آن زمان برای تنسی دموکرات برای انتخاب یک نامزد. آنها در مواجهه با یک تقسیم برنی ساندرز.

دموکرات ها در ایالت تنسی تحت هیچ توهم که عمیقا قرمز دولت را به هر کسی به غیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده نوامبر.

اما به عنوان دموکرات نامزد ریاست جمهوری تقلا این هفته را به توقف و یا ارسال عملیاتی را به دولت جلوتر از شنبه, کسانی که فعال در مبارزه برای حزب ارتباط در تنسی یک منبع جدید از سوزش سر دل و آن را به رئیس جمهور نشسته.

این برنی ساندرز.

“من فکر می کنم سناتور. ساندرز بدیهی است که شیپور خاموشی به سرخوردگی و خشم مردم شده اند که اجازه پایین توسط واشنگتن اما مردم نباید بچه خود را در مورد چگونه مخاطره آمیز آن می تواند به برنی در بالای بلیط” گفت: رهبر اقلیت سنا جف Yarbro که نشان دهنده نشویل.

Yarbro شده آوازی حامی پیت Buttigieg قدیمی هاروارد آشنایی است که در شلوغ مبارزه به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان که نیست به دنبال دموکراتیک سوسیالیستی است.

در حالی که Yarbro ندارد یک مسابقه از خود این سقوط او معتقد است که دولت و وزارت امور خارجه سنا نامزدها در نوسان قانونی مناطق در اینجا — که در آن دموکرات هستند در یک superminority — و در جای دیگر در کشور در نظر گرفته خواهد شد توسط ساندرز’ بیشتر پیام انقلابی.

در چهارشنبه ساندرز’ همسر جین ساندرز ساخته شده متوقف می شود در سراسر نشویل در طول بعد از ظهر و شب مارک اولین بار هر با مشخصات بالا جانشین برای کمپین آمده بود به دولت این چرخه به مبارزات انتخاباتی.

“من فقط نمی دانم که تنسی نوسانات که لیبرال” گفت: سناتور. Raumesh اکبری D-ممفیس که همچنین رئیس مجلس سنا دموکرات حزبی. “ما در حال صحبت کردن در مورد یک دموکرات ما در حال صحبت کردن در مورد کسی که می گوید در یک توییت او در حمایت از سنتی دموکراتیک یا سنتی حزب جمهوری خواه.

“او به نظر می رسد کسی که می خواهد به اشک همه را.”

اکبری انداخته است او حمایت جو بایدن که او معتقد است می تواند درخواست تجدید نظر به یک نوار گسترده ای از رای دهندگان.

کریستوفر هیل که زد برای کنگره در سال 2018 و کسی که فعال است در دولت حزب دموکراتیک سپری کرده است در هفته های اخیر سفر به آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی در حمایت از هر دو بایدن و Buttigieg مبارزات.

“ما در تایتانیک در حال حاضر” هیل گفت: از تنسی حزب دموکرات است. “یک برنی ساندرز پیروزی خواهد بود یک کوه یخ به کشتی ما.”

هیل معتقد است بایدن می تواند برنده اصلی در تنسی بر شهرت ملی و به رسمیت شناختن نام و نیز ترس ساندرز’ بالقوه اثر در برخی از downballot نژاد در انتخابات ماه نوامبر.

دموکرات ها در ایالت تنسی مجمع عمومی برگزاری 26 از 99 کرسی در خانه و فقط پنج نفر از 33 در سنا است. دید از مسابقه انتظار می رود در چند نوسان مناطق این سقوط.

“ما نمی خواهد کسانی که صندلی های عقب تا دوم آمدن عیسی مسیح,” او گفت: ممکن است ساندرز نامزدی.

برای یک سال ساندرز’ کمپین در تنسی بوده است مردمی

مطمئن باشید اگر چه ساندرز شده ملی حزب سوسیالیست پس از برنده شدن در نیوهمپشایر و نوادا تنسی دموکرات ها به طور کلی به مراتب معتدل تر از همتایان خود در دیگر نقاط کشور است.

هیلاری کلینتون را شکست داد ساندرز توسط یک 2-برای-1 حاشیه در دولت 2016 اولیه 66 درصد به 32 درصد است. و تا کنون در این سال بیشتر از متوسط نامزدها قرار داده اند تاکید بیشتر در تنسی که در آن ساندرز خودش است و نه مبارزه.

جین ساندرز گفت و شوهرش electability در تنسی هفته آینده باید سوال نمی شود با رکورد خود در آیووا و نیوهمشایر و “پیروزی خرد” در نوادا است.

تنسی رای دهندگان او گفت: رای خواهد داد برای ساندرز اگر آنها می خواهند نامزد خواهد شد که نشان دهنده طبقه کارگر در مقایسه با دیگر نامزدهای دموکرات که در حال پذیرش پول از پذیرش پول از میلیاردرهای یا در حال اجرا خود را در مبارزات انتخاباتی از ثروت خود را.

