‘واقعی’: فرگت مرد می گوید داستان از چگونه او بهبود از coronavirus

جیم Froula را ندارد coronavirus به طور جدی برای اولین بار در.

او تا به حال دیده می شود اخبار, البته در مورد ویروس ravaging چین درباره شیوع در یک خانه سالمندان در شهرستان کینگ واشنگتن است. او تصور مردم وجود دارد, بسیاری از آنها در حال حاضر در حال مبارزه با مشکلات سلامتی در ازدحام هم بین وعده های غذایی برای دفع به تنهایی. اما از 2500 مایل دور از خانه خود را در فرگت و تنسی نشده بود هنوز شناسایی شده تنها یک مورد از این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19. بنابراین او و شریک زندگی خود را هر دو در خود 70s دیدم هیچ دلیلی برای انصراف خود را از سطل-لیست سفر به آمریکای جنوبی است. آنها به سمت چپ برای پرو در تاریخ 1 مارس.

یک ماه بعد Knox County Health Department شمارش Froula در میان کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 محلی.

Froula شمارش خود را خوش شانس.

هر چند افراد مسن به طور کلی در نظر گرفته می شود بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از بیماری های دستگاه تنفسی این کوهنورد مشتاق و شناگر با شرایط از پیش موجود است و نه خود را به طور متوسط 74 سال. حتی پس او گفت: این ویروس به او زدم و او را ضعیف و باعث او را به از دست دادن 10 پوند در 10 روز به او feverishly عرق از طریق بالش خود را.

“این نوع از شما از خواب بیدار و شما فکر می کنم,” اوه خدای من.’ شما شده است تلاش برای خوردن و این اتفاق می افتد” Froula گفت: پنج شنبه. “بدن خود را فقط در خور خود را به آنچه در آن نیاز به مبارزه با این ویروس است.”

Froula a 38-سال مشترک از اخبار نگهبان تماس newsroom پس از پیدا کردن مقدار پوشش اطراف coronavirus است شامل عمدتا از اعداد و ارقام. او می خواست برای کمک به قرار دادن یک چهره به این بیماری همه گیر و موضوع یک هشدار است.

“این است که مسائل جدی” او گفت:. “وقتی که شما شنیدن از مردم می گویند که آنها به شما گفتن حقیقت است.”

‘هیچ چیز وجود دارد من می تواند انجام دهد’

این گردش به آمریکای جنوبی بود و شاعرانه تا آن نبود.

Froula و شریک زندگی خود را, مریم Coffey رفت و با یک زن و شوهر از لنوار سیتی در یک تور از طریق شرکت در سفر Tauck. آنها را دیدم خرابه های Macchu پیچو, پیاده در کوه های آند در پرو و تحسین شکوه حیات وحش از جزایر گالاپاگوس.

برای پنج روز زوج ماند با تور خود را از 30 نفر در یک قایق با یک خدمه از 30 بیشتر است. آنها متحرك چندین بار در هر روز به پیاده روی, شنا و لوله تنفس در آب روشن از مجمع الجزایر در سواحل اکوادور.

Froula بازنشسته مدیر مهندسی افتخار جامعه Tau Beta فی, نمی, نگرانی بیش از حد در مورد زن از مریلند که سرفه بیش از صبحانه و شروع به پوشیدن ماسک بر روی صورت خود. قایق خود را ندارد به عنوان بزرگ به عنوان برخی از coronavirus-گرفتار کشتی های کروز طراحی عناوین خبری و گروه تور خوردند از یک بوفه در یک اتاق ناهار خوری با بیش از ده جداول.

لوکس سفر آمد به توقف screeching مارس 14, زمانی که مقامات اکوادور اعلام کرد که آماده می شدند به نزدیک مرزهای این کشور با توجه به این ویروس است. حرکت لگد کردن یک لجستیکی و اپیدمیولوژیک کابوس به مسافران شلوغ هم در فرودگاه و تلاش برای کشف کردن که چگونه به خانه.

“این شرکت گفت: آنها می خواهم ما را در یک پرواز” Froula گفت. “وجود دارد هیچ چیز من می تواند انجام دهد. شما لازم نیست که پوشش. شما نمی توانید ارتباط برقرار کنید. در اینجا دلتا گفت: “ببخشید بچه ها پرواز لغو شد.’ بنابراین من گفت: خوب Tauck است رفتن به دریافت ما و آنها انجام داد.”

این دو پرواز از گوایاکیول اکوادور — شهرستان ساحلی از 2.3 میلیون نفر در حال حاضر آمار سخت توسط ویروس — به میامی و دالاس قبل از فرود در ناکسویل بعد از ظهر مارس 16. Froula می دانست که او نیاز به خود قرنطینه پس از او محو کردن اتومبیل خود دست و آن دست کردن با Coffey در خانه خود در فرگت را کنکورد Hills subdivision.

‘تب ، بی حالی و روی نیمکت’

سراسیمگی از علائم آمار روز بعد. Froula کاهش یافت و به یک مه و به سختی به سمت چپ روی نیمکت.

“این همه فقط از نوع گرد هم آمدند,” او گفت:. “من باید شروع به سرفه زود است. من مطمئن هستم که تب آمد زود و بی حالی و نیمکت. عرق کردن. پشت سر خود را فقط خیس از تب.”

