به عنوان NFL ترکیب می شود در جریان این هفته در Indianapolis, یکی از داستان های اطراف لیگ سالانه redraft سگ و اسب نشان می دهد هیچ چیز (و یا بسیار کمی حداقل) را با پیش نویس NFL. NFL صاحبان طرح برای ملاقات با بازیکنان NFL انجمن به بحث در مورد آخرین توافق دسته جمعی پیشنهاد یک طرح است که صاحبان تایید اواخر هفته گذشته اما این بازیکن هنوز به تصویب. فعلی CBA منقضی می شود پس از سال 2020 فصل است.

پیشنهاد CBA به معنی پول بیشتر برای همه به خصوص با دور دیگری از تلویزیون قرارداد تنظیم می آیند به دلیل در آینده نزدیک. وجود خواهد داشت بیشتر پول برای رتبه و فایل مزایای بیشتری برای بازیکنان بازنشسته و احتمالا بیشتر بازی فصل و بیشتر حذفی تیم در هر فصل. بیشتر و بیشتر و بیشتر! اگر شما می خواهید خلاصه ای از CBA پیشنهاد صاحبان تایید در اینجا شما بروید:

روز صاحبان تایید این زمان تکرار CBA آنها ساخته شده است یک نمایش عمومی از تصویب خود را که به ظاهر طراحی شده در بخش به قرار دادن فشار عمومی بر روی بازیکنان برای تصویب آن را به عنوان است که همیشه به یک چیز دشوار به از طریق فشار به دلیل ارتباط بوده و سمی در بین NFL صاحبان و بازیکنان برای مدت طولانی. از عمده تیم های ورزشی بدون مالکیت مربوط به حوزه های تحت سلطه است بازیکنان خود را در CBA مذاکرات کاملا مانند NFL صاحبان.

شاید از آن بود که تاریخ را در نظر داشته باشید که J. J. وات نوشته شده این صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از صاحبان خود را اعلام کرد تصویب CBA جدید به خوبی قبل از NFL 32 بازیکن نمایندگان فرصتی برای بحث در مورد آن روز بعد:

اوه! یکی از برجسته ترین به خوبی پرداخت می شود و به احتمال زیاد تاثیر گذار بازیکنان در زمان غول پیکر, توییتر, تخلیه بیش از نتایج حاصل از هفته و ماه ها و مذاکرات. خب نیازی به گفتن وات موضع در CBA شده است یک موضوع بزرگ در لیگ محافل و اگر شما به دنبال بازیکن سابق راس تاکر در توییتر (و یا گوش دادن به او در نمایش رادیویی روز جمعه صبح ها) و سپس شما می دانید J. J. وات را ندارد بسیاری از دوستان با آن صدای جیر جیر:

اگر شما یک تگزاسی فن که فکر می کند خورشید افزایش می یابد و مجموعه اطراف هر شماره 99, سپس شما ممکن است پیدا کردن آن سخت به این باور است که یک نظر (قوی یکی راه) از J. J. وات خواهد دخترانه کسی پر و بال است و در اینجا دلیل:

هیچ ویژگی برای چرا او نمی مانند CBA پیشنهاد
این یک کوچک اما بی پروا برای کسی که از وات قد فقط به ارسال شش کلمه مخالفت در چنین متنوع چیز. این توافق که در حال رفتن به تحت تاثیر قرار هزاران نفر از بازیکن زندگی گذشته و حال و آینده و وات است که مرتکب یکی از گناهان کبیره از توییتر — نرده در برابر چیزی بدون توضیح چه چیزی اشتباه است با آن. بنابراین نه تنها آن را ایجاد یک منفی پرنیان در برابر CBA (که به احتمال زیاد هدف خود) اما برگ های آن را باز برای ما تعجب می کنم که دقیقا چه چیزی از او نمی خواهم در مورد آن. اگر من تا به حال حدس می زنم یکی از چیزهایی که ممکن است چگونه NFL برنامه ای برای رسیدگی به 17 بازی با بازیکنان زیر موجود از 16 بازی قرارداد. اساسا صاحبان طرح برای برش بازیکنان 17th, بازی چک برابر کمتر از حالت عادی بازی را بررسی کنید و یا 250.000 دلار است. خوب وات باعث می شود در حدود 1 میلیون دلار برای هر بازی به طوری که او می تواند ارائه کار خود را برای 17 بازی در تخفیف شیب دار. چه کسی می داند چه چیز دیگری او را دوست ندارد چون وات نشده مشخص شده است.