“نسیم دموکرات ها در حال ارائه نیمی از قرص نان,” او در مصاحبه ای گفت:. “آنها می آیند تا با ایده های است که کمک به یک بیت اما واقعا نمی توانید به علل ریشه ای مسائل.”

ساندرز که در این هفته است خریداری شده اولین آگهی تلویزیونی در دولت استخدام پنج کارکنان در تنسی اما تا به حال یک فعال مردمی داوطلب پس از تلاش او در راه اندازی خود را در سال 2020 پیشنهاد در ماه فوریه گذشته.

مبارزات انتخاباتی گزارش می دهد که آنها را دریافت کرده ام 80,000 کمک های مالی بالغ بر 1.2 میلیون دلار در ایالت تنسی در آن دوره زمانی است.

بلومبرگ بایدن نظر می رسد که اسیر Tennesseans توجه

به عنوان او انجام داده است و در کشورهای دیگر در سراسر کشور, میلیاردر مایک بلومبرگ دارای پول ریخت به تنسی که در آن سابق شهردار نیویورک استخدام 43 پرداخت کارکنان و افتتاح هفت دفاتر. او پوشانده امواج رادیو و تلویزیون با تلویزیون تبلیغات.

در حالی که بسیاری از نامزدها نیست, بازگشت به, تنسی, از سال گذشته, جمعه خوانده شده را علامت بلومبرگ چهارم سفر دولت در بیش از دو ماه.

بلومبرگ انتخاباتی کاهش یافته است به ارائه هزینه بالغ, اما سرمایه گذاری خود را در ایالت تنسی به نظر می رسد به کوتوله است که از هر نامزد دیگر.

Nashville-منطقه ساکن Lamar گوردون با حضور یکی از بلومبرگ است تظاهرات و گفت: او تکیه داده بود به سمت رای دادن به او با وجود موافقت با تمام سیاست های خود را.

“من نوع تکیه به سوی جو بایدن اما او نوع لغزش” گوردون گفت.

ماری کفاش در ممفیس بود مطمئن نیستید که او را به انتخابات دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی — اگر او رای این گذشته سه شنبه آخرین روز از رای گیری اولیه و یا یک هفته بعد در روز انتخابات.

اما که او برای رای دادن نیست در شک و تردید. کفاش حمایت است با بایدن.

او نگرانی رئیس فراتر از حفاظت از قانون مراقبت مقرون به صرفه بود و پیدا کردن کسی که “در واقع می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“من فکر می کنم جو بایدن می توانید او را ضرب و شتم” او گفت:. “من فکر نمی کنم برنی ساندرز می توانید.”

این حسابدار خبره عمومی فکر می کند ساندرز است که تا حدودی بیش از حد به سمت چپ برای پیروزی در انتخابات عمومی ، او معتقد است بایدن را بازیابی و محافظت از مصوبات تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما.

قانون مراقبت مقرون به صرفه گذشت در سال 2010 به او اجازه رفتن به دکتر برای اولین بار در سال, او گفت:. برای یک زمان این ارز بود که چگونه او خود را دریافت بیمه و بدون چنین گزینه “مردم نمی تواند کمک کند.”

کفاش بود ولرم در بلومبرگ.

“او خوب,” او گفت:. “من فکر می کنم او بیش از حد چمدان” به نقل از بلومبرگ است “توقف و frisk” سیاست که تا حد زیادی هدفمند آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر اقلیت ها و گزارش های درمان خود را از کارکنان زن.

“در حال حاضر ما نیاز نداریم که چمدان,” او گفت:.

اما در جای دیگر در ممفیس قابل توجه سیاستمداران در اکثر سیاه شهرستان حمایت کرده اند و حتی در آغوش بلومبرگ با وجود توقف و frisk.

در فوریه. 22. صبحانه برای بلومبرگ رویداد به میزبانی سابق کنگره ایالات متحده هارولد فورد Sr. و ممفیس شهردار جیم Strickland, دولت, Rep. آنتونیو پارکینسون یک دموکرات از شهر بود و در میان سایر آمریکایی های آفریقایی تبار که راضی شد که بلومبرگ به حال عذرخواهی برای این سیاست است.

“هر یک از آنها چیزهایی که اتفاق نامطلوب به آفریقایی-آمریکایی جامعه” پارکینسون گفت: از داخل فورد بسته بندی شده funeral home سالن ضیافت. “در حال حاضر آن است که حتی که یکی از آنها را می توانید برنده می شود ؟ که یکی از آنها دارای سابقه حاکم و … که یکی از آنها دارای منابع برای دریافت آن انجام می شود؟”

به همین ترتیب, گوردون, نشویل بلومبرگ حامی شانه ای بالا انداخت و در سابق شهردار پیر سیاست.