Froula تقریبا هرگز بیمار می شود, او گفت:, و شاید پایین می آید با یک سرد سال است. او نشان داد 900-miler پچ او به دست آورده برای پیاده روی هر دنباله در کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی و صحبت او در مورد برنده شدن طلا در backstroke در تنسی ارشد بازی های المپیک در سال 2016. در اینجا یک مرد بود نه استفاده می شود به احساس ضعیف که به طور ناگهانی متوجه مشکل فقط به راه رفتن به حمام.

Froula زیادی ندارد از یک اشتها اما او سعی کرد به خوردن و ماندن هیدراته هر زمان که او سرفه بیاختیار. تنفس سخت بود زبان سخت تر است. تیلنول و شربت سرفه نمی تواند نگه دارید پایین تب که صعود به 101. او را از خواب بیدار در وسط شب یک گودال عرق مخلوط زیر بالش خود را.

Froula در مقیاس هر صبح و تماشا وزن خود را رها کردن یک پوند در هر روز.

“صد و هشتاد و دو پوند است که تقریبا پایین من وزن,” او گفت:. “اگر من شنا زیادی و انجام همه چیز را در من وجود دارد. من شروع به رفتن به پایین, 181, 180, 179, 178, ’77, ’76, و شما دنبال آن هستید در که و شما به دنبال در رفتن پاهای خود را لاغر و استخوانی و ’75, 174, 173, 172 — ’72, شما 10 پوند در 10 روز. شما نگاه کنید در صورت و فک خود را در حال کوچک شدن هستند.”

Froula به طور منظم تهدیدی مشاوره از برادر خود دکتر چشم در دانشگاه تنسی مرکز پزشکی. او سعی خواهد کرد خود را به تماس با این بیمارستان به طور مستقیم اما احساس خیلی ضعیف نگه داشته و هل دادن آن را به عقب. آن را کمک نمی کند که Coffey, 76 بود احساس خوبی یا. در مارس 23, پس از یک تب آخر هفته او را متقاعد به او تماس بگیرید. او رفت و آن روز است.

“آنها به من در آنها خیلی خوب است. آنها ماسک, آنها همه چیز را چک کنید,” او گفت:. “این (مدیر پرستاری) می گوید: “این مسائل واقعا جدی است.’ در آن لحظه ذهن من می رود کلیک کنید. این مسائل واقعا جدی است.”

Froula آزمایش منفی برای آنفولانزا و گفته شد برای رفتن صبر در ماشین خود را برای یک تماس تلفنی. سپس او سوار در اطراف برای یک سردر نورد پایین پنجره ماشین و ملاقات یک پرستار که بی درنگ این ماجرا یک سواب بینی خود را.

او از او تشکر کرد و به او گفت که او می شنوند و در حدود یک هفته است.

ویتامین C و هیدروکسی کلروکین

یک دکتر از دانشگاه تهران به نام Froula پنج روز بعد برای تایید آنچه که او می خواهم مشکوک در تمام طول.

پس از آن تماس از نوع کار برای Knox County Health Department که گفتگو با او از او پرسید که چگونه او احساس و اطمینان او از ماندن جدا شده است. آنها مشغول به کار بودند از خانه, او گفت:, و او می تواند گاهی اوقات شنیدن پارس سگ در پس زمینه.

که نقطه Froula بود در بهبود. روز قبل از آن برادر خود را پس از مشاوره با یک همکار پزشک توصیه کرده بود او تا بار در روز ویتامین C و هیدروکسی کلروکین. دومی ضد مالاریا که به مواد مخدر اثربخشی در درمان COVID-19 شده است موضوع اختلاف پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا تبلیغ آن را به عنوان یک گزینه بالقوه.

Froula گفت: مواد مخدر در حال حاضر در کمبود قطعا نمی صدمه دیده خود را بازیابی. اما او هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر این بیماری در حال حاضر آن را اجرا کنید البته قبل از او شروع به مصرف قرص.

Froula گفت: او خاموش کردم قرنطینه شنبه و تلقی شده است بازیافت. این اصطلاح تعریف شده توسط مرکز ملی کنترل بیماری ها و پیشگیری, امر به بیمارانی که حداقل یک هفته از آغاز علائم خود شده اند و تب-رایگان و بدون دارو برای سه روز. خود علائم دیگر نیز باید به بهبود است.

این مهندس بازنشسته احساس می کند قوی تر از هر روز و در حال حاضر قرار است در چند پوند. او شمارش در میان نعمت او برادر خود را شریک زندگی خود را خود را از همسایگان و متخصصان پزشکی که با حضور او و نزدیکی-سلامت کامل قبل از او مریض شدم.

برخی آنقدر خوش شانس هستند. ایالات متحده تا به حال شناسایی شده حدود 250,000 موارد COVID-19 همانطور که از روز شنبه با حدود 6000 مرگ و میر و 9,000 بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

Froula گفت: این زن از مریلند که ملبس به ماسک صورت در سفر خود را به او گفت او پس از آزمایش مثبت برای ویروس. بنابراین Froula این سفر همراهان زن و شوهر از لنوار سیتی. هر دو آنها را بازیافت کرد.

همانطور که برای Coffey, Froula را شریک او همچنان در قرنطینه صفحه اصلی. زن و شوهر فکر نمی کنم او به این ویروس به عنوان او سرفه فقط گاه به گاه و هیچ علائم دیگر. اما او نبوده است تست شده و او هرگز یک تماس دوباره از دکتر خود.

Froula کاهش یافته و به اداره مشاوره خود را و به جای خواست مردم را به گوش دادن به پزشکان و کارشناسان که گذاشته اجتماعی فاصله بهترین شیوه.

“این واقعی است,” او گفت:. “این جدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>