی وحشی با قرنطینه. قرنطینه کردم آن را کمی آشفته است.”

Weather underground شده است در بالای لیست از برخی از صحنه های طرفداران برای سال های بسیاری به طوری که شایعات مرتبط با weather underground و تنسی دریافت کرده اند خود به خود نام مورد: Grumors.

Weather underground خود را آغاز کرد مربیگری حرفه ای با جلد به عنوان یک فارغ التحصیل دستیار در 1986-87. او شکست را به NFL در سال 1990 به عنوان توهین آمیز دستیار با San Francisco 49ers و فرود خود را برای اولین بار سر کار مربیگری در سال 1998 با مهاجمان بودند که در اوکلند ،

در سال 2003 او به رهبری Tampa Bay Bucaneers به پیروزی در سوپر باول 37. او از کار اخراج شده توسط Tampa Bay پس از فصل 2009. پس از کار به عنوان یک تحلیلگر برای “فوتبال دوشنبه شب” و نه سال weather underground استخدام شد به مربی اظهارات دوباره در سال 2018 است.

Peyton Manning جاش دابز و Chamique Holdsclaw باید تمام کاهش یافته و در در از راه دور کلاس در برخی از نقطه در چند هفته گذشته.

تنسی کلاس باقی خواهد ماند آنلاین از طریق بقیه از ترم بهار و تمامیت ترم تابستان در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>