“من فکر کردم آن را واقعی بود اما هی همه اشتباهات” گوردون گفت.

دموکراتیک مبارزه در نشویل به مراتب بیش 2016

مبارزه در نشویل در این سال به مراتب بیش از آنچه دموکرات ها در این شهر دیدم در طول ریاست جمهوری 2016 اولیه گفت: Gary به bynum صندلی از Davidson County حزب دموکرات است.

“تعداد مطلق از نامزد شده اند که در سمت دموکراتیک در این سال فقط در را باز کرد برای بسیاری از افراد درگیر در این فرآیند” به bynum گفت.

در اخیر نشویل meetup از Buttigieg هواداران دنیس Sesler نشان داد تا در اوایل برای کمک به راه اندازی گردهمایی برگزار شده در شراب کردن Nashville یک نوار شراب در Donelson منطقه است.

“تنها شخص دیگر من تا کنون ساخته شده خواستار شد H. W. Bush, زمانی که من 20 سال” Sesler گفت.

پس از دیرین جمهوری خواه Sesler چپ حزب در سال 2016 و کلینتون رای دادند. در این زمان او همه در Buttigieg میزبانی حوادث کوچک در هیلسبرو ایجاد کرد خانه را به دوستان در مورد 38 ساله سابق South Bend, ایندیانا شهردار و بازدید از سایر استان ها به دست کشیدن بر روی درب.

“او یک جانباز, او یک مسیحی او همدلانه او را باهوش او بیان” Sesler گفت. “و من شخصا خوب و با تجربه خود را. من فکر نمی کنم او نیاز به 30 سال از واشنگتن را تجربه کنند.”

الیزابت وارن مبارزات انتخاباتی شده است canvassing هفتگی از ماه نوامبر. او 30 اعضای هیات دولت و در روزهای اخیر متکی است بازیگر اشلی جاد حضور در محل خود در تنسی است. آنها را خریداری کرده اید تبلیغات با سیاه و سفید متعلق به ایستگاه های رادیویی در سراسر کشور.

تام Steyer یک billionare نیکوکار, استخدام رهبران جامعه به دست کشیدن بر روی درب خود را در مناطق محلی. Steyer کمپین استخدام 15 در تنسی است.

به گزارش ایسنا ، ctq از مینه سوتا باعث می شود او اولین توقف در تنسی در روز جمعه و در حال حاضر در حال اجرا در تلویزیون تبلیغات در دولت به عنوان بخشی از یک آگهی فروش در سراسر سه شنبه مکان.

در حالی که تعدادی از رای دهندگان دموکرات که صحبت با ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ایالت تنسی گفت: آنها به حمایت از دموکرات رو مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر Jason بنت از مورفریزبورو گفت که او مطمئن بود که او می تواند برای هر کسی که رای اما Sanders.

“اگر شما از دست دادن نبرد که نبرد من خوب هستم که” بنت گفت. “من نمی خواهم برای رفتن به برنده شدن در یک نبرد که خوب نیست خود را نبرد.”

بنت که در یک نقطه شده و بی خانمان گفت: او کشیده شده است به ساندرز تا حد زیادی به دلیل مراقبت های بهداشتی ایده های. ساندرز خواستار مدیکر برای همه و بنت گفت که او تا به حال نه بیمه سلامت از سال 2008 به دلیل او می تواند آن را ندارند.

با یک تقسیم رای ساندرز می تواند به جلو و یک پیروزی در تنسی ناظر انتخابات می گوید

جان Geer, علوم سیاسی, استاد دانشگاه و مدیر Vanderbilt نظرسنجی گفت: رای گیری در سراسر کشور در مسابقه اولیه شده است تا حدودی نامشخص است. اما آن را نشان دهنده وضع بیشتر از متوسط متمایل به دموکرات ها برای پیدا کردن خود را در میان شلوغ میشه.

“اکثریت تنسی دموکرات ها رای گیری برای برنی ساندرز من نمی بینم آن” Geer گفت. “آیا من می بینم که چگونه ساندرز می تواند به نوعی برنده شدن در یک تقسیم رای دادن ؟ آره, من می توانید ببینید که.”

بسیاری از دموکرات ها در مصاحبه های سراسر کشور حل و فصل شد فقط به یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن — و برای بسیاری از, که به نظر نمی مانند Sanders.

“من فکر نمی کنم که برنی ساندرز می دهد و ما بهترین های ما به ضرب گلوله در برنده 2020 انتخابات” Yarbro گفت. “و این سهام هستند واقعا بالا است.”

Yihyun Jeong و جوئل ایبرت در Nashville, سام Hardiman در ممفیس تایلر Whetsone در Knoxville Brinley Hineman و نانسی DeGennaro در مورفریزبورو و جنیفر Babich در کلمبیا کمک کرده است.

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>