توییتر اجازه می دهد تا بازیکنان دیگر به شمع بدون بحث
مشکل با توییتر کل متوسط است کيندلينگ برای داغ طول می کشد دنبال طول می کشد خشم و خشم. وات را توییت شد و بلافاصله retweeted by San Francisco 49ers cornerback ریچارد شرمن (که حداقل به اعتبار خود شده است و خاص و آوازی در سراسر CBA روند مذاکرات) به شرح زیر است:

در اینجا مشکل این است که با صدای جیر جیر وات نشان داده نمیشود “رهبری” با دادن CBA شش کلمه “سخت ندارد.” او فقط یک بازیکن برجسته ابراز بسیار نامشخص مخالفت. رهبری در مورد تنظیم یک مثال معقول بودن ایستاده تا برای آنچه که باور دارید در یک معقول راه خوب برنامه ریزی شده. وات می داند این را به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی.

بسیاری از مردم کار کرده اند که این چیزی که برای مدت زمان طولانی
اگر من تا به حال حدس می زنم که تاکر می گوید در صدای جیر جیر در مورد آن وجود دارد “هیچ عشق از دست رفته برای J. J. وات پس از خود را صدای جیر جیر” حدس من این است که خشم نسبت به وات دو قسم است. اول شما باید بازیکن نمایندگان از تمام 32 تیم (مثل خود زمان هم تیمی برنان اسکارلت) همراه با اتحادیه رهبری (مانند سابق خود و هم تیمی NFLPA جمهور اریک وینستون) که کار کرده اند برای ماه وارد در یک CBA است که با این نسخهها کار بهترین برای همه احزاب در این اتحادیه نه چیزی آسان به این کار با توجه به شکاف شدید در شیوه زندگی بین صفوف و بازیکنان و ستاره مانند وات. من می خواهم تصور کنید وجود دارد مقدار زیادی از “هی گوش دادن وات اگر شما از آن متنفرم به اندازه کافی به صدای جیر جیر مبهم موشک در CBA چرا که نه بیا به مذاکره جلسات اگر شما می توانید آن را مناسب در اطراف میزبانی شنبه شب زندگی می کنند.

نیست نشان دهنده رتبه و فایل
دلیل دیگر همین دلیل ممکن است “هیچ عشق از دست رفته برای J. J. وات پس از خود را صدای جیر جیر” است زیرا این CBA است زندگی در حال تغییر برای صدها و صدها نفر از بازیکنان که هرگز کسری از آنچه که وات در حال حاضر ساخته شده (حدود 85 میلیون دلار در پرداخت از تگزاسی). جنبه های معامله مانند bumping تا حداقل حقوق توسط 90000 دلار در هر سال مانند گسترش طرح 401k کسانی که همه چیز در حال تغییر جیب برای وات اما به بچه ها که مشاغل را طی دو یا سه سال در اکثر کسانی که بعد تخم مرغ خواهد شد که پایه و اساس خانواده خود را در طول زندگی بعد از فوتبال است. بدون توضیح وات می آید به عنوان خودخواه و تن-ناشنوا به مخمصه NFL کوتاه تایمر که طنز زیرا وات است تاریخ نشان می دهد که او یکی از مهمترین و خیریه و فداکارانه مردم در لیگ.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im