جک Grelle برای انتشار آلبوم جدید, اگر نه برای همیشه لطفا برای در حالی که شاخص اروپا تور

پس از او منتشر شد از آلبوم رو تا لباس پوشیدن و به اجازه پایینمحلی خواننده ترانه سرا جک Grelle صرف مقدار زیادی از زمان در جاده ها انجام خود مخلوط از سنگ عامیانه و honky-ٹونک موسیقی. خیلی از آن زمان در ون او را و گروه خود را در سراسر ایالات متحده, اما در چند سال گذشته او را در سفر به اروپا در سه نوبت جداگانه.

گاهی اوقات او می خواهم انفرادی انجام مجموعه و یا خدمت به عنوان گرم کردن عمل برای ادا و اصول LaFarge هزار صندلی تئاتر را نشان می دهد; گاهی اوقات او می خواهم به تور کنار یک اسپانیایی krautrock/روان band; و گاهی اوقات او می خواهم انجام موسیقی خود را با یک هاج خپل حمایت گروه که traipsed با او در سراسر ایتالیا و آلمان و سوئیس.

Grelle یک موسیقیدان است که قرض آزادانه از چند آمریکایی سنت از گوش خراش سیاسی عامیانه تصنیف به اشک آغشته کشور تصنیف و اروپا جمعیت خواهد پاسخ را در راه های مختلف برای عملکرد خود را.

“آن چیزی که جالب توجه است زیرا این ترکیب از چه کسی می آید و کسی که به آن کشور به کشور” Grelle می گوید خود را در خارج از کشور کنسرتهایی. “برای عدم وجود یک اصطلاح بهتر وجود دارد تقریبا یک fetishization از موسیقی کشور و آمریکا بیش از وجود دارد و افرادی هستند که فوق العاده به نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل — من بازی در مکان های که در آن آنها را به یک تم کابوی شب زمانی که من بازی می کنم.

“پس از آن وجود دارد فوق العاده نشان می دهد که در آن یک ترکیب کامل از سنین و آنچه مردم به طور کلی گوش دادن به” او همچنان ادامه دارد. “این واقعا جالب و فوق العاده برای کسانی که فرصت است.” Grelle ادامه خواهد داد به دنبال این فرصت ها برای گرده افشانی متقابل فرهنگی در این بهار که در هنگام بازگشت به قاره, این بار با پشتیبانی از چند نوازنده سام طلایی. در این سفر او باید یک دسته جدید از آهنگ ها به بازی از آینده LP اگر نه برای همیشه لطفا برایکه او باید یک محلی انتشار نشان می دهد در 20 مارس در خاموش برادوی است.

اما قبل از او قرار دادن نکات تکمیلی در که آلبوم Grelle در زمان دیگری سفر بین المللی — که با طراحی هیچ ربطی به موسیقی است. وی در یک برنامه زبان در مکزیک در ایالت چیاپاس. در حالی که وجود دارد او چراغ زندگی یک backpacker با زاهدانه شرایط زندگی و دقیق برنامه مطالعه است.

“من شده است به مطالعه اسپانیایی زیادی در طول چند سال گذشته عمدتا به دلیل زمان من در اسپانیا که در آن من به تور با برخی از افراد در یک گروه به نام Sufre,” Grelle می گوید. “پس از تور که من فکر کردم من واقعا نیاز به عقب بر گردیم به دستور زبان اگر من قصد دارم برای بهبود مهارت های زبان.’

“این شاید بهترین سفر من و ام تا به حال” او همچنان ادامه دارد. “این واقعا سرد بود به یک سفر بین المللی است که نبود موسیقی بود اما, آموزشی و فرهنگی, و آن را بسیار فروتنی.” و پس از سال ها از gigging او احساس آزاد از اسیاب تور. “این واقعا خوب را فقط باید یک کوله پشتی و لازم نیست به نگرانی در مورد چرخ دنده و یا یک ون یا کشمکش گروه و یا هر چیزی شبیه به آن” Grelle می گوید.

سفر به مکزیک شد مهلت قبل از راه اندازی رسمی از , اگر نه برای همیشه لطفا براییک آلبوم که آهنگ ها نشان می دهد Grelle در زمان بلوغ و انتقال; در محل خشن honky-ٹونک نشستن کندتر مهربان آهنگ با لهجه شاخ نمودار یا عجین با یک کوارتت زهی. هر چند Grelle دنبال چند عناصر این آلبوم در دو چروکی Street studios — بومی صدا و کلاه زرد — بخش عمده ای از ردیابی انجام شد در شیکاگو Jamdek استودیو ضبط در درجه اول برای کار با تهیه کننده کوپر Crain.

“او در گروه غار و Bitchin’ Bajas — او در اصل از کلمبیا و من می دانم که او از وجود'” Grelle می گوید از Crain. “او همیشه پرنیان-مرد گورو در اطراف شهر و من همیشه می خواستم به کار با او.”

Crain’s گروههای تمایل به سمت تجربی طرف از چیزهایی که او غیر معمول تولید برای یک عمل مانند Grelle. “این رکورد نمی کلاسیک honky-ٹونک ضبط هر وسیله و من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده برای کار با کسی که قطعا از آن جهان به سعی کنید به آن را بیشتر تکامل یافته در صدا می گوید:” Grelle.

که تکامل خواهد شد بر روی صفحه نمایش در مارس 20 انتشار آلبوم نشان می دهد که در آن علاوه بر Grelle معمول پشتوانه گروه او خواهید بود با یک کوارتت زهی چند از بازیکنان از آلبوم شیکاگو جلسات و چند محلی دوستان است.

اما بدون توجه به محیط Grelle را آهنگسازی باقی مانده در مرکز کار خود را. آهنگ های خود را تمایل به سوال در مورد طبقات اجتماعی و هدف برای یک نوع از جهانی همبستگی. این loping “که در آن اتوبوس را اجرا کنید” می گوید از یک برخورد با یک دختر عجیب و غریب و سخاوتمندانه مرد بی خانمان و در جای دیگر در این آلبوم او تکل مسائل بزرگ با تمرکز.

او توضیح می دهد “این است که کار” به عنوان یک “نسل آهنگ” ترسیم داستان یک کل طبقه کارگر ، “مامان شب کار پدر و یک اتحادیه مرد” Grelle می گوید. “بچه ها کهنه های تخت. این نوع از یک داستان کوتاه از کلاس طبقه بندی.” در آهنگ Grelle نگه می دارد ویژگی های داستان کمی مبهم است اما در مکالمه او می گوید که او تا به حال جوامع شمال شهرستان و در شمال شهر در ذهن محله که قبلا جمعیتی پایین و طبقه متوسط سفید خانواده اما در حال حاضر جوامع از رنگ.

“ایده این است که در مورد طبقه کارگر همبستگی در سراسر نژادی خطوط; کل مفهوم کلی است که یک نقد در سرمایه داری” Grelle می گوید. “آیا این کار برای همه ؟ من می خواستم به یک آهنگ ساده اما من همچنین یاد گرفتم که با اشاره انگشت کار نمی کند. اگر ما می خواهید به مکالمه ما نمی تواند انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>